Creditea půjčka

  • finanční rezerva až 130 000 Kč vždy po ruce, s možností čerpat méně
  • peníze odesílány do 15 minut
  • bez poplatků za vyřízení a správu půjčky
  • splátky lze kdykoliv snížit nebo zvýšit
  • jednou za půl roku lze měnit datum splátky zdarma
  • již jednou splacenou část si lze opět půjčit
  • po každých 6 odeslaných splátkách může klient využít splátkové prázdniny

Výše půjčky: 3 000 - 130 000 Kč

Splatnost: 6 - 36 měsíců

RPSN od: 10,45 %*

Roční úrok od: 9,84 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Toto je reprezentativní příklad půjčky na 20 000 Kč v délce 12 měsíců, s ročním úrokem 9,84 % p.a., RPSN 10,45 %. Měsíční splátky činí 1 759 Kč, pevný úrok 1 109 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 21 109 Kč. Finální výše splátky záleží na individuálním posouzení úvěrové žádosti.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Klikněte na „Chci si půjčit“

Pokud si chcete vyřídit půjčku Creditea od Providentu online, klikněte na tlačítko „Chci si půjčit“. 

2. Vyberte výšku úvěrového rámce a dobu trvání

Budete přesměrováni do formuláře, kde bude potřeba zvolit výši rezervy, jakou chcete mít k dispozici, a na jak dlouho.

3. Vyplňte údaje o sobě

Dále do formuláře vyplňte údaje, které se týkají vaší osoby a též vaší finanční situace. 

4. Odešlete formulář se žádostí

Kliknutím na tlačítko „Odeslat údaje“ bude formulář odeslán poskytovateli, a ten se vám co nejdříve ozve. Nadále budete postupovat dle jeho pokynů. Následný proces vyřízení trvá jen několik minut a je plně online.

Časté dotazy

1. Opravdu je Creditea celá online? U Providentu není online vyřízení zvykem…
Creditea půjčka je opravdu kompletně online. Online vyřídíte, online si zajišťujete i případné další čerpání, odklad splátek apod. V tomto případě opravdu není nutné absolvovat pohovor s finančním poradcem Provident, celý proces zvládnete jen od počítače nebo z mobilu.
2. Co při dokládání příjmů znamená „udělení souhlasu s nahlédnutím do online bankovnictví žadatele“?
Jde o nepovinný způsob dokládání příjmů, který však celý proces velmi usnadní. Pokud poskytovateli dovolíte, aby nahlédl do vašeho online bankovnictví, on si sám může ověřit vaše příjmy, které na účet chodí. Samozřejmě nebude s účtem jakkoliv manipulovat, bude mít oprávnění se na něj jen podívat. Jde o součást systému tzv. otevřeného bankovnictví (PSD2).
3. Při čerpání budu platit jen za ty peníze, které si ze schválené rezervy stáhnu k sobě na účet?
Ano, je tomu přesně tak, úročení se vztahuje pouze na tu částku, kterou aktuálně dlužíte, nikoliv na celou schválenou rezervu.
4. Na jak dlouho budu tuto rezervu mít?
V současnosti poskytuje Creditea finanční rezervu na minimálně šest měsíců a na maximálně tři roky. Její vyřízení se však dá opakovat, kdykoliv budete potřebovat.
5. Můžu si na pobočce Providentu vyzvednout peníze z Creditea rezervy v hotovosti?
Nikoliv, tento postupy možný není. Z půjčky Creditea jsou peníze poskytovány pouze na účet vedený na jméno žadatele a pozdějšího klienta půjčky. Nejedná se o hotovostní půjčku.
6. Můžu si měnit výši rezervy?
Nikoliv, prozatím se výše rezervy měnit nedá. Pokud potřebujete jen méně peněz, než máte schváleno, nic se neděje, zkrátka je vyčerpáte méně. Jestliže však potřebujete peněz víc, rezerva se zatím navýšit nedá. Ale Provident pracuje i na této možnosti a chce ji co nejdříve zavést.
7. Je Creditea půjčka poskytována i studentům, důchodcům nebo matkám na mateřské dovolené?
Ano, je vhodná i pro tyto skupiny klientů, ovšem jen za předpokladu, že mají dostatečně dobrou úvěruschopnost. Nezáleží totiž na společenském postu, ale na tom, jaké jsou měsíční příjmy, výdaje žadatele a také stav jeho hospodaření, rodinné zázemí apod.
8. Mohu si odložit splátku a zároveň čerpat další peníze z rezervy?
Bohužel, tato kombinace možná není. Jakmile využíváte splátkových prázdnin, není možné čerpat další částku z vaší rezervy, a to i přes fakt, že jste ještě nedosáhli schváleného stropu. Jakmile zašlete další splátku (alespoň v minimální předepsané výši), bude další čerpání umožněno.
9. Schválí mi Creditea půjčku i o víkendu?
Bohužel nikoliv. Schvalování nových žádostí o úvěr probíhá u Creditea půjčky pouze v pracovní dobu a během pracovních dní.

Recenze

Creditea od Providentu je nebankovní půjčkou, která dokáže snadno konkurovat bankami nabízeným kontokorentům. Její úroková míra totiž začíná na mnohem nižších hodnotách než u zmiňovaného kontokorentu. Revolving Creditea je poskytován na 6 měsíců až 3 roky, finanční rezerva může být nastavena od 3 000 Kč až do 130 000 Kč, vždy bez ručení a bez zástavy nemovitosti. Creditea půjčka je schvalována coby úvěrový rámec, takže klient smí čerpat i jen mnohem nižší částku.

Kdykoliv během trvání půjčky (v případě řádného splácení) lze čerpat opakovaně, a to až do výše schváleného rámce. K mání jsou i ty peníze, které byly klientem již jednou splaceny. Každý měsíc je nutno splatit alespoň minimální předepsanou částku. Po každých šesti řádně odeslaných splátkách smí klient využít splátkových prázdnin.

Vyřízení i správa půjčky jsou zdarma, kompletně online. Online v klientském portálu „Můj účet“ na stránkách Creditea.cz si klient sleduje stav půjčky nebo vyřizuje opakované čerpání. Výši splátky lze kdykoliv zdarma změnit, zdarma je i předčasné splacení. Pokud potřebuje klient změnit datum splátky, může tak učinit zdarma jednou za 6 měsíců.

Poskytovatel

Provident Financial s.r.o.
Olbrachtova 9
140 00 Praha 4


Tel.: (+420) 241 029 111
E-mail: zakaznicky.servis@provident.cz
Web: www.provident.cz

Provident Financial s.r.o. logo
Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 9, 140 00 Praha 4