Profi Credit půjčka

 • půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč
 • doba splatnosti 12 – 48 měsíců
 • s pojištěním schopnosti splácet
 • bezúčelová půjčka
 • možnost odložení splátek na 3 měsíce zdarma
 • doložení pravidelných příjmů možno elektronicky

Výše půjčky: 10 000 - 150 000 Kč

Splatnost: 12 - 48 měsíců

RPSN od: 27,37 %*

Roční úrok od: 24,44 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 110 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24.44% P.A. a RPSN činí 27.37%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Zvolíte částku půjčky

Jako první krok vyberte konkrétní částku, kterou u Pojištěné půjčky potřebujete. Při tomto rozhodnutí se neukvapte a zodpovědně zvažte vaši finanční situaci. Počítejte s výhledem na celé období splátek (předem lze sice kalkulovat se třemi měsíci odkladu splátek zdarma a počítat s pojištěním, ale krytá rizika a podmínky pojistného plnění je nutné si nejdříve detailně projít).

​2. Vyplníte osobní údaje

 • jméno
 • příjmení
 • mobilní telefon
 • email

Při vyplňování čísla mobilního telefonu a emailového kontaktu je bezpodmínečně nutné, aby se jednalo o vaše kontakty. Nikdy neuvádějte spojení na někoho jiného.

​3. Uvedete další informace

Nyní přichází na řadu další nezbytné údaje. Jedná se o:

 • rodné číslo
 • ulici
 • číslo domu
 • město
 • PSČ

Do výše uvedených kolonek je nutné uvést adresu trvalého bydliště na území České republiky. Jestliže nesplňujete podmínky trvalého pobytu, nemůžete půjčku získat. Jiná než česká národnost na překážku rozhodně není, pokud tu máte trvalý pobyt.

​4. Odsouhlasíte osobní údaje

Důkladně si projděte podmínky zpracování osobních údajů. Když s nimi budete souhlasit, zaškrtněte svůj souhlas.

​5. Odeslání žádosti

Klikněte na ikonku „Odeslat žádost“, čímž dojde k odeslání žádosti o Pojištěnou půjčku. Po tomto kroku vyčkejte, až vás budou pracovníci nebankovní společnosti kontaktovat.

Časté dotazy

1. ​Jak dostanu peníze?
Pojištěná půjčka je poskytována pouze prostřednictvím bankovního převodu. Jedná se o nejbezpečnější formu pro obě smluvní strany. Splácet ale můžete i v hotovosti, a to vkladem přímo na pobočce Komerční banky.
2. Za jak dlouho obdržím půjčku?
Žádost o půjčku je vyhodnocována velmi rychle, takže výsledek se žadatel dozví během několika desítek minut. Pojištěná půjčka garantuje zaslání finančních prostředků do 24 hodin od schválení úvěru.
3. ​Co musím doložit?
Každý žadatel o Pojištěnou půjčku musí doložit dva platné doklady totožnosti a potvrzení o vlastnictví bankovního účtu (smlouvu nebo výpis). Dále je nutné potvrzení o příjmech, které můžete dodat potvrzením zaměstnavatele o výši příjmu, výplatní páskou nebo bankovním výpisem za uplynulé období, lze i daňovým přiznáním (v případě živnostníka).
4. ​Na co můžu peníze použít?
Nebankovní Pojištěná půjčka žadatele nijak neomezuje v tom, na co mohou peníze použít. Jedná se o bezúčelovou půjčku, se kterou můžete naložit přesně podle vašich potřeb.
5. Jak je to s nabízenými balíčky pojištění?
Pojištěná půjčka je založena na co možná nejnižším riziku, a proto je navázána na pojištění přímo od Generali České pojišťovny, která za vás zaplatí předem sjednaný počet splátek, pokud například dlouhodobě onemocníte, ztratíte zaměstnání, stane se vám úraz. Celý úvěr doplatí pojišťovna v případě smrti dlužníka nebo invalidity třetího stupně.

Ale pozor, v nabídce jsou tři balíčky pojištění, ve kterých je krytý různý počet rizik. Nejvyšší míra pojištění je nabízena balíčkem B, ta nejnižší pro změnu balíčkem C. Zbývající balíček A nabízí střední variantu, je mezi klienty nejžádanější.

Recenze

Pojištěná půjčka nabízí zajímavý rozsah finančních prostředků. Ty lze splatit v dostatečně dlouhém období, takže seriózní dlužník by neměl mít ve většině případů problémy se splácením. Dalším důvodem, proč by se měla ocitnout v hledáčku každého zájemce o půjčku, je bezúčelovost. Pojištěná půjčka náleží k úvěrům nebankovním.

Výhodou této nabídky je i fakt, že nikdo nemusí dávat nemovitost nebo pozemek do zástavy, dokonce není vyžadován ani ručitel (spoluúčastník úvěru). Avšak tyto klady jsou vyváženy podmínkou dokládání trvalých příjmů a věku mezi 18 a 70 lety, což může pro někoho znamenat komplikaci.

Poměrně lákavá je i nabídka na pojištění schopnosti splácet, podle nějž získala půjčka i svůj název. Pojištěním si žadatel i poskytovatel zajistí mnohem nižší míru rizika, což dovoluje i výrazné zlevnění úvěrů. Poskytovatele pojištění je v tomto případě Generali Česká pojišťovna, u níž Pojištěná půjčka sjedná vše za žadatele – na něm je pouze výběr jedné ze tří nabízených variant pojištění podle toho, která rizika mají být pokryta. Pojišťovna zaplatí předem sjednaný počet splátek při dlouhodobé nemoci, ztrátě zaměstnání, úrazu apod. Celý úvěr doplatí pojišťovna v případě smrti nebo invalidity třetího stupně.

Pojištěná půjčka odesílá finanční prostředky nejbezpečnější a nejlevnější cestou, tedy bankovním převodem na účet vedený na jméno žadatele. Zájemci o hotovostní výplatu se proto musejí obrátit na jiného poskytovatele.

Poskytovatel

PROFI CREDIT Czech, a. s.
nábřeží Závodu míru 2739
530 02 Pardubice


Tel.: 420 466 741 490
E-mail: proficredit@proficredit.cz
Web: www.proficredit.cz

PROFI CREDIT Czech, a. s. logo
PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice