Credit Limit půjčka

  • půjčka 2 500 Kč – 50 000 Kč na cokoliv
  • možnost čerpání peněz opakovaně
  • neomezená splatnost
  • každý měsíc je nutné splatit 12,5 %
  • bez ručitele, bez zástavy

Výše půjčky: 2500 - 50 000 Kč

Splatnost: neomezená

RPSN od: 219,2 %*

Roční úrok od: 0,189 % (denní)*

Odložení splátek: ANO

Bez účelu: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez ručení: NE

Bez poplatků: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: U čerpané částky ve výši 10 000 Kč představuje součet denních úroků zhruba 840 Kč. Poplatek za čerpání činí 1 250 Kč. Celková dlužná částka je zhruba ve výši 12 090 Kč. Z ní se vypočítá povinná minimální měsíční splátka 12,5 %, v tomto modelovém příkladu tedy 1 512 Kč, která se bude každý měsíc postupně snižovat až na 1 000 Kč. Maximální výše RPSN činí 224,5%, minimální počet splátek je 3, maximální počet splátek je 18, celková částka, kterou musí zákazník v tomto případě uhradit, je 19 114 Kč. Můžete také kdykoliv uhradit celou dlužnou částku, nebo hradit vyšší měsíční splátky a tím si celkovou dlužnou částku snížit. Např. po měsíci činí celková dlužná částka pouze 12 090 Kč, což je o 33% méně, než u konkurenčních mikropůjček.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Zvolíte částku a dobu splatnosti

Nejprve vyberete výši půjčky. Snažte se k tomu přistupovat seriózně, abyste se nezadlužili více, než jste schopni splatit. To může ovlivnit i doba splatnosti, kterou si nyní také určíte.

​2. Osobní údaje

V tomto kroku vyplníte osobní údaje:

  • jméno 
  • příjmení
  • email
  • telefon
  • bankovní účet

Emailový a telefonní kontakt uvádějte vždy na sebe, tedy nikoliv na jinou osobu. Bankovní účet musí být vedený na jméno žadatele.

​3. Bydliště

Nyní uvedete adresu vašeho trvalého bydliště. Je potřeba vyplnit ulici, číslo popisné, město a PSČ. Jestliže máte jinou korespondenční adresu, než je vaše trvalé bydliště, vyplníte i ji.

​4. Souhlas se zpracování osobních údajů

V této části je nutné uvést souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů. Nejprve si ovšem přečtěte podmínky, za kterých Credit Limit osobní údaje zpracovává.

​5. Odeslání žádosti

Kliknutím na „Odeslat žádost“ byl formulář se žádostí o půjčku Credit Limit odeslán. Nyní vyčkejte na další informace.

Časté dotazy

1. Jak rychle jsou peníze k dispozici?
Záleží na bance žadatele. Obecně ale platí princip, že peníze jsou na účtu zájemce o půjčku od 1 hodiny až do 1 pracovního dne od okamžiku odeslání žádosti o půjčku, která byla schválena.
2. Do kdy musím půjčku Credit Limit splatit?
Princip nebankovní půjčky Credit Limit je založený na tom, že finální doba splatnosti není stanovena. Všichni dlužníci ovšem musí každý měsíc zaplatit alespoň 12,5 % ze svého dluhu. Následně můžou peníze zase vyčerpat.
3. Musím použít všechny schválené peníze, když je hned nepotřebuji?
Nemusíte. Credit Limit je bezhotovostní půjčka, kterou můžete čerpat podle vlastních potřeb. Není tedy nutné platit úroky za půjčku, kterou zrovna nepotřebujete!
4. Můžu dostat půjčku v hotovosti?
Bohužel, finanční prostředky jsou Credit Limit posílány zásadně na bankovní účet žadatele.

Recenze

Jednoznačně největším plusem nebankovní půjčky Credit Limit je možnost jejího opakovaného půjčení. Je totiž založena na principu, který se hodně podobá klasickým kontokorentním účtům. Proto může každý čerpat jenom tolik peněz, kolik opravdu potřebuje. Díky tomu neplatí žádné zbytečné úroky. Jen je potřeba počítat s tím, že každý měsíc musí být vráceno nejméně 12,5 % z dluhu. Tuto částku lze zase vyčerpat.

Zajímavá je podmínka věkového limitu žadatele o Credit Limit. Ten musí mít nejméně 21 let, což není zcela obvyklé. Většině konkurenčních poskytovatelů půjček stačí plnoletost, tedy věk 18 let. Naopak horní hranice věku činí 85 let. Tento věk patří mezi nejvyšší, které jsou na tuzemském trhu s půjčkami vůbec nabízeny!

Video prezentace

Poskytovatel

Ferratum Bank p.l.c.
Pekařská 621
15500 Praha, Jinonice


Tel.: 245 001 715
E-mail: info@ferratumbank.cz
Web: www.ferratum.cz

Ferratum Bank p.l.c. logo
Ferratum Bank p.l.c., Pekařská 621, 15500 Praha, Jinonice