ČSOB půjčka

 • Půjčka od 20 000 Kč – 800 000 bez zajištění na cokoliv
 • Doba splatnosti 12 – 96 měsíců
 • Bez poplatku za vyřízení a vedení půjčky
 • Volba výše splátek dle možností klienta
 • Předčasné splacení zdarma
 • Možnost zvýšení, snížení i odložení splátek

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč

Splatnost: 12 - 96 měsíců

RPSN od: 7,2 %*

Roční úrok od: 6,9 %*

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Pro ženy na mateřské: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 180 000 Kč se splatností 6 let: pevná úroková sazba 13,7 % p. a., RPSN 14,6 %, měsíční splátka 3 681 Kč, celkem k úhradě 265 032 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

Jakmile kliknete na tlačítko „Chci si půjčit“, budete přesměrováni do online formuláře přímo na stránkách banky. Zde budete postupovat následovně:

1. Zvolte si částku a dobu splatnosti

Nejprve si vyberete částku, o kterou chcete požádat. Současně si zvolíte výši měsíční splátky, která pak rozhodne o tom, jak dlouho budete splácet, i jak vysokou úrokovou míru vám může banka nabídnout. Orientační výsledek na stránce uvidíte ihned, což vám dovolí měnit délku splácení tak, aby měsíční splátky odpovídaly vašim možnostem. Jakmile budete spokojeni s nastavením, klikněte na tlačítko „Vyplnit žádost“.

2. Vyplňte kontaktní údaje

Klienti ČSOB se mohou přihlásit do svého internetového bankovnictví. Díky tomu mohou o půjčku zažádat zrychleně a mít peníze na účtu do pár minut. Žadatel, který není klientem ČSOB, vyplní jméno, příjmení, telefonní kontakt, email a klikne na „Sjednat online“.

3. Vyplňte další informace

V následujícím kroku budete žadatel, který není klientem, vyplňovat další potřebné údaje:

 • Informace o OP, 
 • Státní příslušnost,
 • Rodné číslo,
 • Místo narození dle OP,
 • Stát narození,
 • Adresa trvalého pobytu a korespondenční adresa,
 • Prohlášení o daních a politicky exponovaných osobách,
 • Způsob bydlení,
 • Společenský status (zaměstnanec, nezaměstnaný, důchodce, podnikatel, student...)
 • Dosažené vzdělání,
 • Stav
 • Počet členů domácnosti a informace o tom, kolik z členů je bez příjmu.
 • Kliknete na tlačítko „Další krok“
 • Zdroj příjmů – zaměstnání, podnikání, důchod, státní podpora, bez příjmu. Po výběru příslušného pole vyplníte údaje o zdroji, výši a způsobu doložení příjmu.
 • Výdaje – splátky úvěrů bez kreditních karet a kontokorentů, pravidelné měsíční výdaje bez splátek úvěrů.

Kliknete na „Další krok“

4. Zvolte, kdy budete splácet a číslo účtu

Vyberete si den měsíční splátky a číslo účtu, na který banka zašle půjčku. Pokud jsou veškeré údaje vyplněny správně, můžete pokračovat kliknutím na tlačítko „Přejít na rekapitulaci“, zkontrolujete si vámi zadané údaje a kliknete na „Odeslat žádost o půjčku“ Následně vyčkejte na další instrukce.

Časté dotazy

1. Musím mít vedený účet u ČSOB, abych získal Půjčku na cokoliv?
Schválení půjčky není vázáno na vedení účtu u ČSOB. Můžete mít účet veden u jakékoli jiné bankovní instituce.
2. Za jak dlouho mi přijdou peníze z půjčky na účet?
Záleží na tom, zdali máte veden u ČSOB účet. Pokud ano, peníze jsou na účet připsány do 15 minut od schválení žádosti. Pokud ne, je nutné první podepsat smlouvu. K tomu je zapotřebí se dostavit na pobočku nebo využít služeb kurýra. V takovém případě ale budete na připsání finančních prostředků čekat i několik dní.
3. Budu muset něco podepisovat, nebo si vše zřídím online přes internet?
Klienti, kteří mají vedený účet u ČSOB, podepisují smlouvu o spotřebitelském úvěru elektronicky ve svém internetovém bankovnictví. Neklienti musí podepsat papírovou smlouvu na pobočce banky či prostřednictvím kurýra.
4. Na jak dlouho si mohu odložit splátky úvěru?
O odklad si můžete požádat nejdříve po půl roce od sjednání úvěru (po 6 uhrazených měsíčních splátkách), maximálně 1× za rok a zároveň maximálně 3× během „života“ úvěru (využití parametrů se sčítá). Při snížení splátky může dojít k prodloužení splatnosti úvěru max. o 24 měsíců. Splatnost je ohraničena u Půjčky na cokoliv 8 lety.
5. Lze získat peníze z půjčky také v hotovosti?
Ne, peníze z Půjčky na cokoliv jsou vypláceny pouze na účet vedený u ČSOB či jiné bankovní instituce.

Recenze

Půjčka na cokoliv od ČSOB nabízí možnost půjčit si až 800 000 Kč a to bez udání účelu. Navíc úročení je i u takto vysoké částky poměrně nízké. Výhodou je, že klient nezaplatí ani korunu za vyřízení půjčky, její vedení či za případné splacení před řádným termínem splatnosti půjčky.

Banka sice nabízí možnost upravit si výši měsíční splátky a to i směrem dolů, případně si zažádat o odklad splátek, ovšem lze tak učinit až po půl roce od doby, kdy jste si úvěr sjednali. Výhodou je, že pokud se rozhodnete do tří měsíců od zřízení doplatit půjčku jednorázově celou, vrátí vám banka úroky, které jste již na půjčce zaplatili.

Můžete využít pojištění schopnosti splácet a to hned ve třech variantách, ovšem cena je poměrně vysoká a pohybuje se v rozmezí 6,6 % až 8,8 % z velikosti měsíční splátky. Velkou výhodou je, že půjčku lze sjednat online, takže nemusíte chodit na pobočku, všechny potřebné informace zadáte sami a žádost odešlete ke schválení. Pokud je žádost vyhodnocena kladně a vy máte veden účet u ČSOB, máte peníze připsány do 15 minut na svém účtě, v opačném případě je nutné podepsat ještě papírovou smlouvu prostřednictvím kurýra.

Poskytovatel

Československá obchodní banka, a.s.
Radlická 333/150
150 57 Praha 5


Tel.: 800 300 300
E-mail: info@csob.cz
Web: www.csob.cz

Československá obchodní banka, a.s. logo
Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5