Credit Limit půjčka

  • půjčka 2 500 Kč – 80 000 Kč na cokoliv
  • možnost čerpání peněz opakovaně
  • neomezená splatnost
  • každý měsíc je nutné splatit alespoň 6,5 % dluhu
  • bez ručitele, bez zástavy

Výše půjčky: 2 500 - 80 000 Kč

Splatnost: 61 dní - neomezene

RPSN od: 299,98 %*

Roční úrok od: 147 %*

Půjčka bez registrů: ANO

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Zvolíte částku a dobu splatnosti

Nejprve vyberete výši půjčky. Snažte se k tomu přistupovat seriózně, abyste se nezadlužili více, než jste schopni splatit. To může ovlivnit i doba splatnosti, kterou si nyní také určíte.

​2. Osobní údaje

V tomto kroku vyplníte osobní údaje:

  • jméno 
  • příjmení
  • email
  • telefon
  • bankovní účet

Emailový a telefonní kontakt uvádějte vždy na sebe, tedy nikoliv na jinou osobu. Bankovní účet musí být vedený na jméno žadatele.

​3. Bydliště

Nyní uvedete adresu vašeho trvalého bydliště. Je potřeba vyplnit ulici, číslo popisné, město a PSČ. Jestliže máte jinou korespondenční adresu, než je vaše trvalé bydliště, vyplníte i ji.

​4. Souhlas se zpracování osobních údajů

V této části je nutné uvést souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů. Nejprve si ovšem přečtěte podmínky, za kterých Credit Limit osobní údaje zpracovává.

​5. Odeslání žádosti

Kliknutím na „Odeslat žádost“ byl formulář se žádostí o půjčku Credit Limit odeslán. Nyní vyčkejte na další informace.

Časté dotazy

1. Jak rychle jsou peníze k dispozici?
Záleží na bance žadatele. Obecně ale platí princip, že peníze jsou na účtu zájemce o půjčku od 1 hodiny až do 1 pracovního dne od okamžiku odeslání žádosti o půjčku, která byla schválena.
2. Do kdy musím půjčku Credit Limit splatit?
Princip nebankovní půjčky Credit Limit je založený na tom, že finální doba splatnosti není stanovena. Všichni dlužníci ovšem musí každý měsíc zaplatit alespoň 6,5 % ze svého dluhu. Následně můžou peníze zase vyčerpat.
3. Musím použít všechny schválené peníze, když je hned nepotřebuji?
Nemusíte. Credit Limit je bezhotovostní půjčka, kterou můžete čerpat podle vlastních potřeb. Není tedy nutné platit úroky za půjčku, kterou zrovna nepotřebujete!
4. Můžu dostat půjčku v hotovosti?
Bohužel, finanční prostředky jsou Credit Limit posílány zásadně na bankovní účet žadatele.

Recenze

Jednoznačně největším plusem nebankovní půjčky Credit Limit je možnost jejího opakovaného půjčení. Je totiž založena na principu, který se hodně podobá klasickým kontokorentním účtům. Proto může každý čerpat jenom tolik peněz, kolik opravdu potřebuje. Díky tomu neplatí žádné zbytečné úroky. Jen je potřeba počítat s tím, že každý měsíc musí být vráceno nejméně 6,5 % z dluhu. Tuto částku lze zase vyčerpat.

Zajímavá je podmínka věkového limitu žadatele o Credit Limit. Ten musí mít nejméně 21 let, což není zcela obvyklé. Většině konkurenčních poskytovatelů půjček stačí plnoletost, tedy věk 18 let. Naopak horní hranice věku činí 85 let. Tento věk patří mezi nejvyšší, které jsou na tuzemském trhu s půjčkami vůbec nabízeny!

Poskytovatel

Ferratum Bank p.l.c.
ST Business Centre120 The Strand
Gzira


Tel.: 245 001 715
E-mail: info@ferratumbank.cz
Web: www.ferratum.cz

Ferratum Bank p.l.c. logo
Ferratum Bank p.l.c., ST Business Centre120 The Strand, Gzira