V souhrnu

Malá Hyperpůjčka je úvěrem přímo na míru žadateli, a to na základě parametrů uvedených v jeho žádosti o půjčku. Žadateli se díky tomu ozve jen nejvhodnější poskytovatel/poskytovatelé úvěru, který splňuje právě ty parametry, o které žadatel projevil zájem. Zajištěno je též, že se vybraný poskytovatel úvěru sám ozve žadateli s konkrétní nabídkou. Díky prvotnímu sítu a konkurenčnímu prostředí se tak k žadateli dostane jen ta nejvhodnější nabídka.

Cena+ půjčka s nízkými náklady
+ možnost bezplatného odkladu splátky
Flexibilita+ schvalováno i o víkendu a peníze odesílány ihned po podpisu smlouvy
+ možnost odkladu splátek nebo předčasného splacení
+ lze navýšit během čerpání
Transparentnost+ poskytovatel půjčky je licencován Českou národní bankou
- žadatel se s podmínkami a smlouvou seznámí, až dostane nabídky od vybraných poskytovatelů. Ti jsou však vybíráni na míru žádosti o půjčku
Zákaznická podpora+ možnost zvolit poskytovatele s podporou i během víkendů a svátků

*Malá Hyperpůjčka není jeden konkrétní úvěr, ale skupina půjček, z níž je vybírána ta, která nejvíce odpovídá požadavkům žadatele. Proto zde uvedené parametry, například “možnost bezplatného odkladu splátky”, nebudou aktuální u každé půjčky. Vlastnosti Hyperpůjčky jsou vždy odvislé od konkrétního poskytovatele.

BezvaMoney skóre: (4,3/5)

Na celkovém skóre půjčky se v tabulce uvedená kriteria podílejí následovně: cena 50 %, flexibilita 20 %, transparentnost 15 % a zákaznická podpora 15 %.

Reprezentativní příklad jedné z nabídek

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: Roční úroková sazba 279,83%, RPSN 1141,2%, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1610 Kč. Toto sdělení slouží pouze pro informační účely.

Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1.Projevte zájem o půjčku

Nejprve klikněte na tlačítko „Chci si půjčit“. Budete přesměrováni do formuláře, kam vyplníte jak požadavky na samotnou půjčku, tak také údaje o vás.

2. Budete kontaktováni vybraným poskytovatelem (poskytovateli)

Pokud splníte podmínky pro získání půjčky, brzy po odeslání žádosti budete kontaktováni poskytovatelem a dohodnete detaily.

3. Podepište smlouvu

Pokud s podmínkami půjčky souhlasíte, potvrďte je. Ve většině případů lze podmínky potvrdit i na dálku elektronicky (například formou kódu zaslaného na mobilní telefon). Tím odpadá zdlouhavé zasílání “papírů” poštou.

4. Peníze jsou vaše

Peníze budou do několika minut odeslány na vámi zvolený bankovní účet, nebo si je brzy vyzvednete na dohodnutém místě.

Časté dotazy

1. Za jak dlouho budu mít peníze na účtu?
Malá Hyperpůjčka je půjčkou rychlou, takže peníze jsou odesílány ihned po potvrzení smluvních podmínek. Jestliže budete stát o hotovost, bude připravena k vyzvednutí na předem dohodnutém místě. Peníze tedy můžete mít v řádu minut od odeslání žádosti.
2. Kde se dozvím podrobnosti o půjčce?
Všechny podmínky půjčky se dozvíte z předsmluvní dokumentace. Tu vám zašle poskytovatel, který byl vybrán jako nejlépe odpovídající vašim požadavkům na půjčku. V dokumentaci bude nejen úroková míra a RPSN, ale i datum splatnosti, možnosti odložení splátky nebo předčasného splacení, postup poskytovatele při nesplácení a ostatní zákonem dané prvky smlouvy o spotřebitelském úvěru.
3. Jak je to se splácením půjčky – můžu si splátku odložit nebo rozdělit?
Záleží na tom, jaké budou konkrétní podmínky vybrané půjčky. Většina poskytovatelů, mezi nimiž je pro vás vybíráno, dovoluje odklad splátky i částečné splacení a rozložení splátky. Počítat ale musíte s poplatkem za tuto službu.
4. Umí Malá Hyperpůjčka i první půjčku zdarma?
Ano, i takové úvěry se nacházejí v souboru půjček “Malá Hyperpůjčka”. Poskytovatelé první půjčky zdarma, dle našich zkušeností, standardně projevují zájem o více bonitní klienty. Vždy je nutné mít na paměti, že zdarma varianta bývá omezena nižší částkou cirka 20 000 Kč. V případě prodlení se splátkou se i u této půjčky začínají účtovat poplatky – na to nikdy nezapomínejte.
5. Co když nebudu mít na splátku?
Pokud zjistíte, že vám na splacení půjčky peníze nevystačí, ihned jednejte s poskytovatelem, s nímž máte uzavřenou smlouvu o půjčce. Požádejte o odklad, o rozložení splátky nebo o další způsoby řešení, které vám poskytovatel nabídne. Nikdy nehrajte „mrtvého brouka“. A také si na splacení neberte další úvěr. To je jen cesta do dluhové spirály.
6. Vychází se tu vstříc i studentům, důchodcům nebo matkám na mateřské?
Nelze odpovědět obecně, protože schvalovací proces je i u Malé Hyperpůjčky čistě individuální. Vždy záleží jak na výši požadované půjčky, tak na finančních poměrech žadatele. Proto není vyloučeno, že s žádostí uspějí i tyto skupiny žadatelů.
7. Opravdu nemusím dokládat potvrzení o příjmu?
U Malé Hyperpůjčky je potvrzení o příjmu nutno doložit vždy. Ale nemusí být zasíláno formou dokumentu s podpisem zaměstnavatele, stačí jen výpisy z účtu, výplatní pásky, případně kopie daňového přiznání. Pokud jste OSVČ a využíváte možnost online daňového přiznání přes Moje daně, kopii lze získat zdarma právě v online daňovém portálu. Jinak za poplatek na finančním úřadě.

Recenze

Malá Hyperpůjčka je skupinou půjček a jejich poskytovatelů, kteří se zaměřují na tzv. půjčky před výplatou. Z této skupiny úvěrů jsou vždy zvoleny jen ty, které se svými parametry a podmínkami nejvíce přibližují požadavkům vyplněným ve formuláři odeslaném zájemcem o úvěr. Tito poskytovatelé jsou také ihned osloveni a propojeni se zájemcem o půjčku.

Díky tomuto postupu je uživatelům našeho srovnávače poskytována velmi pohodlná a hlavně rychlá služba, která usnadňuje výběr té nejlepší půjčky v rozsahu od 1 000 do 20 000 Kč a s požadovanou splatností do jednoho měsíce.

Trh se spotřebitelskými úvěry, včetně různých druhů půjčky před výplatou, je plný nabídek s často dost rozdílnými vlastnostmi. Pro běžného člověka, který se ve světě půjček nepohybuje pravidelně, může být výběr té správné půjčky úkolem náročným na čas, ale i stresující záležitostí.

Frustraci z náročného výběru předchází Malá Hyperpůjčka právě odfiltrováním nabídek neodpovídajících jak požadavkům v žádosti, tak finančním možnostem žadatele. Ten je pak seznámen až s vybranými „favority“, kteří se v co nejkratším čase také sami ozvou. Žadatel má pak možnost výběru ze zúžené nabídky, o níž ví, že je pro něj připravena individuálně.