CreditPortal půjčka

Rozsah půjčky

500 - 30 000 Kč

Roční úrok

40 %

RPSN

9088.1 %

Splatnost

5 - 30 dní

V souhrnu

Malá a rychlá půjčka splatná nejpozději do 30 dní, která je poskytována za vysoký úrok, poplatek, a tudíž i výsledné RPSN. Včasným splacením lze ale dosáhnout na nižší cenu, která celkové náklady redukuje až násobně. Přestože poskytovatel posuzuje bonitu i formou ověření v registrech, nabízí Bezhotovostní úvěr Credit 30 též lidem v exekuci.

Přehled půjčky Creditportal

Cena

icon

Velmi drahá půjčka (i když s možností získat zajímavou slevu)časné splacení

icon

Zpoplatněno i předčasné splacení

Flexibilita

icon

Peníze odesílány okamžitou platbou ihned po podpisu smlouvy

icon

Do 4 900 Kč lze zvolit i hotovost

icon

Nelze zdarma měnit původní nastavení splácení

icon

Schválení žádosti může zabrat až 2 pracovní dny

Transparentnost

icon

Pevně dané poplatky

icon

Odpovědi na nejčastější otázky na stránkách poskytovatele

icon

Smlouva se závazně podepisuje již potvrzením souhlasů se smluvními podmínkami

Zákaznická podpora

icon

Online chat

icon

Klientské centrum dostupné jen v pracovních dnech

Recenze půjčky Creditportal

Bezhotovostní úvěr Credit 30 je typickou půjčkou do výplaty bez ručení a bez zástavy, zato s vysokou cenou a krátkou dobou splatnosti. Při nižších částkách (do 4 900 Kč) lze sáhnout i po hotovostní výplatě peněz, a to na čerpacích stanicích EuroOil. Splatnost lze nastavit od 5 do 30 dní, a tomu přizpůsobit i výši splátky.

Splácí se jedinou splátkou (při řádném splacení), které je odměněno velkorysou slevou - až třetinu z původní celkové ceny úvěru. Peníze jsou odesílány formou okamžité platby ihned po schválení žádosti. Celé vyřízení je online, včetně podpisu smlouvy. Jediným momentem, kdy je nutno se někam dostavit, je vyzvednutí půjčky v hotovosti.

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

U CreditPortal půjčky musíme upozornit, že k podpisu smlouvy dochází dříve než u ostatních poskytovatelů - již při potvrzení souhlasu se smluvními podmínkami. Jejich znění budete mít k dispozici v tom kroku žádosti, kdy budete k potvrzení vyzváni. Smlouva o úvěru je sice rozsáhlá, ale napsaná přehledně a srozumitelným způsobem. Chybí možnost pojištění schopnosti splácet, což je vzhledem k max. 30dennímu trvání půjčky zcela pochopitelné. Ověřování úvěruschopnosti je nastaveno podrobně, ale vzhledem k tomu, že je CreditPortal ochoten půjčit i lidem s exekucí, jsou zde kriteria pro schválení žádosti jistě jen na nejzákladnější úrovni.

V případě potíží se splácením je poskytovatel ochoten nabídnou řešení buď refinancováním na nový úvěr (nutno však zaplatit všechny poplatky spojené s původní půjčkou), nebo změnou splátkového kalendáře. Přehled o půjčce je možné sledovat v klientském profilu. Poskytovatel nabízí věrnostní slevy a možnost účastnit se zákaznických soutěží.

Metodika recenzí půjček

Jak recenzujeme? Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze, abychom získali ucelený přehled o vaší zákaznické zkušenosti. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií a výsledky shrnujeme do našeho “Bezvamoney skóre”. Pravidelně aktualizujeme recenze, aby odrážely nejnovější změny. Snažíme se rychle opravovat jakékoli nalezené chyby.

Více o metodice recenzí zde.

Podmínky získání půjčky

icon

Plnoletost

icon

Dva doklady totožnosti: vždy občanský průkaz (ČR nebo SR) a k němu pas, rodný list, zbrojní průkaz, řidičský průkaz či karta pojištěnce

icon

Trvalý příjem

icon

Mobilní telefon a email

Bezhotovostní úvěr Credit 30 od Creditportal ve zkratce

Bez poplatku za zřízeníNe
Bonus za online sjednáníNe
Správa půjčky zdarmaNe
Možnost pojistit schopnost splácetNe
Bonus za řádné spláceníAno
Možnost zvolit výši splátekAno
Bez potvrzení o trvalém příjmu od zaměstnavateleNe
Předčasné splacení zdarmaNe
Změna splátkového kalendáře nebo odklad splátek zdarmaNe
Navýšení půjčky během jejího trváníAno
Poskytnutí půjčky i během víkenduNe

Přejít na žádost

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Kompletní proces žádosti o půjčku, jejího schválení i podpisu smlouvy je online. Může se stát, že se CreditPortal po odeslání žádosti neozve. To může být způsobeno chybně vyplněnými kontaktními údaji, nebo faktem, že nesplňujete podmínky k získání půjčky. Vždy proto důkladně zkontrolujte správnost zadaného telefonu i emailu.

1. Vyjádřete zájem o půjčku

Zájem o půjčku vyjádříte kliknutím na tlačítko „Chci si půjčit“. Budete přesměrováni do formuláře s žádostí o půjčku na našich stránkách.

2. Nastavte si výši úvěru a přidejte údaje o sobě

Do formuláře vyplňte základní osobní a kontaktní údaje, k tomu částku, o jakou máte zájem. Tady vyplníte i číslo občanského průkazu, pravidelné příjmy, výdaje a číslo bankovního účtu.

3. Odešlete formulář

Jakmile máte formulář kompletně vyplněn, odešlete jej kliknutím na “Odeslat údaje”

4. Odsouhlaste půjčku a nahrajte vyžadované doklady

Jestliže poskytovatel půjčku schválí, budete vyzváni k nahrání osobních dokladů a pak i k odsouhlasení nabídky a podpisu smlouvy, který provedete jen kliknutím do políčka se souhlasem.

5. Peníze jsou vaše

Peníze jsou odesílány okamžitě po schválení žádosti.Počítat musíte jen s tím, že vyřízení žádosti zabere poskytovateli od 15 minut do dvou pracovních dní.

Reprezentativní příklad

Půjčka: 30 000,00 Kč, poplatky: 32 763,00 Kč, úroky: 986,30 Kč, splatnost půjčky 30 dní, celkem splatno: 63 749,30 Kč. RPSN: 961 089,70 %, úroková sazba: 40 % p.a. Pokud ale splatíte vše včas, bude započtena sleva celkem: -20 250 Kč. Zaplatíte tedy: 43 499,30 Kč, RPSN: 9 088,10 % a úrok: 40,0 % p.a.

Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.


 

 

 

Často kladené otázky

Okamžitá platba znamená okamžitou realizaci platebního příkazu, takže na váš účet může dorazit během vteřin. Nicméně ne všechny banky umějí přijmout okamžitou platbu, proto se může stát, že peníze na účtu najdete až následující pracovní den.

Ano, CreditPortal na svých stránkách uvádí možnost schválit půjčku i žadateli v exekuci. Je vždy na posouzení poskytovatelem, zda člověku s takovou dluhovou zátěží zašle další peníze, ale této možnosti se nevyhýbá.

Ano, mohou, Bezhotovostní úvěr Credit 30 od Creditportal je vhodný i pro tyto skupiny obyvatel, samozřejmě za podmínky, že splní nastavené požadavky na bonitu (úvěruschopnost). Posuzování je vždy individuální.

Možností splacení je několik: bankovním převodem na některý z bankovních účtů společnosti CreditPortal, QR kódem uvedeným v klientském profilu nebo vkladem v hotovosti přes pobočky bank či vkladomaty.

Pokud nebudete komunikovat s poskytovatelem a jen neodešlete splátku, případně pošlete splátku nižší, začne CreditPortal s vymáháním půjčky. To je spojeno s upomínkami a sankcemi za nesplácení. Lepším řešením je kontaktovat zákaznickou linku a požádat o refinancování, případně o jiné řešení vaší situace. K situaci každého klienta přistupuje CreditPortal individuálně.

Ano, každá půjčka se dá předčasně splatit, i Bezhotovostní úvěr Credit 30. Ale zdarma to možné není. Ve smlouvě o úvěru si poskytovatel vyhrazuje možnost účtovat si zákonné náklady na předčasné splacení, a to max. ve výši 0,5 % z předčasně splacené části celkové výše půjčky plus úroku, který by klient zaplatil za dobu od předčasného splacení do skončení úvěru.

Kliknutím na tlačítko „Chci si půjčit“ na našich stránkách se k ničemu nezavazujete. Poskytovatel posoudí vaši žádost, a pokud ji uzná vhodnou ke schválení ozve se vám. Následné kroky v podobě odsouhlasení podmínek půjčky a podpisu smlouvy už pak samozřejmě závazné jsou. Podrobně odpovídáme na otázku závaznosti v sekci častých dotazů.


 

Recenzovala

Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Pro Bezvamoney.cz píše články zaměřené na osobní finance, vystudovala na Ekonomicko-správní fakultě a součástí jejího vzdělávání je i složení zkoušky pro registraci u ČNB.

Zobrazit profil

 

CreditPortal, a.s.

CreditPortal, a.s.
U krčské vodárny 939/1a,
Praha - Krč, PSČ 140 00

CreditPortal, a.s.,
U krčské vodárny 939/1a,
Praha - Krč, PSČ 140 00

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky