Půjčky

Půjčky

19.09.2023

Vyplatí se předčasné splacení úvěru?

Banky si smí od roku 2016 účtovat za předčasné splacení úvěru pouze zákonem omezenou výši poplatku. Na kolik vás přijde předčasné splacení půjčky?

Půjčky

12.09.2023

Spoludlužník versus ručitel - jaký je v tom rozdíl?

Kdy jste spoludlužníkem z půjčky, a kdy ručitelem? Jak se jejich pozice liší a za co který z nich odpovídá? Kdy o půjčce musíte být informování, a kdy ne?

Půjčky

05.09.2023

Jak vrátit půjčku, když ji už nechcete?

Co dělat, když už o půjčku nestojíte? Můžete ji vrátit? Jak? A kolik vás to bude stát? Kdy je nárok na vrácení půjčky? Dá se půjčka vrátit úplně zdarma?

Půjčky

13.07.2023

Půjčka bez výpisu z účtu

Půjčka bez výpisu z účtu je půjčkou v hotovosti. Často se splatností do 30 dní. Není levná, ale je snadno dostupná. Jak funguje a která je ještě bezpečná?

Půjčky

30.06.2023

Vymazání z registru dlužníků

Ukážeme vám jak na to, když jste v registrech zapsáni neprávem, a když naopak v souladu s vaší současnou situací. Přečtěte si, jak na výmaz ze SOLUSu, ale i dalších registrů, jako je BRKI, NRKI, REPI, EUCB nebo CEE.

Půjčky

15.06.2023

Půjčka bez papírů: Jaké jsou možnosti?

Musíte řešit nečekané výdaje a vlastní úspory vám chybí? Zkuste půjčku bez papírů. Vyřízení je snadné a ještě se vyhnete zbytečnému papírování.

Půjčky

01.06.2023

Jak na výhodnou půjčku? 6 tipů, jak si správně půjčit a ušetřit

Půjčka nemusí být vždy nevýhodná. Držte se našich užitečných tipů a zjistíte, jak si správně půjčit peníze a ještě na tom ušetřit.

Půjčky

11.05.2023

Půjčka od soukromé osoby: zoufalé řešení pro zoufalé žadatele?

Půjčka od soukromé osoby není spotřebitelský úvěr. Proč ji nebrat? Nemusí se řídit pravidly. Investoři si sestaví smlouvu tak, aby na vás vždycky vydělali

Půjčky

01.05.2023

Kontokorent: Chytré řešení, když chybí úspory

Trápí vás nečekané výdaje? Kdo nemá našetřeno, jde tzv. do mínusu. Co je to kontokorent, neboli povolený debet, jak se splácí a v čem je výhodný?