Bezvamoney je finanční web, který pomáhá lidem v klíčovém rozhodnutí - v získání půjčky či s uzavřením pojištění. Věříme v úplnou transparentnost na úvěrovém trhu, kdy jsou všechny informace o půjčce dostupné přímo, což vám umožní učinit informované rozhodnutí.

Účelem našeho portálu je poskytovat nezávislé srovnání půjček a pojištění, šetřit čas poskytováním všech potřebných informací na jednom místě.

Náš porovnávač umožňuje zobrazit všechny údaje o půjčkách na jedné stránce, k tomu i podrobnosti o každé z půjček na její podstránce. Stejně je tomu v oblasti pojištění. Naše služba vám proto pomůže vybrat ten nejlepší finanční produkt pro vás.

O nas
icon

Srovnáváním

Zjednodušili jsme náš porovnávač pro všechny s cílem nabídnout snadno využitelnou službu srovnávání půjček. Porovnejte si s námi nabídky prostřednictvím informací, které jsme shromáždili přímo od bank, nebankovních společností i pojišťoven.

icon

Šetřením

Porovnáváním si uděláte obrázek o trhu s půjčkami i pojištěním. Pomáháme vám tím, že výrazně šetříme čas strávený hledáním půjček, protože u nás máte vše na jednom místě. Avšak hlavní výhodou jsou peníze, které ušetříte výběrem té nejlepší nabídky. Za naši službu přitom neplatíte nic navíc.

icon

Vzděláváním

Díky našemu blogu můžete udržovat krok s hlavními změnami na finančním trhu. Naši finanční experti vám také poskytnou tipy, jak zlepšit své osobní finance, jak ušetřit a mnohé další ..!

Pouze ověření poskytovatelé

BezvaMoney zveřejňuje nabídky jen a pouze od transparentních poskytovatelů prověřených Českou národní bankou. Je pro nás nesmírně důležité, aby náš výběr zahrnoval jen důvěryhodné a zkušené poskytovatele, kteří vám zaručí spolehlivé a bezpečné zpracování úvěru. Všechna data jsou převzata přímo z jejich oficiálních webových stránek. Věnujeme velkou pozornost přesnosti a relevanci informací.

V čem je háček?

Žádný háček! BezvaMoney je pro spotřebitele bezplatná služba porovnávání půjček pojištění na jednom místě .

Opravdu jsme tu pro vás zcela zdarma. Naším zdrojem příjmů je totiž tzv. „affiliate provize”. To znamená, že od našich partnerů - poskytovatelů půjček obdržíme provizi poté, co kliknete na žádost a následně uzavřete smlouvu o vybraném úvěru nebo pojištění. V žádném případě to však neovlivní cenu vaší půjčky! BezvaMoney si klade za cíl poskytovat spravedlivé a transparentní služby, proto si za porovnání nebo vyžádání půjčky či pojištění prostřednictvím našeho webu ani my a ani poskytovatel neúčtujeme žádné skryté poplatky navíc, ani jiné náklady.

Pomozte nám zlepšit se

V BezvaMoney se vám snažíme poskytnout všechny potřebné informace k objektivnímu výběru optimální půjčky. I přes naše úsilí o aktuální a zcela přesné informace můžeme něco přehlédnout.

Pokud jste našli zastaralá čísla, odlišné podmínky, či jinou chybu na našich stránkách, jestliže máte dotaz anebo chcete navrhnout vylepšení našich služeb, kontaktujte nás pomocí přiloženého formuláře.

Kontaktujte nás

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky