Home Credit půjčka

  • půjčka od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • doba splatnosti 12 – 96 měsíců
  • bez ručitele, bez zástavy nemovitosti
  • rychlé vyřízení online
  • půjčku lze využít na cokoliv

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč

Splatnost: flexibilní

RPSN od: 10,34 %*

Roční úrok od: 9,88 %*

Půjčka bez registrů: ANO

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Bez poplatků: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Bez účelu: ANO

První zdarma: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Při výši úvěru 180 000 Kč, době trvání 12 měsíců do 20. dne v měsíci, v němž je splatná poslední splátka, je roční úroková sazba 9,88 %, RPSN 10,34 %, celková částka splatná spotřebitelem 189 636 Kč a měsíční splátky jsou postupně uvedeny za jednotlivé měsíce: 1) 16 482 Kč, 2) 16 359 Kč, 3) 16 235 Kč, 4) 16 112 Kč, 5) 15 988 Kč, 6) 15 865 Kč, 7) 15 741 Kč, 8) 15 618 Kč, 9) 15 494 Kč, 10) 15 371 Kč, 11) 15 247 Kč, 12) 15 124 Kč. Jednotlivé měsíční splátky, včetně celkové částky splatné spotřebitelem, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty jsou počítány za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při nejvyšším poplatku a nejvyšší úrokové sazbě, při poskytnutí úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Uvedete částku, kterou si chcete půjčit

Do první kolonky uvedete výši částky, kterou chcete půjčit. Částka musí respektovat nabízený rozsah, tedy částky od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Vždy pamatujte na to, že byste si měli půjčit jen takovou sumu, kterou jste schopni splácet, nejlépe v řádných termínech.

2. Vyplníte osobní údaje

  • jméno a příjmení
  • rodné číslo
  • telefon
  • email

Vždy uvádějte vlastní email a telefonní číslo. Kontakty na někoho jiného nelze v tomto případě použít.

3. Vyberete výši měsíčního příjmu

V jednoduché volbě vyberete výši vašeho čistého měsíčního příjmu.

4. Souhlas s osobními údaji

Zaškrtnutím políčka odsouhlasíte zpracování osobních údajů. Před tímto krokem si podmínky přečtěte.

5. Odeslání žádosti

Kliknutím na „Odeslat žádost“ pošlete formulář žádosti společnosti Home Credit. Po odeslání žádosti vyčkejte. Pracovníci společnosti vás budou brzy kontaktovat s následnými informacemi.

Časté dotazy

1. Jak rychle obdržím peníze?
Vyhodnocení žádosti je rychlé, netrvá déle, než několik desítek minut. Následně je nutné podepsat smlouvu. To lze buď ručně, emailem nebo SMS. Jakmile je smlouva podepsána a Home Credit ji od vás obdrží, jsou poskytnuty peníze. Ty jsou k dispozici nejdéle do 1 pracovního dne.
2. Pokud jsem v důchodu, mám šanci získat půjčku Home Credit?
Samozřejmě, že máte. Podmínkou získání půjčky jsou pravidelné příjmy. Ty můžou pocházet ze zaměstnání, podnikatelské činnosti, důchodu nebo jiných zdrojů.
3. Potřebuji si půjčit jen několik tisíc. Je to možné?
Půjčka Home Credit začíná na částce 10 000 Kč. Menší objem peněz si půjčit nelze. Ovšem je nabízena dostatečně dlouhá doba splatnosti.
4. Mám zápis v registru dlužníků. Je to problém?
Home Credit kontroluje registry dlužníků, takže se může stát, že zápis v registru dlužníků o něco sníží vaši bonitu při schvalovacím procesu.
5. Na co můžu půjčku použít?
Peníze je možné využít jakkoliv potřebujete. Jedná se totiž o bezúčelovou půjčku a nikoho nebude zajímat, za co ji utratíte.

Recenze

Půjčka Home Credit patří mezi velmi zajímavé produkty, zejména díky velkému rozsahu nabízených finančních prostředků. S tím souvisí i rozumná doba splácení, která umožňuje serióznímu dlužníkovi závazek vrátit bez problémů. Vzhledem k této kombinaci je dobrá i rychlost poskytnutí půjčky. Vše může být vyřízeno během dvou pracovních dní, včetně poskytnutí peněz.

V rámci nebankovních půjček je zcela běžné, že jsou nabízeny bez ručitele a bez potřeby nějakého zajištění. Home Credit není v tomto směru výjimkou. Navíc se nebojí poskytnout částku až 250 000 Kč, což všechny nebankovní společnosti rozhodně nenabízejí.

Plusem je rozhodně záruka, že za vyřízení a vedení půjčky nejsou účtovány žádné poplatky. To samé platí i pro situaci předčasného splacení. Zajímavou možností je nabídka na vrácení půjčky do 1 měsíce zdarma v případě, že s ní nebudete spokojeni. Mezi vstřícné kroky tohoto poskytovatele patří i nabídka na sjednání pojištění proti neschopnosti splácet.

Při sjednání půjčky doporučujeme sjednat možnost změny výše splátek. Pokud byste ji někdy potřebovali, nebude s tím následně žádný problém. Jen je nutné počítat s tím, že je to umožněno až po zaplacení alespoň 6 splátek.

Video prezentace

Poskytovatel

Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
Brno


Tel.: 840 155 155
E-mail: homecredit@homecredit.cz
Web: www.homecredit.cz

Home Credit a.s. logo
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, Brno