Razdva půjčka

Rozsah půjčky

10 000 - 250 000 Kč

Roční úrok

9.2 %

RPSN

9.59 %

Splatnost

3 - 48 měsíců

V souhrnu

Razdva půjčka je krátkodobým online úvěrem, který je poskytován bez ručení a také bez dokládání příjmů od zaměstnavatele. Mezi nebankovními úvěry patří k dražším, ale při využití speciálních akcí lze získat úvěr cenou na úrovni bankovního. Peníze jsou odesílány na bankovní účet do 15 minut od schválení. Je možné si dohodnout až 5 odkladů splátek, ty budou zpoplatněny. Po předložení dokladu o neschopnosti uhradit splátku může být jeden odklad splátky zdarma.

Přehled Razdva půjčky

Cena

icon

Přijatelná cena půjčky (ale jen při využití cenové akce)

icon

Možnost odložit jednu splátku zdarma

icon

Sankce za nesplácení patří k nižším

icon

Vysoká cena půjčky, pokud se na ni nevztahuje cenová akce

Flexibilita

icon

Peníze odesílány do 15 minut od podpisu smlouvy

icon

Za poplatek lze odložit až 5 splátek, z toho jednu zdarma, při prokázání neschopnosti uhradit splátku

icon

Nelze hýbat s výší splátky a jejím termínem

Transparentnost

icon

Kalkulačka spočítá jednotlivé splátky, nikoliv cenu celého úvěru - tu je nutno hledat v reprezentativním příkladu vypsaném drobným písmem

icon

Dlouhá a nepřehledná smlouva o úvěru

icon

Příslušenství půjčky (úroky a sankce) se automaticky smluvně transformuje na jistinu dluhu

Zákaznická podpora

icon

Online profil pro klienta

icon

Online chat

icon

Provoz jen v pracovní dny v běžnou pracovní dobu

Recenze Razdva půjčky

Razdva půjčka se řadí ke krátkodobým nebankovním úvěrům. Půjčit si lze minimálně 10 000 Kč, maximem je 150 000 Kč. Splatnost úvěru lze nastavit od 3 měsíců do 48 měsíců, přičemž poskytovatel nabízí zpoplatněné odklady splátek - dokonce až 5 odkladů při půjčce vzaté na 4 roky. Jeden odklad splátky může být zdarma, a to v případě, že klient doloží neschopnost danou splátku uhradit (pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání).

Další odklady splátek jsou už zpoplatněny. Toto jsou však jediné poplatky, které se k Razdva půjčce váží. Kdo bude celou dobu splácet řádně, poskytovateli uhradíte pouze úroky, žádný poplatek. Ovšem úroky a celkové RPSN patří k vyšším, než na jaké jsme zvyklí u bank nebo velkých nebankovních společností. Již po 6 řádně uhrazených splátkách si klient může vyřídit další půjčku, povoleny jsou max. 3 aktivní úvěry.

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

Vyřízení půjčky je zcela online, příjemně rychlé, peníze se odesílají do 15 minut od schválení půjčky. Schválení půjčky probíhá také nejdéle 15 minut (za předpokladu, že o ni požádáte v pracovní den a běžnou pracovní dobu). Součástí procesu je zřízení klientského účtu v klientské zóně, kde je pak možné sledovat splácení půjčky nebo například požádat o odklad.

Peníze z půjčky lze využít na cokoliv, jedná se o úvěr bez ručení a také bez zástavy. Poskytovatel spolupracuje s Mall.cz, takže klienti mohou využít slevu 100 Kč na nákup na tomto internetovém tržišti. Pojištění schopnosti splácet tu umožněno není. Splácení probíhá buď trvalým příkazem, nebo automaticky pomocí inkasa z účtu.

Metodika recenzí půjček

Jak recenzujeme? Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze, abychom získali ucelený přehled o vaší zákaznické zkušenosti. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií a výsledky shrnujeme do našeho “Bezvamoney skóre”. Pravidelně aktualizujeme recenze, aby odrážely nejnovější změny. Snažíme se rychle opravovat jakékoli nalezené chyby.

Více o metodice recenzí zde.

Podmínky získání půjčky

icon

Plnoletost

icon

Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti

icon

Občanství ČR

icon

Doložitelný pravidelný příjem

icon

Bankovní účet vedený na vaše jméno

icon

Žádné exekuce nebo insolvence

Razdva půjčka ve zkratce

Bez poplatku za zřízeníAno
Bonus za online sjednáníNe
Správa půjčky zdarmaAno
Možnost pojistit schopnost splácetNe
Bonus za řádné spláceníAno
Možnost zvolit výši splátekAno
Bez potvrzení o trvalém příjmu od zaměstnavateleAno
Předčasné splacení zdarmaAno
Změna splátkového kalendáře nebo odklad splátek zdarmaNe
Navýšení půjčky během jejího trváníNe
Poskytnutí půjčky i během víkenduNe

Přejít na žádost

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Jakmile kliknete na tlačítko „Chci si půjčit“, budete přesměrováni do online formuláře na našich stránkách. Zde vyplníte základní požadovaná data i výši půjčky, o kterou máte zájem. Poté kliknete na „odeslat formulář“, ten ihned doputuje k poskytovateli Razdva půjčky. Vaše data jsou během celého procesu v bezpečí, pod pokročilým šifrováním.

1. Vyčkáte na telefonát od poskytovatele Razdva půjčky

Operátor poskytovatele se ozve (v pracovní době) do pěti minut od odeslání formuláře, takže nebudete vystaveni dlouhému vyčkávání.

2. Dohodnete si detaily úvěru

S operátorem dohodnete veškeré detaily vaší půjčky.

3. Podepíšete smlouvu

Smlouvu samozřejmě můžete podepsat online. Kód k podpisu smlouvy vám dorazí na váš bankovní účet. Razdva půjčka vám totiž zašle 1 Kč s variabilním symbolem. A právě variabilní symbol použijete jako kód k podpisu smlouvy.

4. Peníze jsou vaše

Do 15 minut od vyřízení půjčky budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Reprezentativní příklad

Úvěr v celkové výši 100 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 498 Kč, celkem zaplatíte částku 119 904 Kč. Pevná úroková sazba 9,20 %, RPSN 9,59%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.


 

 

 

Často kladené otázky

Žádné ručení a ani zástava nejsou potřeba. Razdva půjčka se poskytuje až do výše 150 000 Kč právě bez ručení i zastavování nemovitosti.

Peníze vám doputují na účet během několika minut. Schvalování je u Razdva půjčky poměrně rychlé, poskytovatel kontroluje pravidelný příjem a registry dlužníků. Peníze jsou pak odesílány do 15 minut od podpisu smlouvy.

Předčasné splacení Razdva půjčky je vždy zdarma. A to jak u částečného splacení (vyšší splátka), tak u doplacení celé zbývající výše dluhu najednou. Jediné poplatky, které si Razdva půjčka účtuje, jsou spojeny s odkladem splátek.

Ano, možné to je. Důležité je doložit pravidelný příjem v dostatečné výši. Důchod (jakéhokoliv typu) nebo dávky na mateřské či rodičovské dovolené jsou považovány za pravidelný příjem. 

Toto bohužel možné není, Razdva půjčka je poskytována jedině na bankovní účet vedený na jméno žadatele o úvěr.

Pro odeslání žádosti o odklad splátek je v klientské zóně vyhrazena speciální sekce. Přihlašovací údaje do klientské zóny obdržíte během sjednávání úvěru. Jakmile o odklad splátek požádáte, už jen vyčkáte na odpověď pracovníka poskytovatele a na jeho instrukce.

Razdva půjčka umožňuje svým klientům, aby si po splacení alespoň prvních 6 splátek vyřídili i další půjčku. Celkově je možné tu mít
Není. Jednou z podmínek získání úvěru je české občanství.
Online žádost o úvěr lze sice odeslat kdykoliv, ale poskytovatel půjčky se jejich vyřizování věnuje jen během klasické pracovní doby: pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Recenzovala

Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Pro Bezvamoney.cz píše články zaměřené na osobní finance, vystudovala na Ekonomicko-správní fakultě a součástí jejího vzdělávání je i složení zkoušky pro registraci u ČNB.

Zobrazit profil

 

PROFI CREDIT Czech, a. s.

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Thunovská 192/27,
118 00 Praha 1 – Malá Strana

PROFI CREDIT Czech, a. s.,
Thunovská 192/27,
118 00 Praha 1 – Malá Strana

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky