Konsolidace Moneta

Rozsah půjčky

5 000 - 1 500 000 Kč

Roční úrok

6.3 %

RPSN

6.5 %

Splatnost

3 měsíce - 10 let

V souhrnu

S konsolidací půjček od MONETY můžete sloučit různé úvěry od bankovních i nebankovních společností v minimální výši 5 000 Kč a získat navíc peníze na cokoli až do výše 1 500 000 Kč. Splácet můžete od tří měsíců do deseti let, podle výše konsolidované částky. Při online sjednání je konsolidace bez poplatku za vyřízení. Předčasné splacení je zpoplatněno. Zákaznické centrum Moneta je v provozu i o víkendech.

Přehled Konsolidace půjček od Monety

Cena

icon

Nízké úročení i RPSN

icon

Při online sjednání je vyřízení zdarma

icon

Zpoplatněné předčasné splacení

Flexibilita

icon

Možnost změnit datum splátky

icon

Schvalování i o víkendu

icon

Vyplacení prostředků do několika minut od podpisu smlouvy

icon

Není možné navýšení v průběhu čerpání

icon

Odklad i změna splátky jen na základě individuálního posouzení

Transparentnost

icon

Pevně dané poplatky

icon

Jednoduše napsaná a velmi stručná smlouva

Zákaznická podpora

icon

Klientské centrum dostupné i mimo pracovní dny

icon

Online chat

icon

Žadatel, který doposud nebyl klientem banky, musí podepsat smlouvu na pobočce

Recenze Konsolidace půjček od MONETY

S konsolidací půjček od MONETY můžete sloučit různé úvěry od bankovních i nebankovních společností v minimální výši 5 000 Kč a získat navíc peníze na cokoli až do výše 1 500 000 Kč. Splácet je možné od 3 do 120 měsíců, díky čemuž lze výhodně snížit původní splátky. Při žádosti vyšší než 600 000 Kč vyžaduje banka souhlas manžela či manželky (ale nikoliv spoludlužníka).

Při online sjednání je vyřízení půjčky vždy zdarma, a to i o víkendu. Telefonické vyřízení nebo žádost o konsolidaci na pobočce banky přitom vyjde na 2 459 Kč. Online vyřízení je proto velkou úsporou! Správa půjčky je vždy zdarma.

Splácení probíhá prostřednictvím běžného účtu, který je veden u MONETA Money Bank. Pokud ještě nejste klientem, je zřízení běžného účtu nezbytnou podmínkou - a proběhne automaticky s vyřízením žádosti. Splácení úvěru si můžete pojistit pojištěním schopnosti splácet. Cena pojištění je 9,9 % z velikosti měsíční splátky. V případě prodlení klienta s úhradou splátek bude banka úročit dlužnou částku úrokem z prodlení až do výše stanovené právním předpisem. Předčasné splacení úvěru je zpoplatněno poplatkem 0,5 % či 1 % z předčasně splacené jistiny.

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

Za poplatek lze změnit datum splátky, pokud však potřebujete změnit výši splátky, či dokonce splácení odložit, musíte si podat žádost, kterou banka individuálně posoudí. Maximální doba, po kterou lze mít splácení odloženo, je 6 měsíců. Tato úprava splátkového kalendáře bude zaznamenána v úvěrových registrech.

O půjčku lze zažádat online, telefonicky či na pobočce. Klienti, kteří již mají u MONETY veden běžný účet, mohou zažádat o konsolidaci prostřednictvím internetového bankovnictví. Může se však stát, že bude banka vyžadovat podpis na pobočce. Neklienti musí dokončení žádosti s podpisem smlouvy provést vždy na pobočce.

Podmínky získání půjčky

icon

Plnoletost

icon

Dva doklady totožnosti

icon

Doklad potvrzující pravidelný příjem (zaměstnanci dokládají potvrzení vystavené zaměstnavatelem, podnikatelé daňové přiznání, oprávnění podnikat a potvrzení o zaplacení daně, penzisté dokládají důchodový výměr či oznámení o valorizaci důchodů)

icon

Smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo MONETA Money Bank

icon

U částky vyšší než 600 000 Kč podpis manžela/manželky - jako souhlas se zadlužením svého partnera

Konsolidace půjček od MONETA ve zkratce

Bez poplatku za zřízení*Ano
Bonus za online sjednáníAno
Správa půjčky zdarmaAno
Možnost pojistit schopnost splácetAno
Bonus za řádné spláceníNe
Možnost zvolit výši splátekAno
Bez potvrzení o trvalém příjmu od zaměstnavateleNe
Předčasné splacení zdarmaNe
Změna splátkového kalendáře nebo odklad splátek zdarmaAno
Navýšení půjčky během jejího trváníNe
Poskytnutí půjčky i během víkenduAno

*v případě online žádosti

Přejít na žádost

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Sjednání půjčky probíhá na stránkách určených pro zprostředkování půjček MONETA Money Bank, a.s. Proto budete po kliknutí na tlačítko „Požádat o půjčku“ přesměrováni na tyto stránky. Proces žádosti o půjčku i její schvalování je online a liší se podle toho, zda o půjčku žádá klient banky, nebo neklient. Klienti sjednají konsolidaci ve svém internetovém bankovnictví. Může se stát, že se MONETA po odeslání žádosti neozve.To může být způsobeno chybně vyplněnými kontaktními údaji, nebo faktem, že nesplňujete podmínky k získání půjčky. Vždy proto důkladně zkontrolujte správnost zadaného telefonu i emailu.

1. Nastavte si parametry

Na kalkulátoru vyplňte, jaké úvěry si přejete sloučit, kolik zbývá doplatit a výši splátek. Zobrazí se výše měsíční splátky, úrok, RPSN a celková splatná částka.

2. Vyjádřete zájem si půjčit

Máte-li vybrány parametry půjčky, klikněte na tlačítko „Chci půjčku“.

3. Vyplňte žádost o konsolidaci

Vyplňte žádost o konsolidaci a veškeré požadované údaje týkající se vaší osoby, bydliště, příjmů a výdajů.

4. Potvrďte žádost

Systém vygeneruje shrnutí požadované částky včetně všech vámi zadaných údajů. Žádost zkontrolujte, zaškrtněte souhlas s podmínkami a žádost potvrďte.

5. Vyčkejte na rozhodnutí

Vyčkejte na vyhodnocení žádosti. V případě nesrovnalostí se vám ozve pracovník banky s dalšími pokyny.

6. Podepište smlouvu

Podpis smlouvy probíhá na pobočce banky, kde vám bude zřízen také běžný účet.

7. Čerpejte půjčku

O doplacení stávajících úvěrů se postará banka za vás. Pokud jste žádali o další půjčku, peníze jsou po podpisu smlouvy obratem zasílány na účet.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 350 000 Kč, 120 splátek, měsíční splátka 4 209,57 Kč, roční úroková sazba 7,8 %, poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč při podání žádosti o úvěr online, RPSN 8,06 %, celková částka splatná spotřebitelem 504 492,26 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.


 

Recenzovala

Iva Grácová

Iva Grácová

Ve světe bankovnictví se pohybuje od roku 2007 a voľný čas věnuje psaní článků převážně finančního charakteru s úvěrovou, bankovní a investiční tématikou.

Zobrazit profil

 

MONETA Money Bank, a. s.

MONETA Money Bank, a. s.
BB Centrum Vyskočilova 1422/1a, Praha 4 - Michle

MONETA Money Bank, a. s.,
BB Centrum Vyskočilova 1422/1a, Praha 4 - Michle

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky