Hyperpůjčka

Rozsah půjčky

10 000 - 250 000 Kč

Roční úrok

4.99 %

RPSN

5.11 %

Splatnost

do 84 měsíců

V souhrnu

Hyperpůjčka je spotřebitelským úvěrem vybíraným na míru každému jednotlivému žadateli. Konkrétní podoba Hyperpůjčky se odvíjí od parametrů uvedených žadatelem v online formuláři pro žádost o úvěr. Žadateli se pak ozve ten nejvhodnější poskytovatel/poskytovatelé. Tím může žadatel ušetřit spoustu času jinak nutného pro zjišťování informací, srovnávání půjček a následný výběr mezi nimi.

Přehled Hyperpůjčky

Cena

icon

Půjčka s nízkými náklady

icon

Možnost bezplatného odkladu splátky

icon

Možnost předčasného splacení zdarma

Flexibilita

icon

Schvalováno i o víkendu a peníze odesílány ihned po podpisu smlouvy

icon

Možnost opakovaného vypůjčení již splacené části úvěru

icon

Lze navýšit během čerpání

Transparentnost

icon

Poskytovatel půjčky je licencován Českou národní bankou

icon

Žadatel se s podmínkami a smlouvou seznámí, až dostane nabídky od vybraných poskytovatelů. Ti jsou však vybíráni na míru žádosti o půjčku

Zákaznická podpora

icon

Možnost zvolit poskytovatele s podporou i během víkendů a svátků

*Hyperpůjčka není jeden konkrétní úvěr, ale skupina půjček, z níž je vybírána ta, která nejvíce odpovídá požadavkům žadatele. Proto zde uvedené parametry, například “možnost bezplatného odkladu splátky”, nebudou aktuální u každé půjčky. Vlastnosti Hyperpůjčky jsou vždy odvislé od konkrétního poskytovatele.

Recenze Hyperpůjčky

Hyperpůjčka je skupinou půjček a jejich poskytovatelů, kteří se zaměřují na úvěry s dobou splatnosti delší než jeden měsíc. Z této skupiny úvěrů jsou vždy vybrány ty, které se svými parametry a podmínkami nejvíce přibližují požadavkům žadatele o úvěr. Samotné požadavky jsou vždy součástí online formuláře odesílaného zájemcem o půjčku. Pokud žadatel splní podmínky pro získání půjčky, bude brzy po odeslání žádosti kontaktován poskytovatelem - a může si s ním dohodnout detaily.

Díky tomuto postupu je uživatelům našeho srovnávače poskytována pohodlná a hlavně rychlá služba, která usnadňuje výběr té nejlepší půjčky v rozsahu od 10000 do 250000 Kč, se splatností až 84 měsíců. Důraz je kladen i na možný odklad splátek nebo možnost předčasného splacení zdarma. Trh se spotřebitelskými úvěry, včetně těch dlouhodobých, je až překvapivě pestrý, plný nabídek s často dost rozdílnými podmínkami. A právě rozdíly v nastavení úvěrů mohou žadateli přinést buď významné úspory, anebo o hodně pohodlnější splácení. Pro běžného člověka, který se ve světě půjček nepohybuje pravidelně, může být výběr toho správného úvěru nejen časově náročným úkolem, ale i stresem, aby sáhl po opravdu dobré variantě.

 

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

Hyperpůjčka předchází obavám z náročného výběru právě odfiltrováním nabídek neodpovídajících jak požadavkům žadatele, tak jeho finančním možnostem. Žadatel je pak seznámen až s poskytovateli, jejichž nabídka přesně odpovídá požadavkům uvedeným v žádosti. Poskytovatel/poskytovatelé se v co nejkratším čase sami ozvou - a žadateli představí své nabídky mnohem detailněji. Hyperpůjčka tedy zajistí možnost komunikovat jen s těmi bankami a nebankovními společnostmi, jejichž půjčka nejlépe odpovídá požadavkům uvedeným v žádosti.

Metodika recenzí půjček

Jak recenzujeme? Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze, abychom získali ucelený přehled o vaší zákaznické zkušenosti. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií a výsledky shrnujeme do našeho “Bezvamoney skóre”. Pravidelně aktualizujeme recenze, aby odrážely nejnovější změny. Snažíme se rychle opravovat jakékoli nalezené chyby.
Více o metodice recenzí zde.

Podmínky získání půjčky

icon

Osoba starší 18 let

icon

Občan ČR, v případě cizinců trvalý pobyt na území ČR

icon

Platný občanský průkaz nebo osobní doklad národního státu žadatele

icon

Trvalý zdroj příjmu - doložen výpisem z účtu nebo daňovým přiznáním (OSVČ)

icon

Bankovní účet vedený na vlastní jméno

 

Jak probíhá vyřízení půjčky?

1. Projevte zájem o půjčku

Nejprve klikněte na tlačítko „Chci si půjčit“. Budete přesměrováni do formuláře, kam vyplníte jak požadavky na samotnou půjčku, tak také údaje o vás.

2. Budete kontaktováni vybraným poskytovatelem (poskytovateli)

Pokud splníte podmínky pro získání půjčky, brzy po odeslání žádosti budete kontaktováni poskytovatelem (poskytovateli). S tím nejlepším si pak dohodnete detaily půjčky.

3. Podepište smlouvu

Pokud s podmínkami půjčky souhlasíte, potvrďte je. Ve většině případů lze podmínky potvrdit i na dálku elektronicky (například formou kódu zaslaného na mobilní telefon). Tím odpadá zdlouhavé zasílání “papírů” poštou.

4. Peníze jsou vaše

Peníze budou odeslány na vámi zvolený bankovní účet do doby, která je dohodnuta ve smlouvě o úvěru. V případě okamžité platby přistanou peníze na vašem účtu ihned po jejich odeslání.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 391,27 Kč, roční úroková sazba 5,9 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 6,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 258 257,35 Kč. U částek vyšších než 600 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.


 

 

 

Často kladené otázky

Hyperpůjčka je půjčkou rychlou, takže peníze jsou odesílány (ve většině případů) do několika hodin po potvrzení smluvních podmínek. Rychlost převodu pak závisí na tom, zda vaše banka umí přijímat okamžité platby. Pokud ano, peníze můžete mít na účtu ještě v den odeslání žádosti.
Všechny podmínky půjčky se dozvíte z předsmluvní dokumentace. Tu vám zašle poskytovatel, který byl vybrán jako nejlépe odpovídající vašim požadavkům na půjčku. V dokumentaci bude nejen úroková míra a RPSN, ale i splátkový kalendář s nastavenými daty splatnosti, možnosti odložení splátky nebo předčasného splacení, postup poskytovatele při nesplácení a ostatní zákonem dané náležitosti smlouvy o spotřebitelském úvěru
Konkrétní podmínky splácení jsou vždy dány tou půjčkou, kterou si ve výsledku vyberete. Počítat musíte s tím, že například u bankovního úvěru nepůjde se splátkami příliš manipulovat. Naopak u půjčky revolvingové, kterou poskytují některé nebankovní společnosti, budete moci výšku splátky pružně měnit s tím, že každý měsíc bude nutné uhradit vypočtenou minimální splátku (ale kdykoliv zdarma můžete zaslat i částku vyšší).
Ano, je to možné. Jen je nutné pamatovat na fakt, že během víkendu nejsou ve skupině ihned dostupných půjček k mání ty, jejichž poskytovatelé ještě nezahájili víkendový provoz. Skupina, z níž se bude vybírat, je tedy během víkendů o něco užší.
Zde záleží na výši úvěru, o který budete žádat, ale i na vaší prokazatelné úvěruschopnosti. Například kde o půjčku žádá student nebo rodič na mateřské/rodičovské dovolené, tam se s požadavkem na spoludlužníka můžete setkat. Naopak ručení za půjčku už tolik častým jevem není.

U Hyperpůjčky je potvrzení o příjmu nutno doložit vždy. Ale nemusí být zasíláno formou dokumentu s podpisem zaměstnavatele, stačí jen výpisy z účtu, výplatní pásky, případně kopie daňového přiznání. Pokud jste OSVČ a využíváte možnost online daňového přiznání přes Moje daně, kopii lze získat zdarma právě v online daňovém portálu. Jinak za poplatek na finančním úřadě. 

Někteří nebankovní poskytovatelé umějí nahlédnout do historie vašeho bankovního účtu a vyhledat si historii vašich příjmů. Využívají například aplikaci Instantor, Kontomatik, Nordigen - ale jen pokud jim k tomu dáte výslovný souhlas. Tím se ještě zjednodušuje administrativa spojená s prokázáním příjmů.


 

Recenzovala

Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Pro Bezvamoney.cz píše články zaměřené na osobní finance, vystudovala na Ekonomicko-správní fakultě a součástí jejího vzdělávání je i složení zkoušky pro registraci u ČNB.

Zobrazit profil