Chcete konsolidovat půjčky? Víme, kde vám dají nejlepší nabídku!

Čtení na 5 minut Publikováno: 14.03.2019
Chcete konsolidovat půjčky? Víme, kde vám dají nejlepší nabídku!

Nejlepší konsolidace půjček byla v roce 2018 podle serveru Finapráda.cz nabízena UniCredit Bankou, dále u Moneta Money Bank a u Air Bank. Čím se tyto konsolidace vyjímaly? Pojďme se na ně podívat podrobněji. Jen připomeňme, že o konsolidaci půjček se jedná v momentě, kdy slučujete více současných půjček do půjčky jedné, s jednou měsíční splátkou.

Podrobnosti o konsolidaci půjček a o jejích možnostech najdete zde.

UniCredit Bank a její PRESTO Půjčka – Sloučení úvěrů

UniCredit Bank se svou PRESTO Půjčkou – Sloučením úvěrů se v roce 2018 posunula o dvě příčky nahoru. V roce 2017 obsadila třetí místo, loni už byla vítězem. Celková konsolidovaná částka se tu může pohybovat od 30 tisíc do jednoho milionu korun.

Při řádném splácení je UniCredit bankou nabízena úroková sazba 2,6 % ročně a maximální délka splácení až 10 let. Žadatel musí počítat s tím, že u konsolidací nad 300 tisíc korun bude banka pravděpodobně vyžadovat i spolužadatele. U půjček od 600 000 Kč je spolužadatel vyžadován vždy.

Moneta Money Bank - Konsolidace půjček

Moneta Money Bank je na stupních vítězů nováčkem. Odborníky ve Finparádě.cz zaujala nabídkou konsolidace s úrokovou sazbou od 4,9 % za rok. Minimum pro konsolidaci je 30 tisíc korun, maximum pak 800 tisíc korun, splatnost si lze sjednat ode dvou do deseti let,  a to v závislosti na výši konsolidace.

HyperpůjčkaHIT
Výše úvěru do 250 000 Kč
malá Hyperpůjčka
Výše úvěru do 4 500 Kč
Čínska půjčkaTop
Výše úvěru do 190 000 Kč

Konsolidaci lze vyřídit zcela zdarma, ale jen v případě, kdy na ni klient jde online nebo přes internet banku anebo přes smart banku. Pokud však využije vyřízení konsolidace na pobočce nebo telefonicky, je nutné za tuto službu zaplatit poplatek.

Air Bank - Převedení půjček

Třetí místo obsadila Air Bank se svým Převedením půjček. V roce 2017 obsadila první místo, loni klesla na třetí pozici. Důvodem je to, že konsolidace je nabízena za shodných podmínek s půjčkou. To znamená, že bonusová sazba do 200 tisíc korun se uplatňuje ve výši 5,9 procenta za rok.

U konsolidací nad 200 tisíc korun je pak sazba (bonusová) na úrovni 4,9 procenta ročně. Bonusu lze dosáhnout pravidelným, řádným splácením. Konsolidovat lze až 10 půjček najednou. Konsolidace je navíc bez poplatků za sjednání a vedení, za mimořádnou splátku nebo i za předčasné splacení.

Žebříček roku 2017

O rok dříve byly na trhu konsolidací jako nejlepší hodnoceny Air Bank se svým Převedením půjček, jako druhá v roce 2017 skončila Česká spořitelna a její Konsolidace půjček, třetí pak byla UniCredit Bank nabízející PRESTO Půjčku – Sloučení úvěrů.

Komentáře