mPůjčka Plus

 • půjčka od 10 000 Kč do 600 000 Kč
 • doba splatnosti 12 – 96 měsíců
 • první půjčka do 40 000 Kč s 0 % úrokem
 • půjčka na cokoliv, bez zástavy
 • trvalé a doložitelné příjmy

Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč

Splatnost: 12 - 96 měsíců

RPSN od: 10,36 %*

Roční úrok od: 3,90 %*

Odložení splátek: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez ručení: NE

Bez poplatků: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Reprezentativní příklad výše úvěru 50 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 7,9 % p. a., RPSN 13,75 %, doba splatnosti 60 měsíců, měsíční splátka 1 136,43 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 68 185,71 Kč. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 50 000 Kč. Klient splácí 1 136,43 Kč měsíčně. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Vyberete částku půjčky a dobu splatnosti

Rozhodnete se, o jakou půjčku budete žádat. Částku zvolte přiměřenou vašim pravidelným příjmům. To samé platí o termínu splatnosti. Ihned uvidíte úrokovou sazbu a výši měsíční splátky.

​2. Vyplníte kontaktní a další údaje

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • telefon
 • email
 • rodinný stav
 • vzdělání
 • forma bydlení a jak dlouho na současné adrese pobýváte
 • počet vyživovaných osob

​3. Příjmy a další informace

 • druh příjmu
 • právní forma zaměstnavatele a druh povolání
 • státní příslušnost a město narození
 • ekonomický sektor zaměstnavatele, zaměstnán od
 • výše čistého příjmu
 • kontakty na zaměstnavatele

V této části je nutné uvést další závazky žadatele. Dále je možné si zvolit pojištění proti neschopnosti splácet a určit platební kartu.

​4. Ostatní údaje

Nyní je nutné vyplnit požadované informace o matce žadatele, další osobní údaje žadatele a formu podpisu smlouvy o půjčce. Také se uvádí, kde je žadatel daňovým rezidentem.

​5. Odeslání žádosti

Před odesláním žádosti je nutné přečíst všechny smluvní podmínky a odsouhlasit je. Nakonec dojde k odeslání žádosti o mPůjčka Plus.

Časté dotazy

1. Jak je to s tou první půjčkou?
První mPůjčku Plus s 0 % úrokem může získat každý, kdo žádá o půjčku u mBank zcela poprvé. Tato nabídka je omezena na částku do 40 000 Kč a dobu splatnosti do 12 měsíců.
2. Co znamená garance úroků?
Jestliže zájemce o půjčku u mBank přinese konkurenční nabídku za výhodnějších úrokových podmínek, mBank ji dorovná a ještě vylepší o 0,2%.
3. Na co lze peníze použít?
mPůjčka Plus je bezúčelová, takže finanční prostředky je možné použít na cokoliv.
4. Jsou nějaké extra poplatky?
Nejsou. mBank neúčtuje zájemcům o půjčku žádné extra poplatky, takže se nemusíte obávat zpoplatnění žádosti o půjčku, poplatku za vedení úvěrového účtu nebo za předčasné splacení dluhu.
5. Kdy dostanu peníze?
Celý proces poskytnutí půjčky je rychlý, pokud si zvolíte podpis smlouvy formou internetového bankovnictví za pomoci SMS kódu. Pak jsou peníze k dispozici během několika minut.

Recenze

mPůjčka Plus se od konkurenčních bank odlišuje hlavně garancí výhodného úroku. Tím by mělo být zaručeno, že mBank překoná konkurenční nabídky o více, než 0,2%, pokud o to zájemce o tuto bankovní půjčku požádá. Samozřejmě, že je nutné tento fakt doložit.

Zajímavá je i první půjčka s 0 % úrokem, přestože je limitována částkou 40 000 Kč na dobu 1 roku. Kdo potřebuje větší objem peněz nebo delší dobu splatnosti, musí se spokojit se standardními podmínkami banky.

Kladně lze hodnotit i to, že se jedná o bezúčelovou půjčku bez nutnosti zástavy nemovitosti. Naopak zájemce o půjčku příliš nepotěší požadavek na trvalé a doložitelné příjmy. Všechny tyto klady a požadavky jsou ovšem mezi bankami běžným standardem, takže málokoho překvapí.

Zmínit musíme i zajímavou možnost flexibility splátek. Ty je totiž možné v případě potřeby změnit, to samé platí pro případné prodloužení doby splatnosti. Samozřejmě, že vždy je nutné se pohybovat v rámci podmínek nastavených bankou.

Poskytovatel

mBank S.A.
Sokolovská 668/136D
186 00 Praha 8


Tel.: 246 017 777
E-mail: kontakt@mBank.cz
Web: www.mbank.cz

mBank S.A. logo
mBank S.A., Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8