Smart půjčka

  • půjčka od 5 000 Kč do 70 000 Kč
  • doba splatnosti 14 nebo 20 měsíců
  • bez zástavy nemovitosti
  • na cokoliv a v hotovosti
  • při nedostatečné bonitě je nutný spoludlužník

Výše půjčky: 5 000 - 70 000 Kč

Splatnost: 14 - 20 měsíců

Bez ručení: ANO

Bez účelu: ANO

V hotovosti: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Při výši úvěru 20 000 Kč, výši splátky 2 656 Kč, počtu splátek 14, je úrok 15 % p. a., RPSN 272,44 % a celková částka splatná spotřebitelem 37 184 Kč. Tato suma je složená z výše úvěru 20 000 Kč a celkových nákladů na spotřebitelský úvěr 17 184 Kč, které tvoří úhrada za poskytnutí úvěru 3 600 Kč, úrok 1 925,44 Kč, náklady na vyhodnocení úvěru 1 859 Kč a částky za hotovostní inkaso splátek 9 800 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Vyberete částku, kterou si chcete půjčit

V první kolonce si vyberte objem peněz, o který chcete požádat. Tento krok si pečlivě rozmyslete, protože vybraná částka může ovlivnit nejenom samotné schválení žádosti, ale také zda budete schopni dluh splatit v řádném termínu. Měli byste vědět, že ve většině případů prodloužení splátek stojí další peníze.

​2. Vyplníte osobní údaje

  • jméno
  • příjmení
  • rodné číslo

​3. Uvedete vaše kontaktní údaje

Nejprve vyplníte číslo vašeho mobilního telefonu a váš email. Následně je potřeba uvést ulici, číslo popisné, město a PSČ.

​4. Souhlas s osobními údaji

Dobře si přečtěte podmínky zpracování osobních údajů. Jestliže s nimi souhlasíte, zaškrtněte souhlas.

​5. Odeslání žádosti

Nyní klikněte na volbu „Odeslat žádost“. Tím odešlete vyplněný formulář žádosti o Smart půjčku. Následně vyčkejte na další instrukce, které vám budou nebankovním poskytovatelem Smart půjčky zaslány.

Časté dotazy

1. ​Jak zjistím moji bonitu?
Každý poskytovatel půjček má vlastní způsob vyhodnocování žádosti o půjčku. Proto nelze dopředu zjistit, zda jste pro danou společnost dostatečně bonitní. Obecně platí, že bonitu zvyšují dostatečné příjmy, bezdlužnost, když nemáte zápis v registrech dlužníků apod.
2. ​Jak zjistím, zda musím mít spoludlužníka?
Tato informace vám bude sdělena až po vyhodnocení vaší žádosti o půjčku. Dříve to u Smart půjčky zjistit nejde. Ovšem pokud již dopředu očekáváte, že získáte nižší bonitu, je lépe být na podmínku spoludlužníka připravený.
3. ​Musím ručit nemovitostí?
Nebankovní Smart půjčka nevyžaduje zajištění ve formě nemovitosti.
4. ​Kde je Smart půjčka nabízena?
Smart půjčku lze získat na celém zemí České republiky, protože je dostupná prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit online internetový formulář.
5. ​Můžu si půjčit 3 000 Kč?
Smart půjčka je nabízena od 5 000 Kč. Nižší objem peněz tedy nelze bohužel získat.

Recenze

Smart půjčka se od většiny nebankovních produktů odlišuje hlavně tím, že se specializuje na hotovostní poskytnutí finančních prostředků. Tím nepochybně získává konkurenční výhodu nad společnostmi, které nabízejí pouze bankovní převod.

Pro tyto účely je nepochybně dostatečný i peněžní rozsah, v jakém je nabízena. Navíc se nikdo nemusí obávat náročné administrace, což je další plus.

Zájemce o nebankovní půjčku musí počítat s požadavkem na pravidelné měsíční příjmy. Každá žádost je důkladně vyhodnocena. Jestliže žadatel nesplňuje požadavky na dostatečnou bonitu, je nutné, aby si sehnal tzv. spoludlužníka. Tedy osobu, která se zaváže ke splácení dluhu spolu s ním. To může být pro některé zájemce o rychlou půjčku komplikace, neboť v dnešní době jsou lidé ohledně ručení opatrní.

Zajímavá je doba splácení, která může být 14 nebo 20 měsíců. Tyto termíny splatnosti jsou určitě plusem v případě, že si chcete půjčit spíše nižší částku. Naopak u dluhu blížícího se horní hranici Smart půjčky nemusí tato doba splatnosti vždy stačit.

Video prezentace

Poskytovatel

EC Financial Services, a.s.
Koněvova 2660/141
Praha 3 - Žižkov, 130 00


Tel.: 844 13 14 15
E-mail: pujcka@exca.cz
Web: smartpujcka.cz

EC Financial Services, a.s. logo
EC Financial Services, a.s., Koněvova 2660/141, Praha 3 - Žižkov, 130 00