Vybrat si půjčku, která bude vyhovovat vašim individuálním potřebám, může být na trhu s tolika možnostmi obtížné. Chcete-li najít úvěrovou instituci, které důvěřujete, projděte si náš rozsáhlý a neustále aktualizovaný seznam recenzí věřitelů.

Jak recenzujeme?

Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách přímo od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií. Pravidelně recenze aktualizujeme a opravujeme jakékoli chyby.

Více o metodice recenzí zde.

Název půjčky

Recenze

Ve zkratce

Hyperpůjčkapřečíst recenziHyperpůjčka je spotřebitelským úvěrem vybíraným na míru každému jednotlivému žadateli.
malá Hyperpůjčkapřečíst recenziMalá Hyperpůjčka je úvěrem přímo na míru žadateli. Žadateli se ozve jen nejvhodnější poskytovatel/poskytovatelé úvěru, který splňuje právě ty parametry, o které žadatel projevil zájem.
Razdva půjčkapřečíst recenziRazdva půjčka je krátkodobým online úvěrembez ručení a také bez dokládání příjmů od zaměstnavatele. Patří k dražším, ale při využití speciálních akcí lze získat úvěr cenou na úrovni bankovního.
Minutová půjčkapřečíst recenziMinutová půjčka je ideální volbou, pokud hledáte levnou bankovní půjčku bez nutnosti velkého papírování
Zonkypřečíst recenziZonky půjčka je vhodnou volbou, když stojíte o půjčku za nižší úrok a když chcete nechat vydělat i běžné lidi (nejen poskytovatele půjček).
ČS Půjčkapřečíst recenziBankovní půjčka s možností úvěru do výše až 2,5 mil. Kč. Banka nabízí také výhodný bonusy, výhodné úročení a nízké RPSN.
Pojištěná půjčkapřečíst recenziPůjčka s možností rychlého vyřízení online, která vyžaduje jen minimum dokladů, ale cenově patří k nákladnějším.
ČSOB půjčkapřečíst recenziPůjčka od ČSOB je o něco dražší než jiné bankovní úvěry, nabídne ale nečekanou pružnost. Dá se kdykoliv zdarma předčasně splatit, zdarma lze odsunout splátky nebo je snížit. 
Expres půjčkapřečíst recenziCenově výhodná a transparentní půjčka vázána na osobní účet. Vyniká konkurenčním úrokem, relativně rychlým procesem schválení a okamžitým vyplacením.
Movineropřečíst recenziMovinero je výhodnou první půjčkou zdarma nebo úvěrovým rámcem (revolvingem) s dobou trvání maximálně jeden rok.
Flexibilní půjčkapřečíst recenziNebankovní půjčka s možností opakovaného čerpání a s cenou nižší než kontokorent u banky. Bez poplatků za předčasné splacení nebo za odložení splátky.
Providentpřečíst recenziPůjčka Provident je středně nákladnou půjčkou, kterou lze získat v hotovosti i na účet. U hotovosti je vyšší cena, ale získáte s ní i balíček služeb navíc.
mPůjčka Pluspřečíst recenzimPůjčka Plus od mBank je výhodná bankovní půjčka na cokoli, se kterou lze získat finance od 10 000 Kč do 1 000 000 Kč bez ručitele. 
Credit Limitpřečíst recenziFerratum Credit je nebankovní půjčka fungující na bázi revolvingového úvěru. Splatit se dá kdykoli celý dluh zdarma, nebo můžete hradit v pravidelných splátkách.
Kamali půjčkapřečíst recenziS Kamali půjčkou můžete získat úvěr ve výši 1 000 – 20 000 Kč úplně na cokoli. První půjčku můžete získat zdarma do výše 20 000 Kč
ČS Konsolidacepřečíst recenziKonsolidace od České spořitelny nabízí možnost sloučit si půjčky v minimální výši 20 000 Kč od bankovních i nebankovních společností, včetně těch leasingových.
Konsolidace Monetapřečíst recenziS konsolidací půjček od MONETY můžete sloučit různé úvěry od bankovních i nebankovních společností v minimální výši 5 000 Kč a získat navíc peníze na cokoli až do výše 1 500 000 Kč. 
PRESTO Půjčkapřečíst recenziPRESTO půjčka na cokoliv od UniCredit Bank je cenově zajímavým úvěrem pro všechny, kdo mají účet u UniCredit Bank, nebo jsou ochotni si ho sem převést a aktivně jej využívat.
Creditea půjčkapřečíst recenziPůjčka Creditea patří k nákladným úvěrům sloužícím jako rychlá finanční rezerva, revolving. Žadatel získá schválený finanční rámec - a může opakovaně vybírat až do jeho výše.
CreditPortalpřečíst recenziMalá a rychlá půjčka splatná nejpozději do 30 dní, která je poskytována za vysoký úrok, poplatek, a tudíž i výsledné RPSN. Včasným splacením lze ale dosáhnout na nižší cenu.
Cool Creditpřečíst recenziCool credit půjčka je půjčkou do výplaty se splatností do 30 dnů, kterou lze mít na účtu do deseti minut. Její cena je však vysoká. V případě nesplácení nastupují nemalé sankce.
Credit 365přečíst recenziS nebankovní půjčkou Credit 365 můžete získat finance od částky 1 000 Kč až do 60 000 Kč na cokoli a bezhotovostně. Její cena je však vysoká.