Expres půjčka

  • Půjčka od 5 000 Kč – 800 000 Kč bez zajištění na cokoliv
  • Doba splatnosti 3 – 120 měsíců
  • Bez poplatku za online vyřízení a vedení půjčky
  • Volba výše splátek dle možností klienta
  • Peníze do 5 minut od podpisu smlouvy na účtu

Výše půjčky: 5 000 - 800 000 Kč

Splatnost: 3 - 120 měsíců

RPSN od: 5,96 %*

Roční úrok od: 5,8 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

Pro ženy na mateřské: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 481,04 Kč, roční úroková sazba 6,8 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 7,01 %, celková částka splatná spotřebitelem 267 952,70 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

Jakmile kliknete na tlačítko „Chci si půjčit“, budete přesměrováni do online formuláře přímo na stránkách banky. Zde budete postupovat následovně:

1. Pokud jste klientem banky

Nemusíte vyplňovat žádné údaje a o úvěr si zažádáte jednoduše v internetovém bankovnictví. Podpis smlouvy probíhá taktéž elektronicky v Internet Bance a po schválení úvěru jsou peníze připsány do 5 minut na účet. 

2. Pokud nejste klient banky

V kalkulačce půjčky si vyberete částku, o kterou chcete požádat. Současně si zvolíte výši měsíční splátky, která pak rozhodne o tom, jak dlouho budete splácet, i jak vysokou úrokovou míru vám může banka nabídnout. Orientační výsledek na stránce uvidíte ihned, což vám dovolí měnit délku splácení tak, aby měsíční splátky odpovídaly vašim možnostem. Jakmile budete spokojeni s nastavením, klikněte na tlačítko „Vyplnit žádost“.

3. Vyplňte osobní a kontaktní údaje

V dalším kroku vyplní žadatel jméno, příjmení, telefonní kontakt, email a klikne na „Pokračovat“.

4. Vyplňte další informace

Po zadání doplňujících údajů o zaměstnání, příjmech a výdajích dostanete přesnější nabídku a půjčku můžete rovnou dokončit. Na zadané číslo přijde klientovi SMS s ověřovacím číslem. Poté už jen žadatel vyčká na případné schválení žádosti.

5. Doložení dokladů a dokončení procesu vyřízení půjčky

Pokud je žádost o úvěr schválena, žadatel nahraje potvrzení o příjmu a vyfotí požadované doklady. Po ověření identity dochází k podpisu smlouvy prostřednictvím SMS a je nutné provést aktivační převod ve výši 1 Kč. Následně má žadatel peníze k dispozici na účtě.

Časté dotazy

1. Musím mít veden účet u MONETA Money Bank, abych získal Expres půjčku?
Není to nutné, ale je to určitě výhodnější. Vedení běžného účtu, stejně jako správu půjčky tak budete mít bez poplatku. Pokud nebudete mít veden účet u MONETA Money Bank, bude vám účtován poplatek za správu půjčky 200 Kč měsíčně.
2. Jak vysoký musím mít příjem, abych získal Expres půjčku. Bude mít úvěr schválen, i když jsem na mateřské dovolené?
Minimální měsíční příjem pro schválení úvěru je 5 000 Kč. Pokud jste na mateřské dovolené a nemáte jiný příjem, nebude vám půjčka schválena. Příjem z mateřské a rodičovské dovolené není akceptován jako uznatelný příjem pro získání půjčky.
3. Za jak dlouho mi přijdou peníze z půjčky na účet?
Jak již samotný název Expres půjčky napovídá, peníze budete mít na účtě opravdu velmi rychle. Pokud máte veden účet u MONETA Money Bank, nebo si jej necháte otevřít při zřízení půjčky, budete mít peníze na účtě do 5 minut od schválení půjčky.
4. Budu muset něco podepisovat, nebo si vše zřídím online přes internet?
Velkou výhodou je, že půjčku si můžete kompletně zřídit přes internet a nemusíte vůbec navštívit pobočku. A to dokonce ani na podpis smlouvy. I ten probíhá online.
5. Lze získat peníze z půjčky také v hotovosti?
Ne, peníze z Expres půjčky jsou vypláceny pouze bezhotovostně na účet.Pokud hledáte půjčku na ruku, naleznete ji přímo v kategorii hotovostní půjčky.

Recenze

Expres půjčka od MONETA Money Bank nabízí možnost získat až 800 000 Kč na cokoli a bez ručení. Od částky 500 000 Kč je však nutný k žádosti o úvěr také spolužadatel. Úročení půjčky je relativně nízké a odpovídá konkurenčním bankovním nabídkám.

Výhodou je možnost zřízení a vedení zcela zdarma, ovšem je nutné půjčku sjednat přes internet a účet mít veden u MONETA Money Bank. To nepovažujeme za žádnou překážku, protože vedení běžného účtu nabízí banka zcela zdarma.

Splácení úvěru si můžete pojistit pojištěním schopnosti splácet a to ve dvou variantách, ovšem cena je poměrně vysoká a pohybuje se v rozmezí 8,9 % až 9,9 % z velikosti měsíční splátky. Stejně tak předčasné splacení úvěru je zpoplatněno poplatkem 0,5 % či 1 % z předčasně splacené jistiny.

Jako velkou výhodu vnímáme skutečnost, že zřízení půjčky lze kompletně vyřídit online. Od sepsání žádosti až po podpis smlouvy. Klient, a to dokonce ani ten, který u banky zatím nemá vedený účet, nemusí vůbec navštívit pobočku či podepisovat papírové smlouvy. Pouze cizinci musí pro sjednání půjčky navštívit pobočku. Peníze banka připíše na účet již do 5 minut od podepsání smlouvy, takže peníze můžete mít k dispozici opravdu rychle.

Poskytovatel

MONETA Money Bank, a. s.
BB Centrum Vyskočilova 1422/1a
Praha 4 - Michle


Tel.: 224 443 636
E-mail: info@moneta.cz
Web: www.moneta.cz

MONETA Money Bank, a. s. logo
MONETA Money Bank, a. s., BB Centrum Vyskočilova 1422/1a, Praha 4 - Michle