malá Hyperpůjčka

Rozsah půjčky

1 000 - 20 000 Kč

Roční úrok

0 %

RPSN

0 %

Splatnost

1 - 30 dní

V souhrnu

Malá Hyperpůjčka je úvěrem přímo na míru žadateli, a to na základě parametrů uvedených v jeho žádosti o půjčku. Žadateli se díky tomu ozve jen nejvhodnější poskytovatel/poskytovatelé úvěru, který splňuje právě ty parametry, o které žadatel projevil zájem. Zajištěno je též, že se vybraný poskytovatel úvěru sám ozve žadateli s konkrétní nabídkou. Díky prvotnímu sítu a konkurenčnímu prostředí se tak k žadateli dostane jen ta nejvhodnější nabídka.

Přehled malé Hyperpůjčky

Cena

icon

Půjčka s nízkými náklady

icon

Možnost bezplatného odkladu splátky

Flexibilita

icon

Schvalováno i o víkendu a peníze odesílány ihned po podpisu smlouvy

icon

Možnost odkladu splátek nebo předčasného splacení

icon

Lze navýšit během čerpání

Transparentnost

icon

Poskytovatel půjčky je licencován Českou národní bankou

icon

Žadatel se s podmínkami a smlouvou seznámí, až dostane nabídky od vybraných poskytovatelů. Ti jsou však vybíráni na míru žádosti o půjčku

Zákaznická podpora

icon

Možnost zvolit poskytovatele s podporou i během víkendů a svátků

*Malá Hyperpůjčka není jeden konkrétní úvěr, ale skupina půjček, z níž je vybírána ta, která nejvíce odpovídá požadavkům žadatele. Proto zde uvedené parametry, například “možnost bezplatného odkladu splátky”, nebudou aktuální u každé půjčky. Vlastnosti Hyperpůjčky jsou vždy odvislé od konkrétního poskytovatele.

Recenze malé Hyperpůjčky

Malá Hyperpůjčka je skupinou půjček a jejich poskytovatelů, kteří se zaměřují na tzv. půjčky před výplatou. Z této skupiny úvěrů jsou vždy zvoleny jen ty, které se svými parametry a podmínkami nejvíce přibližují požadavkům vyplněným ve formuláři odeslaném zájemcem o úvěr. Tito poskytovatelé jsou také ihned osloveni a propojeni se zájemcem o půjčku.

Díky tomuto postupu je uživatelům našeho srovnávače poskytována velmi pohodlná a hlavně rychlá služba, která usnadňuje výběr té nejlepší půjčky v rozsahu od 1 000 do 20 000 Kč a s požadovanou splatností do jednoho měsíce.

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

Trh se spotřebitelskými úvěry, včetně různých druhů půjčky před výplatou, je plný nabídek s často dost rozdílnými vlastnostmi. Pro běžného člověka, který se ve světě půjček nepohybuje pravidelně, může být výběr té správné půjčky úkolem náročným na čas, ale i stresující záležitostí.

Frustraci z náročného výběru předchází Malá Hyperpůjčka právě odfiltrováním nabídek neodpovídajících jak požadavkům v žádosti, tak finančním možnostem žadatele. Ten je pak seznámen až s vybranými „favority“, kteří se v co nejkratším čase také sami ozvou. Žadatel má pak možnost výběru ze zúžené nabídky, o níž ví, že je pro něj připravena individuálně.

Metodika recenzí půjček

Jak recenzujeme? Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze, abychom získali ucelený přehled o vaší zákaznické zkušenosti. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií a výsledky shrnujeme do našeho “Bezvamoney skóre”. Pravidelně aktualizujeme recenze, aby odrážely nejnovější změny. Snažíme se rychle opravovat jakékoli nalezené chyby.

Více o metodice recenzí zde.

Podmínky získání půjčky

icon

Plnoletost

icon

Trvalý pobyt v České republice

icon

Trvalý příjem (zaměstnání, OSVČ, důchod)

icon

Předložení občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti

 

Jak probíhá vyřízení půjčky?

1. Projevte zájem o půjčku

Nejprve klikněte na tlačítko „Chci si půjčit“. Budete přesměrováni do formuláře, kam vyplníte jak požadavky na samotnou půjčku, tak také údaje o vás.

2. Budete kontaktováni vybraným poskytovatelem (poskytovateli)

Pokud splníte podmínky pro získání půjčky, brzy po odeslání žádosti budete kontaktováni poskytovatelem a dohodnete detaily.

3. Podepište smlouvu

Pokud s podmínkami půjčky souhlasíte, potvrďte je. Ve většině případů lze podmínky potvrdit i na dálku elektronicky (například formou kódu zaslaného na mobilní telefon). Tím odpadá zdlouhavé zasílání “papírů” poštou.

4. Peníze jsou vaše

Peníze budou do několika minut odeslány na vámi zvolený bankovní účet, nebo si je brzy vyzvednete na dohodnutém místě.

Reprezentativní příklad

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: Roční úroková sazba 279,83%, RPSN 1141,2%, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1610 Kč.

Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.


 

 

 

Často kladené otázky

Malá Hyperpůjčka je půjčkou rychlou, takže peníze jsou odesílány ihned po potvrzení smluvních podmínek. Jestliže budete stát o hotovost, bude připravena k vyzvednutí na předem dohodnutém místě. Peníze tedy můžete mít v řádu minut od odeslání žádosti.

Všechny podmínky půjčky se dozvíte z předsmluvní dokumentace. Tu vám zašle poskytovatel, který byl vybrán jako nejlépe odpovídající vašim požadavkům na půjčku. V dokumentaci bude nejen úroková míra a RPSN, ale i datum splatnosti, možnosti odložení splátky nebo předčasného splacení, postup poskytovatele při nesplácení a ostatní zákonem dané prvky smlouvy o spotřebitelském úvěru.

Záleží na tom, jaké budou konkrétní podmínky vybrané půjčky. Většina poskytovatelů, mezi nimiž je pro vás vybíráno, dovoluje odklad splátky i částečné splacení a rozložení splátky. Počítat ale musíte s poplatkem za tuto službu.

Ano, i takové úvěry se nacházejí v souboru půjček “Malá Hyperpůjčka”. Poskytovatelé první půjčky zdarma, dle našich zkušeností, standardně projevují zájem o více bonitní klienty. Vždy je nutné mít na paměti, že zdarma varianta bývá omezena nižší částkou cirka 20 000 Kč. V případě prodlení se splátkou se i u této půjčky začínají účtovat poplatky – na to nikdy nezapomínejte.

Pokud zjistíte, že vám na splacení půjčky peníze nevystačí, ihned jednejte s poskytovatelem, s nímž máte uzavřenou smlouvu o půjčce. Požádejte o odklad, o rozložení splátky nebo o další způsoby řešení, které vám poskytovatel nabídne. Nikdy nehrajte „mrtvého brouka“. A také si na splacení neberte další úvěr. To je jen cesta do dluhové spirály.

Nelze odpovědět obecně, protože schvalovací proces je i u Malé Hyperpůjčky čistě individuální. Vždy záleží jak na výši požadované půjčky, tak na finančních poměrech žadatele. Proto není vyloučeno, že s žádostí uspějí i tyto skupiny žadatelů.

U Malé Hyperpůjčky je potvrzení o příjmu nutno doložit vždy. Ale nemusí být zasíláno formou dokumentu s podpisem zaměstnavatele, stačí jen výpisy z účtu, výplatní pásky, případně kopie daňového přiznání. Pokud jste OSVČ a využíváte možnost online daňového přiznání přes Moje daně, kopii lze získat zdarma právě v online daňovém portálu. Jinak za poplatek na finančním úřadě.


 

Recenzovala

Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Pro Bezvamoney.cz píše články zaměřené na osobní finance, vystudovala na Ekonomicko-správní fakultě a součástí jejího vzdělávání je i složení zkoušky pro registraci u ČNB.

Zobrazit profil

 

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky