Česká spořitelna konsolidace půjček

  • konsolidace od 20 000 Kč do 2 500 000 Kč na cokoliv a bez zástavy
  • doba splatnosti 12 – 120 měsíců
  • Úročení již od 4,99 %
  • Bez poplatku za správu úvěrového účtu
  • Možnost zvýšení, snížení i odložení splátek

Výše půjčky: 20 000 - 2 500 000 Kč

Splatnost: 12 - 120 měsíců

RPSN od: 5,9 %*

Roční úrok od: 7,12 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

Pro ženy na mateřské: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 4 186 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru na pobočce činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 6,98 % ročně, RPSN 7,39 % a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

Jakmile kliknete na tlačítko „Chci si půjčit“, budete přesměrováni do online formuláře přímo na stránkách banky. Zde budete postupovat následovně:

  1. Do formuláře vyplníte všechny své současné závazky, které chcete sloučit do jednoho úvěru. Díky tomu zjistíte, kolik byste spláceli a kolik můžete ušetřit na splátkách. Můžete kliknout na detailní parametry půjčky a zjistit také nabízenou úrokovou míru, RPSN a kolik celkem zaplatíte.
  2. V dalším kroku máte možnost kliknout na tlačítko „Sjednat v Georgi“ a úvěr si sjednat v internetovém bankovnictví, nebo zvolit možnost kontaktovat telefonicky či objednat se k bankéři. V případě, že o úvěr budete žádat prostřednictvím aplikace, je možné půjčku sjednat zcela online bez nutnosti návštěvy pobočky.
  3. Pokud zvolíte druhou či třetí možnost, budete kontaktováni ze strany banky a budou vám předány pokyny pro dokončení žádosti o konsolidaci. Pokud však nemáte veden účet u České spořitelny, bude pro zřízení účtu nutná také návštěva pobočky.

Časté dotazy

1. Jaké všechny úvěry mohu do konsolidace zahrnout?
Lze sloučit bankovní úvěry, nebankovní půjčky pro soukromé účely, leasingy, kreditní karty a kontokorenty, půjčky od splátkových společností či některé mikropůjčky. Je nutné mít k těmto půjčkám smluvní dokumentaci.
2. Je nutné dokládat potvrzení o příjmu?
Pokud máte veden u České spořitelny účet a chodí vám na něj výplata, není nutné příjem dokládat. Pokud tomu tak není, musíte doložit formulář podepsaný zaměstnavatelem nebo tři poslední výpisy z účtu, kde vám chodí výplata.
3. Mohu si do konsolidace zahrnout také půjčku od své rodiny či přátel?
Ne. Do procesu konsolidace lze zahrnout pouze oficiální úvěry, nikoli osobní půjčky od přátel či rodiny.
4. Kolik budu platit za vyřízení konsolidace?
Poplatek za vyřízení konsolidace je účtován za administrativu, která je spojená se sloučením úvěrů, a jeho výše je 1 % z objemu úvěru v maximální výši 5 000 Kč. Žádost v internetovém bankovnictví George je zdarma.
5. Je nutné mít veden u České spořitelny účet?
Pokud si budete žádat o konsolidaci a ta vám bude schválena, bude nutné sjednat také běžný účet u České spořitelny, protože jeho prostřednictvím bude probíhat pravidelné splácení úvěru.

Recenze

Konsolidace půjček od České spořitelny nabízí možnost ušetřit na úrocích i poplatcích. Díky sloučení půjček klient neplatí žádný poplatek za správu účtu a zaplatí pouze za zřízení úvěru. I tomuto poplatku se však dá vyhnout, pokud si o konsolidaci zažádáte prostřednictvím aplikace George.

Úročení je opravdu nízké a začíná již na úroku od 4,99 % . Výhodou je možnost pojistit si splácení sjednoceného úvěru a to pojištěním schopnosti splácet hned ve třech variantách. I když poslední variantu (pojištění pro případ nesplácení z důvodu smrti) je možné sjednat pouze ve věku od 63 – 69 let.

Pokud již má klient veden účet u České spořitelny, je velkou výhodou možnost zřízení konsolidace zcela online bez nutnosti návštěvy pobočky. Podpis smlouvy totiž probíhá v aplikaci George. Pokud klient účet vedený u České spořitelny nemá, je nutná návštěva pobočky.

Poskytovatel

Česká spořitelna, a.s.
Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4


Tel.: 800 207 207
E-mail: info@csas.cz
Web: www.csas.cz

Česká spořitelna, a.s. logo
Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4