Tesco půjčka

  • půjčka od 20 000 Kč do 500 000 Kč
  • doba splatnosti 12 – 96 měsíců
  • na bankovní účet, do 150 000 Kč může být výplata složenkou
  • pravidelné příjmy, někdy je vyžadováno jejich doložení
  • bez ručitele, bez zástavy a na cokoliv

Výše půjčky: 20 000 Kč - 500 000 Kč

Splatnost: 12 - 96 měsíců

RPSN od: 13,6 %*

Roční úrok od: 12,63 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Bez poplatků: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Bez účelu: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

První zdarma: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta, odklad splátek možný jako doplňková služba za poplatek

Reprezentativní příklad: Při výši úvěru 80 000 Kč, výši splátky 1 600 Kč, počtu splátek 84, lhůtě splatnosti 15. 5. 2025 (při poskytnutí úvěru 2. 5. 2018, první splátce 2. 6. 2018 a se splatností všech dalších splátek k 15. dni v měsíci, počínaje 15. 7. 2018) je RPSN 17,3 %, roční úroková sazba 16,02 %, celková částka splatná spotřebitelem 134 400 Kč. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku a platí při splnění podmínek společnosti Home Credit a.s., která je poskytovatelem Tesco Finančních služeb. Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do úvěrových registrů SOLUS a Nebankovního registru klientských informací. Více informací, včetně informací o registrech najdete na www.solus.cz, www.cncb.cz a www.iTesco.cz/fs.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Zvážení částky

Nejprve se rozhodněte, o jakou částku požádáte a jak dlouho ji budete splácet. Pamatujte, že je v mnoha případech rozumnější splácet nižší částky, které tolik nezatíží váš rozpočet.

2. Uvedení částky a základního kontaktu

V úvodním formuláři žádosti vyplníte částku, kterou si chcete půjčit. Následně uvedete platný telefonní kontakt.

3. Další osobní údaje

Nyní se vám ukážou další kolonky k vyplnění. Uvedete:

  • jméno a příjmení
  • rodné číslo
  • email
  • kompletní adresu

4. Souhlas

Před odesláním žádosti o půjčku si přečtěte informace o souhlasech se zpracováním osobních údajů. Teprve pokud s nimi budete souhlasit, tak přejděte k dalšímu kroku.

5. Odeslání žádosti

Nakonec kliknete na volbu „Odeslat žádost“. Po jejím odeslání vyčkejte na to, až vás budou pracovníci poskytovatele půjčky kontaktovat. Mějte připravené 2 doklady totožnosti a údaje (název, adresa, telefon, IČO) o zaměstnavateli nebo vlastním podnikání, pokud máte z těchto zdrojů příjmy.

Časté dotazy

1. Kolik si můžu půjčit online?
Při online žádosti můžete získat půjčku ve výši 250 000 Kč. Kdybyste potřebovali větší obnos peněz, tak na stánku Tesco Finanční služby lze podat žádost až o 500 000 Kč.
2. Na co si můžu půjčit?
Jedná se o půjčku na cokoliv. Proto není potřeba uvádět, na co peníze potřebujete. To také znamená, že nebudete muset následně dokládat doklady v souvislosti s použitím půjčky.
3. Jakou formou Tesco půjčku dostanu?
Vybrat si můžete ze dvou způsobů výplaty finančních prostředků. U částek do 150 000 Kč vám můžou být peníze zaslány na bankovní účet nebo složenkou. Nad tento limit je půjčka posílána vždy na bankovní účet.
4. Jak je to s poplatky za poskytnutí půjčky?
Poskytnutí půjčky je zcela zdarma. Poplatky nejsou vyžadovány ani za vedení nebo předčasné splacení.
5. Je možné se pojistit?
Pojištění schopnosti splácet je možné u Tesco půjčky uzavřít. K dispozici jsou dva balíčky pojištění, ze kterých si může zájemce vybrat.

Recenze

Tesco půjčka poskytuje možnost získat zajímavé finanční prostředky. Proto o ni může požádat každý, kdo potřebuje menší částku ve výši 20 000 Kč, ale lze ji využít i na sto tisícové výdaje. Kladem je i doba splatnosti. Ta je totiž dostatečně dlouhá na to, abyste se při zodpovědném hospodaření nedostali do problémů s rodinným rozpočtem. Pro co největší snížení rizika spojeného se splácením lze uzavřít pojištění schopnosti splácet. K dispozici jsou dvě varianty pojištění.

Mezi výhodami musíme určitě zmínit i možnost výplaty peněz prostřednictvím složenky. Sice je omezena na limit 150 000 Kč, ale přesto se jedná o velmi dobrou nabídku. Pokud vám to nevyhovuje, případně potřebujete větší částku, budou peníze poslány na bankovní účet.

Upozornit také musíme na to, že online půjčky jsou poskytovány pouze do limitu 250 000 Kč. Vyšší částky je nutné vyřídit přímo na stánku Tesco Finanční služby. Tesco půjčku můžou vyzkoušet i zájemci, kteří nechtějí dokládat pravidelné příjmy. Uspějí, pokud jsou dostatečně bonitní. V některých případech je ovšem doložení příjmů vyžadováno. Finanční prostředky lze použít bez jakéhokoliv omezení. Není potřeba ručitel a ani zástava nemovitosti.

Poskytovatel

Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
Brno


Tel.: 542 100 200
E-mail: financnisluzby@itesco.cz
Web: www.itesco.cz/fs

Tel.: 542 100 200
E-mail: financnisluzby@itesco.cz
Web: www.itesco.cz/fs

Home Credit a.s. logo
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, Brno