Profi Credit půjčka

 • půjčka od 5 000 Kč do 166 000 Kč
 • doba splatnosti 12 – 60 měsíců
 • bez spoluúčastníka a bez zástavy nemovitosti
 • bezúčelová půjčka
 • doložení pravidelných příjmů

Výše půjčky: 5 000 - 166 000 Kč

Splatnost: 12 - 60 měsíců

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Bez účelu: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 45 000 Kč, splatnost 36 měsíců, splátka 2 829 Kč, celková splatná částka 101 844 Kč, pevná úroková sazba 63,73 % a RPSN činí 86,07 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Zvolíte částku půjčky

Jako první krok vyberte konkrétní částku, kterou si chcete u Profi Credit půjčit. Při tomto rozhodnutí se neukvapte a zodpovědně zvažte vaši finanční situaci. Počítejte s výhledem na celé období splátek.

​2. Vyplníte osobní údaje

 • jméno
 • příjmení
 • mobilní telefon
 • email

Při vyplňování čísla mobilního telefonu a emailového kontaktu je bezpodmínečně nutné, aby se jednalo o vaše kontakty. Nikdy neuvádějte spojení na někoho jiného.

​3. Uvedete další informace

Nyní přichází na řadu další nezbytné údaje. Jedná se o:

 • rodné číslo
 • ulici
 • číslo domu
 • město
 • PSČ

Do výše uvedených kolonek je nutné uvést adresu trvalého bydliště na území České republiky. Jestliže nesplňujete podmínky trvalého pobytu, nemůžete půjčku získat.

​4. Odsouhlasíte osobní údaje

Důkladně si projděte podmínky zpracování osobních údajů. Když s nimi budete souhlasit, zaškrtněte svůj souhlas.

​5. Odeslání žádosti

Klikněte na ikonku „Odeslat žádost“, čímž dojde k odeslání žádosti o Profi Credit půjčku. Po tomto kroku vyčkejte, až vás budou pracovníci nebankovní společnosti kontaktovat.

Časté dotazy

1. ​Jak dostanu peníze?
Profi Credit půjčka je poskytována pouze prostřednictvím bankovního převodu. Jedná se o nejbezpečnější formu pro obě smluvní strany.
2. ​Za jak dlouho obdržím půjčku?
Žádost o půjčku je vyhodnocována velmi rychle, takže výsledek se žadatel dozví během několika desítek minut. Profi Credit garantuje zaslání finančních prostředků do 24 hodin od schválení půjčky.
3. ​Co musím doložit?
Každý žadatel o Profi Credit půjčku musí doložit platný doklad totožnosti, inkaso a potvrzení o vlastnictví bankovního účtu. Dále je nutné potvrzení o příjmech, výplatní páska a bankovní výpis za uplynulé období.
4. ​Na co můžu peníze použít?
Nebankovní půjčka Profi Credit žadatele nijak neomezuje v tom, na co můžou peníze použít. Jedná se tedy o bezúčelovou půjčku. ​
5. Je možná konsolidace půjčky?
Ano, je to možné. Vzhledem k tomu, že u Profi Credit nabízejí individuální řešení, je možné se například na konsolidaci dohodnout e-mailem či telefonicky.

Recenze

Nebankovní půjčka Profi Credit nabízí zajímavý rozsah finančních prostředků. Ty lze splatit v dostatečně dlouhém období, takže seriózní dlužník by neměl mít ve většině případů problémy se splácením. Dalším důvodem, proč by se měla ocitnout v hledáčku každého zájemce o půjčku, je její bezúčelovost.

Výhodou je také fakt, že nikdo nemusí dávat nemovitost nebo pozemek do zástavy, dokonce není vyžadován spoluúčastník. Ovšem tyto klady jsou vyvážené podmínkou na dokládání trvalých příjmů, což může pro někoho znamenat určitou komplikaci. Minimálně z pohledu tolik neoblíbeného papírování.

Poměrně lákavá je nabídka na poskytnutí bonusu, který může dosáhnout výše až 25 000 Kč. Vše se samozřejmě odvíjí od objemu půjčky a doby splácení. Na bonus dosáhne dlužník jedině tak, že splácí pravidelně a v řádných termínech podle smlouvy.

Profi Credit poskytuje finanční prostředky nejbezpečnější cestou, tedy bankovním převodem na bankovní účet vedený na jméno žadatele. Smůlu tedy mají zájemci o hotovostní výplatu, protože v tomto případě neuspějí.

Video prezentace

Poskytovatel

PROFI CREDIT Czech, a. s.
nábřeží Závodu míru 2739
530 02 Pardubice


Tel.: 420 466 741 490
E-mail: proficredit@proficredit.cz
Web: www.proficredit.cz

PROFI CREDIT Czech, a. s. logo
PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice