Credit 365 půjčka

Rozsah půjčky

1 000 - 60 000 Kč

Roční úrok

12 %

RPSN

103.55 %

Splatnost

3 až 12 měsíců

V souhrnu

S nebankovní půjčkou Credit 365 můžete získat finance od částky 1 000 Kč až do 60 000 Kč na cokoli a bezhotovostně. Splatnost půjčky lze nastavit na 3, 6, 9 a 12 měsíců. Úrok začíná od 12 % a poplatek za sjednání půjčky je rozpočten do pravidelných splátek. Při řádném splácení lze dosáhnout na bonus v podobě snížení splátky.

Přehled Credit 365

Cena

icon

Vysoké úročení i RPSN

icon

Poplatek za předčasné splacení

icon

Bonus za řádné splácení

Flexibilita

icon

Vyplacení prostředků do několika minut od podpisu smlouvy

icon

Schválení žádosti může zabrat až 2 pracovní dny

icon

Není možné navýšení v průběhu čerpání

Transparentnost

icon

Pevně dané poplatky

icon

Odpovědi na nejčastější otázky na stránkách poskytovatele

icon

Smlouva se závazně podepisuje již potvrzením souhlasů se smluvními podmínkami

Zákaznická podpora

icon

Online chat

icon

Klientské centrum dostupné jen v pracovních dnech

Recenze Credit 365

S půjčkou Credit 365 si můžete půjčit finance od částky 1 000 Kč až do 60 000 Kč na cokoli a bezhotovostně. Do 4 000 Kč si lze půjčit pouze při splatnosti 3 měsíce, delší splatnost (6, 9, 12 měsíců) si můžete navolit u částky od 5 000 Kč.

Jedná se o nebankovní půjčku s krátkou dobou splatnosti, maximálně lze splácet 12 měsíců. Úročení půjčky není ve srovnání s celkovým RPSN až tak vysoké. To, co tak navyšuje cenu úvěru, je poměrně vysoký poplatek, který za půjčku zaplatíte. Poplatek však nemusíte hradit předem, protože je rozpočten do pravidelných splátek. Poskytovatel, kterým je společnost CreditPortal a.s, předem a zcela přehledně informuje o tom, kolik celkově za půjčku přeplatíte a jaký je poplatek i úrok.

Pokud budete řádně splácet, můžete dosáhnout na tzv. slevový program 365. Ten spočívá v tom, že splácející může při řádném splácení získat slevu až do výše 50 % jedné předepsané splátky spotřebitelského úvěru za hodnocené čtvrtletí (tj. 3 předchozí bezprostředně po sobě následující měsíce). Vzhledem k poměrně vysoké ceně úvěru je proto více než žádoucí řádně splácet a alespoň částečně si tak snížit celkové náklady.

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

Žádost o půjčku a její sjednání je zcela online, peníze poskytovatel zasílá na účet obratem po schválení žádosti. U půjčky Credit 365 ovšem musíme upozornit, že k podpisu smlouvy dochází dříve než u ostatních poskytovatelů - již při potvrzení souhlasu se smluvními podmínkami. Jejich znění budete mít k dispozici v tom kroku žádosti, kdy budete k potvrzení vyzváni.

Smlouva o úvěru je sice rozsáhlá, ale napsaná přehledně a srozumitelným způsobem. Sjednat si pojištění proti neschopnosti úvěr splácet není možné, v případě potíží se splácením však poskytovatel nabízí řešení v podobě refinancování půjčky. Přehled o půjčce je možné sledovat v klientském profilu.

Metodika recenzí půjček

Jak recenzujeme? Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze, abychom získali ucelený přehled o vaší zákaznické zkušenosti. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií a výsledky shrnujeme do našeho “Bezvamoney skóre”. Pravidelně aktualizujeme recenze, aby odrážely nejnovější změny. Snažíme se rychle opravovat jakékoli nalezené chyby.

Více o metodice recenzí zde.

Podmínky získání půjčky

icon

Plnoletost

icon

Dva doklady totožnosti - vždy občanský průkaz (ČR nebo SR) a k němu pas, rodný list, zbrojní průkaz, řidičský průkaz či karta pojištěnce

icon

Doklad potvrzující pravidelný příjem

icon

Mobilní telefon a e-mail

Cool credit půjčka ve zkratce

Bez poplatku za zřízeníNe
Bonus za online sjednáníNe
Správa půjčky zdarmaAno
Možnost pojistit schopnost splácetNe
Bonus za řádné spláceníAno
Možnost zvolit výši splátekAno
Bez potvrzení o trvalém příjmu od zaměstnavateleAno
Předčasné splacení zdarmaNe
Změna splátkového kalendáře nebo odklad splátek zdarmaNe
Navýšení půjčky během jejího trváníNe
Poskytnutí půjčky i během víkenduNe

Přejít na žádost

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Kompletní proces žádosti o půjčku, jejího schválení i podpisu smlouvy je online. Může se stát, že se CreditPortal po odeslání žádosti neozve. To může být způsobeno chybně vyplněnými kontaktními údaji, nebo faktem, že nesplňujete podmínky k získání půjčky. Vždy proto důkladně zkontrolujte správnost zadaného telefonu i emailu.

1. Vyjádřete zájem o půjčku

Zájem o půjčku vyjádříte kliknutím na tlačítko „Chci si půjčit“. Budete přesměrováni do formuláře s žádostí o půjčku na našich stránkách.

2. Nastavte si výši úvěru a přidejte údaje o sobě

Do formuláře vyplňte základní osobní a kontaktní údaje, k tomu částku, o jakou máte zájem. Tady vyplníte i číslo občanského průkazu, pravidelné příjmy, výdaje a číslo bankovního účtu.

3. Odešlete formulář

Jakmile máte formulář kompletně vyplněn, odešlete jej kliknutím na “Odeslat údaje”

4. Odsouhlaste půjčku a nahrajte vyžadované doklady

Jestliže poskytovatel půjčku schválí, budete vyzváni k nahrání osobních dokladů a pak i k odsouhlasení nabídky a podpisu smlouvy, který provedete jen kliknutím do políčka se souhlasem.

5. Peníze jsou vaše

Peníze jsou odesílány okamžitě po schválení žádosti.Počítat musíte jen s tím, že vyřízení žádosti zabere poskytovateli od 15 minut do dvou pracovních dní.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Půjčka: 15 000 Kč, Poplatky: 9 507,22 Kč, Úroky: 976,97 Kč, Celkem splatno: 25 484,19 Kč, Měsíční splátka:2 124 Kč, RPSN: 196,33 %, Úrok: 12,0 % p.a., Pokud splatíte vše včas, bude sleva za čtvrtletí: -1 062 Kč, Sleva celkem: -4 247 Kč Zaplatíte: 21 236,8 Kč, RPSN: 104,80 %, Úrok: 12,0 % p.a.

Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.


 

 

 

Často kladené otázky

Poskytovatel odesílá peníze okamžitě po schválení žádosti. Jejich připsání na váš účet je však v kompetenci vaší banky. Pokud provádí okamžité platby, peníze vám budou na účet připsány v řádu vteřin od odeslání. Nejpozději je obdržíte následující pracovní den.

Ne, peníze z úvěru Credit 365 jsou vypláceny pouze bezhotovostně na účet.

Půjčka se splácí formou měsíčních splátek podle stanoveného splátkového kalendáře, který každý klient najde po přihlášení do svého klientského portálu. Splátku lze zaslat formou:

  • bankovního převodu,
  • pomocí QR kódu, který se nachází v klientském profilu,
  • vkladem přes pobočky bank či vkladomaty.
Vlastnoruční podpis klienta je na smlouvě i souvisejících dokumentech nahrazen verifikačním podpisovým kódem („Dočasné heslo Klienta“), který je klientovi zaslán na jím uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zprávy v době registrace žádosti o poskytnutí úvěru. Smlouva a související dokumenty tak nabývají platnosti a účinnosti okamžikem zadání verifikačního podpisového SMS kódu do příslušného pole na webových stránkách úvěrujícího. Smlouva jakož i související dokumenty jsou poté, po celou dobu trvání smluvního vztahu, klientovi zpřístupněny on-line na webových stránkách úvěrujícího v klientské sekci.

Pokud klient nezaplatí věřiteli řádně a včas jakoukoli platbu dle smlouvy, je věřitel oprávněn požadovat po klientovi tyto platby z prodlení:

  • účelně vynaložené náklady, které mu vznikly v souvislosti s prodlením klienta,
  • smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z částky, ohledně níž je klient v prodlení,
  • úrok z prodlení ve výši repo sazby stanovené Českou národní bankou pro první den kalendářního pololetí, v němž došlo k prodlení, zvýšené o 8 % procentních bodů.
Dostanete-li se do prodlení se splátkou, vyzve vás poskytovatel k úhradě dlužné částky a poskytne vám lhůtu alespoň 30 dní. V případě, že neuhradíte dlužnou částku ani v dodatečné lhůtě, bude úvěr ke dni následujícímu po posledním dni lhůty zesplatněn; v takovém případě je poskytovatel oprávněn požadovat uhrazení celého úvěru včetně příslušenství a smluvních pokut, a to v termínu splatnosti nejbližší pravidelné měsíční splátky, a dále smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z částky, s níž je v prodlení.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Vše závisí na úvěruschopnosti žadatele. Pro získání je ovšem nutné doložit pravidelný příjem. Příjem z mateřské i rodičovské, stejně jako důchod je akceptován, ovšem je nutné splnit nastavené požadavky na bonitu nastavené poskytovatelem půjčky.


 

Recenzovala

Iva Grácová

Iva Grácová

Ve světe bankovnictví se pohybuje od roku 2007 a voľný čas věnuje psaní článků převážně finančního charakteru s úvěrovou, bankovní a investiční tématikou.

Zobrazit profil

 

CreditPortal, a.s.

CreditPortal, a.s.
U krčské vodárny 939/1a,
Praha - Krč, PSČ 140 00

CreditPortal, a.s.,
U krčské vodárny 939/1a,
Praha - Krč, PSČ 140 00

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky