Tesco půjčka

 • půjčka od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti není omezena, jde o úvěrový rámec, ze kterého lze čerpat opakovaně podle aktuální potřeby
 • na bankovní účet, do 150 000 Kč může být výplata složenkou
 • pravidelné příjmy
 • bez ručitele, bez zástavy a na cokoliv

Výše půjčky: 10 000 Kč - 250 000 Kč

Splatnost: flexibilní

RPSN od: 13,6 %*

Roční úrok od: 11,9 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

V hotovosti: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta, odklad splátek možný jako doplňková služba za poplatek

Reprezentativní příklad: Ilustrativní výpočet dle zákona pro revolvingový úvěr: Výše úvěru 30 000 Kč, roční úroková sazba 17,9 %, RPSN 19,5 %, celkem zaplatíte 32 909 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 2 948 Kč, 2 910 Kč, 2 873 Kč, 2 836 Kč, 2 798 Kč, 2 761 Kč, 2 724 Kč, 2 686 Kč, 2 649 Kč, 2 612 Kč, 2 575 Kč a 2 537 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Zvážení částky

Nejprve se rozhodněte, o jakou částku požádáte a jak dlouho ji budete splácet. Pamatujte, že je v mnoha případech rozumnější splácet nižší částky, které tolik nezatíží váš rozpočet. Výše požadované částky je důležitá i pro způsob požádání o úvěr.

Do 250 000 Kč lze totiž požádat zcela online, ale při částkách nad tuto sumu je nutné zavolat přímo na kontaktní telefon Tesco půjčky (+420 542 100 200), případně navštívit stánek v prodejně Tesco. Nezapomeňte mít s sebou níže uvedené doklady a dokumenty.

2. Uvedení částky a základního kontaktu

Jestliže jste se rozhodli pro půjčku do 250 000 Kč, v úvodním formuláři žádosti jen vyplníte částku, kterou si chcete půjčit. Následně uvedete platný telefonní kontakt a další osobní údaje, kterými jsou:

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • email

3. Souhlas

Před odesláním žádosti o půjčku si přečtěte informace o souhlasech se zpracováním osobních údajů. Teprve pokud s nimi budete souhlasit, tak přejděte k dalšímu kroku.

4. Odeslání žádosti

Nakonec kliknete na volbu „Odeslat žádost“. Po jejím odeslání vyčkejte na to, až vás budou pracovníci poskytovatele půjčky kontaktovat. Kontakt může proběhnout telefonicky, případně pomocí emailové komunikace. K dokončení žádosti o půjčku a online podpisu smlouvy mějte připravené:

 • číslo bankovního účtu
 • občanský průkaz (případně potvrzení o trvalém pobytu)
 • druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní pas)
 • informace o vašem příjmu (nejlépe formou výpisů z účtu)
 • název, adresu a telefonní číslo zaměstnavatele
 • informace o vlastním podnikání, pokud máte z těchto zdrojů hlavní příjem.

Časté dotazy

1. Kolik si můžu půjčit online?
Při online žádosti můžete získat půjčku ve výši 250 000 Kč. Kdybyste potřebovali větší obnos peněz, tak na stánku Tesco Finanční služby lze podat žádost až o 250 000 Kč.
2. Na co si můžu půjčit?
Jedná se o půjčku na cokoliv. Proto není potřeba uvádět, na co peníze potřebujete. To také znamená, že nebudete muset následně dokládat doklady v souvislosti s použitím půjčky.
3. Jakou formou Tesco půjčku dostanu?
Vybrat si můžete ze dvou způsobů výplaty finančních prostředků. U částek do 150 000 Kč vám můžou být peníze zaslány na bankovní účet nebo složenkou. Nad tento limit je půjčka posílána vždy na bankovní účet.
4. Jak je to s poplatky za poskytnutí půjčky?
Poskytnutí půjčky je zcela zdarma. Poplatky nejsou vyžadovány ani za vedení nebo předčasné splacení.
5. Je možné se pojistit?
Pojištění schopnosti splácet je možné u Tesco půjčky uzavřít. K dispozici jsou dva balíčky pojištění, ze kterých si může zájemce vybrat.

Recenze

Tesco půjčka poskytuje možnost získat zajímavé finanční prostředky. Proto o ni může požádat každý, kdo potřebuje menší částku ve výši 10 000 Kč, ale lze ji využít i na sto tisícové výdaje. Kladem je i doba splatnosti. Ta je totiž dostatečně dlouhá na to, abyste se při zodpovědném hospodaření nedostali do problémů s rodinným rozpočtem. Pro co největší snížení rizika spojeného se splácením lze uzavřít pojištění schopnosti splácet. K dispozici jsou dvě varianty pojištění.

Mezi výhodami musíme určitě zmínit i možnost výplaty peněz prostřednictvím složenky. Sice je omezena na limit 150 000 Kč, ale přesto se jedná o velmi dobrou nabídku. Pokud vám to nevyhovuje, případně potřebujete větší částku, budou peníze poslány na bankovní účet.

Upozornit také musíme na to, že online půjčky jsou poskytovány pouze do limitu 250 000 Kč. Vyšší částky je nutné vyřídit přímo na stánku Tesco Finanční služby. Tesco půjčku můžou vyzkoušet i zájemci, kteří nechtějí dokládat pravidelné příjmy. Uspějí, pokud jsou dostatečně bonitní. V některých případech je ovšem doložení příjmů vyžadováno. Finanční prostředky lze použít bez jakéhokoliv omezení. Není potřeba ručitel a ani zástava nemovitosti.

Poskytovatel

Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
Brno


Tel.: 542 100 200
E-mail: financnisluzby@itesco.cz
Web: www.itesco.cz/fs

Tel.: 542 100 200
E-mail: financnisluzby@itesco.cz
Web: www.itesco.cz/fs

Home Credit a.s. logo
Home Credit a.s., Nové sady 996/25, Brno