mPůjčka Plus

 • půjčka od 10 000 Kč do 1 000 000 Kč
 • doba splatnosti 12 – 96 měsíců
 • první půjčka do 40 000 Kč s 0 % úrokem
 • půjčka na cokoliv, bez zástavy
 • trvalé a doložitelné příjmy
 • předčasné splacení i přizpůsobení splátek zdarma
 • splátky jistiny lze odložit až o 6 měsíců

Výše půjčky: 10 000 - 1 000 000 Kč

Splatnost: 12 - 96 měsíců

RPSN od: 6,16 %*

Roční úrok od: 5,99 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus bez pojištění: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 7,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 103,40 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 151 445 Kč, RPSN 8,29 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Vyberete částku půjčky a dobu splatnosti

Rozhodnete se, o jakou půjčku budete žádat. Částku zvolte přiměřenou vašim pravidelným příjmům. To samé platí o termínu splatnosti. Ihned uvidíte úrokovou sazbu a výši měsíční splátky.

​2. Vyplníte kontaktní a další údaje

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • telefon
 • email
 • rodinný stav
 • vzdělání
 • forma bydlení a jak dlouho na současné adrese pobýváte
 • počet vyživovaných osob

​3. Příjmy a další informace

 • druh příjmu
 • právní forma zaměstnavatele a druh povolání
 • státní příslušnost a město narození
 • ekonomický sektor zaměstnavatele, zaměstnán od
 • výše čistého příjmu
 • kontakty na zaměstnavatele

V této části je nutné uvést další závazky žadatele. Dále je možné si zvolit pojištění proti neschopnosti splácet a určit platební kartu.

​4. Ostatní údaje

Nyní je nutné vyplnit požadované informace o matce žadatele, další osobní údaje žadatele a formu podpisu smlouvy o půjčce. Také se uvádí, kde je žadatel daňovým rezidentem.

​5. Odeslání žádosti

Před odesláním žádosti je nutné přečíst všechny smluvní podmínky a odsouhlasit je. Nakonec dojde k odeslání žádosti o mPůjčka Plus.

Časté dotazy

1. Jak je to s tou první půjčkou?
První mPůjčku Plus s 0% úrokem může získat každý, kdo žádá o půjčku u mBank zcela poprvé. Tato nabídka je omezena na částku do 40 000 Kč a dobu splatnosti do 12 měsíců.
2. Co znamená garance úroků již na žádosti?
Během vyplňování žádosti o úvěr vám kalkulačka sama vypočte úrokovou míru, kterou pak na půjčce budete mít, když vám ji banka schválí. Již při odesílání žádosti budete přesně vědět, na čem jste.
3. Na co lze peníze použít?
mPůjčka Plus je bezúčelová, takže finanční prostředky je možné použít na cokoliv.
4. Jsou nějaké extra poplatky?
Nejsou. mBank neúčtuje zájemcům o půjčku žádné extra poplatky, takže se nemusíte obávat zpoplatnění žádosti o půjčku, poplatku za vedení úvěrového účtu nebo za předčasné splacení dluhu. Výjimkou je pouze první bezúročná půjčka do 40 000 Kč, kde je účtován poplatek 2 % z půjčované částky, ovšem samotná půjčka je s nulovými úroky.
5. Kdy dostanu peníze?
Celý proces poskytnutí půjčky je rychlý, pokud si zvolíte podpis smlouvy formou internetového bankovnictví za pomoci SMS kódu. Pak jsou peníze k dispozici během několika minut.

Recenze

mPůjčka Plus se od konkurenčních bank odlišuje hlavně garancí úroku již na žádosti. Díky tomu žadatel přesně ví, s jakým úrokem půjčku obdrží, pokud mu bude schválena. Poplatky za zřízení a vedení půjčky se tu neplatí a celým procesem úvěrováno provází vysoká flexibilita splátek a možnost předčasného splacení zdarma. Banka nabízí až šestiměsíční odklad splátek.

Zajímavá je i první půjčka s 0 % úrokem, přestože je limitována částkou 40 000 Kč na dobu 1 roku, ovšem s dvouprocentním poplatkem z objemu půjčky. Kdo potřebuje více peněz nebo delší dobu splatnosti, musí se spokojit se standardními podmínkami banky.

Kladně lze hodnotit i to, že se jedná o bezúčelovou půjčku bez nutnosti zástavy nemovitosti i bez ručení. Naopak příliš zájemce o půjčku nepotěší požadavek na trvalé a doložitelné příjmy. Všechny tyto klady a požadavky jsou ovšem mezi bankami běžným standardem, takže málokoho překvapí.

Využít je možné i pojištění schopnosti splácet, které sníží úroky na mPůjčce Plus o dva procentní body. Při vyřizování úvěru je nutno počítat se souhlasem partnera/partnerky, jakmile žádáte o 300 000 Kč a víc. Peníze mohou být na účtu již do 8 minut od odeslání žádosti (platí pro klienty mBank s předschválenou nabídkou).

Poskytovatel

mBank S.A.
Pernerova 691/42
186 00 Praha 8


Tel.: 246 017 777
E-mail: kontakt@mBank.cz
Web: www.mbank.cz

mBank S.A. logo
mBank S.A., Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8