Credit 365 půjčka

 • bezhotovostní půjčka 5 000 - 60 000 Kč
 • pro nové klienty maximálně 60 000 Kč
 • lhůta splatnosti 3 až 12 měsíců, a to i u půjček v nejnižších částkách
 • peníze odesílány okamžitě po schválení
 • podmínkou získání je plnoletost a pravidelný příjem
 • možnost refinancování
 • sleva jako odměna za řádné splácení

Výše půjčky: 5 000 – 60 000 Kč

Splatnost: 3 až 12 měsíců

RPSN od: 102,49 %*

Roční úrok od: 12,0 % *

Půjčka bez registrů: ANO

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Půjčka: 15 000 Kč, Poplatky: 9 507,22 Kč, Úroky: 987,27 Kč, Celkem splatno: 25 494,49 Kč, Měsíční splátka: 2 125 Kč, RPSN: 192,70 %, Úrok: 12,0 % p.a., Pokud splatíte vše včas, bude sleva za čtvrtletí: -1 062 Kč, Sleva celkem: -4 249 Kč Zaplatíte: 21 245,41 Kč, RPSN: 103,25 %, Úrok: 12,0 % p.a.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Vyberete částku a dobu splatnosti

Nejprve se rozhodněte, jakou výši půjčky a na jakou dobu splatnosti budete žádat. Nezapomeňte, že noví klienti mohou od půjčky Credit 365 získat maximálně 60 000 Kč na 12 měsíců. Limit se zvyšuje při opakování úvěru. Dobu splatnosti vám formulář přednastaví podle zvolené částky, ale můžete si ji i prodloužit až na 12 měsíců.

​2. Kontaktní údaje

V této části žádosti vyplníte své kontaktní údaje, tedy:

 • jméno a příjmení
 • místo narození
 • rodné číslo a datum narození
 • číslo občanského průkazu
 • mobilní telefon
 •  emailový kontakt

Pozor: u mobilního telefonu a emailu uvádějte pouze kontakt přímo na vás.

​3. Trvalé bydliště

Ve formuláře dále vyplníte ještě i trvalé bydliště, v souladu s požadavky uvedenými v žádosti o půjčku.

​4. Zdroj příjmu

Zde vyplníte pravidelný příjem (nebo příjmy), které jste schopni doložit. Dále vyplníte údaje o vašem zaměstnavateli nebo o podnikání.

​5. Pravidelné měsíční výdaje

Pravidelné výdaje jsou velmi důležité pro posouzení vaší úvěruschopnosti, takže i zde je nutné je uvést. Například náklady na bydlení, na další splátky, na energie, na potraviny apod.

​6. Dokončení

Po vyplnění žádosti ji odešlete a vyčkáte na další pokyny. Mějte připraveny své doklady, tedy například totožnost, výplatní pásky, případně výpis z účtu.

Časté dotazy

1. Je možné si půjčit i méně než pět tisíc?
Bohužel ne, tento úvěr nabízí částky až od pěti tisíc korun.
2. Můžu si vybrat délku splácení?
Ano, částečně je to možné. Půjčka Credit 365 se může splácet 3, 6, 9 nebo 12 měsíců, přičemž vyšší částky je nutné splácet déle. Například na 3 měsíce lze získat maximálně 30 000 Kč, na 6 měsíců maximálně 40 000 Kč, na 9 měsíců je maximálním limitem 50 000 Kč. Maximálních možných 100 000 Kč je možné si půjčit pouze na jeden rok, a to jen v případě opakovaného úvěru. Noví klienti mají maximální dostupné částky poníženy.
3. Píšete tu, že je odměna za řádné splácení. Jak ji získám?
Půjčka Credot 365 vás každé čtvrtletí odmění bonusem až do výše 50 % předepsané splátky za řádné splácení, pokud k datu hodnocení na konci stanoveného čtvrtletí nebudete v prodlení se splátkami, to znamená, že máte celé čtvrtletí řádně splaceno.
4. Co se stane, když nedokážu odeslat některou ze splátek?
Jakmile zjistíte, že nebudete mít v daném měsíci dostatek prostředků na splacení pravidelné částky, okamžitě zkontaktujte zákaznickou linku poskytovatele, kde spolu s operátory můžete najít řešení vzniklé situace a podat žádost o refinancování půjčky, případně stanovit jiné řešení dalších splátek. ozvat byste se měli nejlépe několik dní před datem splatnosti.
5. Můžu si vzít půjčku Credit 365 i opakovaně?
Ano, jakmile splatíte svůj aktuální závazek, můžete požádat o úvěr opakovaný, bude vám dokonce i navýšen limit maximální možné půjčky, jestliže jste spláceli řádně a včas.

Recenze

Půjčka Credit 365 patří k těm nebankovním úvěrům, které nabídnou i vyšší částky s příznivými úroky, s reálně dodržitelnou dobou splatnosti nebo s příjemným bonusem. Půjčit si můžete minimálně pět tisíc korun a splácet je opravdu celý rok. Maximální částkou je pro nového klienta 60 000 Kč s dobou splatnosti na jeden rok, opakovaně si lze vzít až 100 000 korun na jeden rok. Jedná se tedy o krátkodobou půjčku, která nabízí poměrně velkou flexibilitu v dostupných částkách.

Půjčka Credit 365 je dostupná online a bezhotovostně. Její vyřízení je poměrně rychlé, peníze jsou přitom odesílány ihned po schválení úvěru. Půjčku v hotovosti nemohou u Credit 365 nabídnout, pouze převodem na účet vlastněný žadatelem. Předčasné splacení je možné kdykoliv, a to bez hrozby jakýchkoliv sankcí a dodatečných nákladů.

Příjemný je bonus za řádné splácení, který dosahuje až do výše 50 % předepsané splátky za řádné splácení, a to pokud k datu hodnocení na konci každého čtvrtletí není klient v prodlení se splátkami, to znamená, že má celé čtvrtletí řádně splaceno. Bonus čeká na klienta za každé čtvrtletí trvání smlouvy o úvěru.

Poskytovatel

CreditPortal, a.s.
Argentinská 286/38
170 00 Praha-Holešovice


Tel.: 222 209 011
E-mail: kontakt@creditportal.cz
Web: https://www.creditportal.cz/cs/

CreditPortal, a.s. logo
CreditPortal, a.s., Argentinská 286/38, 170 00 Praha-Holešovice