PRESTO Půjčka

 • půjčka od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč na cokoliv a bez zástavy
 • doba splatnosti 12 – 120 měsíců
 • od 300 000 Kč může být vyžadován spolužadatel, pozn. v případě SJM u částky nad 300 000 Kč je vyžadován souhlas manžela/manželky
 • pojištění schopnosti splácet
 • trvalé a doložitelné příjmy

Výše půjčky: 20 000 - 1 000 000 Kč

Splatnost: 12 - 120 měsíců

RPSN od: 5,99 %*

Roční úrok od: 2,6 %*

Odložení splátek: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez ručení: NE

Bez poplatků: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Bez účelu: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta <br>

Reprezentativní příklad: Chci si půjčit 250 000 Kč. Celková výše úvěru 302 203 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč a poplatek za pojištění ve výši 50 703 Kč. Doba trvání úvěru 84 měsíců. Úroková sazba 7,9 % p. a.. Výše měsíční splátky 4 696 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 14,89 % (při nesplnění podmínek řádného splácení). Celková splatná částka 396 085 Kč, po započtení odměny za řádné splácení 331 835 Kč, což odpovídá úrokové sazbě ve výši 2,54 % p. a.. Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu). Úroková sazba za řádné splácení jen 2,6 % p. a. odpovídá půjčce ve výši min. 100 000 Kč při splatnosti 84 měsíců a se sjednaným pojištěním schopnosti splácet. Odměna za řádné splácení půjčky se vztahuje jen na PRESTO Půjčku – Převedení úvěrů a PRESTO Půjčku na cokoliv pro jakoukoliv výši úvěru, a to i bez sjednání pojištění schopnosti splácet, s dobou splatnosti 60 měsíců a více, při neuskutečnění předčasného splacení celé ani části půjčky.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Vyberete částku půjčky a dobu splatnosti

Hned na začátku si zvolíte výši částky, kterou si chcete půjčit. Dále je nutné vybrat dobu splatnosti. Současně ihned uvidíte základní rekapitulaci půjčky. Pamatujte, že půjčku je potřeba zvolit v souladu s vaší finanční situací.

2. Vyplníte základní osobní údaje

 • titul
 • jméno a příjmení
 • emailová adresa
 • mobilní telefon

Potom si přečtete podmínky zpracování osobních údajů. Jestliže nemáte námitky, zaškrtněte souhlas.

3. Bydliště a další údaje

 • adresa současného a trvalého bydliště
 • státní občanství
 • rodné číslo a datum narození
 • číslo OP, datum jeho vydání a platnosti
 • místo narození a kdo vydal OP

4. Dodatečné údaje

Nyní uvedete rodinný stav, formu výdělků, čistý měsíční příjem, zaměstnavatele, jeho IČ a telefon.

5. Odeslání žádosti

Nakonec si vyberete místo, přibližný čas a datum osobní schůzky. Přečtete si podmínky žádosti. Pokud s nimi souhlasíte, tak zaškrtnete souhlas. Následně odešlete žádost.

 

Časté dotazy

1. Jak je to s poplatkem za poskytnutí půjčky?
Poskytnutí PRESTO Půjčky od UniCredit Bank je zpoplatněno jednorázovým poplatkem ve výši 1 500 Kč. Pokud byste v budoucnu žádali o navýšení půjčky, poplatek se znovu neplatí.
2. Na co si můžu půjčit?
Jedná se o půjčku bez účelu, takže finanční prostředky je možné použít na cokoliv.
3. Je nutné mít pravidelné příjmy?
Pravidelné a doložitelné příjmy jsou jednou z podmínek schválení PRESTO Půjčky.
4. Jsem v důchodu. Můžu získat PRESTO Půjčku od UniCredit Bank?
Ano, je to možné. Jen je nutné doložit adekvátní důchodový výměr.
5. Jak rychle dostanu peníze?
Klient dostane peníze ihned po akceptaci svého Návrhu.

Recenze

Zřejmě nejzásadnější informací pro každého zájemce o PRESTO Půjčku od UniCredit Bank je poplatek za poskytnutí úvěru. Jeho výše činí 1 500 Kč a jedná se o jednorázovou položku. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že se tato podmínka vymyká současné běžné praxi. Většina konkurenčních nebankovních společností a také bank si totiž podobný poplatek neúčtuje.

Z kladů tohoto finančního produktu musíme zmínit hlavně možnost pojištění schopnosti splácet, což se určitě vyplatí využít. Pozitivní je i horní hranice půjčky, jenž dosahuje částky 1 000 000 Kč. Ovšem pro vyšší částky je nutné počítat s tím, že od 300 000 Kč může UniCredit Bank chtít spolužadatele, pozn. v případě SJM u částky nad 300 000 Kč je vyžadován souhlas manžela/manželky. Doba splatnosti je standardní, tedy se nevymyká ani jedním směrem.

Půjčku lze použít na cokoliv, takže žadatel nemusí uvádět důvod, proč si chce půjčit. Je nutné doložit pravidelné příjmy, ale není vyžadováno zajištění ve formě zástavy nemovitosti. Samotné poskytnutí peněz není nijak zdržováno. Jakmile se podepíše smlouva, jsou peníze uvolněny k čerpání.

Video prezentace

Poskytovatel

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Želetavská 1525/1
140 92 Praha 4


Tel.: +420 955 911 111
E-mail: info@unicreditgroup.cz
Web: www.unicreditbank.cz/

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. logo
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4