Litujeme, v tuto chvíli není možné o tuto půjčku požádat.

Rozsah půjčky

10 000 - 60 000 Kč

Roční úrok

59.6 %

RPSN

78.9 %

Splatnost

3 - 24 měsíců

Recenze Kimbi půjčka

Nebankovní půjčka Kimbi nabízí částky od 10 000 Kč do 60 000 Kč. Doba splatnosti je určitě dostatečná, neboť se pohybuje od 3 do 24 měsíců. Podmínkou schválení žádosti o půjčku jsou stabilní příjmy, schopnost splácet a tedy dostatečná bonita. V případě, že má žadatel dobrou bonitu, může se žádostí uspět i se zápisem v registru dlužníků.

Zájemce o Kimbi půjčku musí počítat s tím, že peníze jsou zasílány výhradně na bankovní účet. S tím souvisí i další podmínka, že bankovní účet musí být u banky, která působí na území České republiky. U vybraných bankovních institucí můžou být peníze k dispozici do 1 pracovního dne.

Kladem je nepochybně jistota, že nehrozí skryté poplatky. Pokud dlužník potřebuje další finanční prostředky, tak sice nemůže obdržet další půjčku, ale stávající je možné navýšit. Velký problém nemusí znamenat ani dočasná neschopnost splácet, jelikož je možné podat žádost o odložení splátky.

Použití peněz není nijak omezováno, jedná se o půjčku bez účelu. Žadatel nepotřebuje ručitele a nemusí mít nemovitost do zástavy.

Podmínky získání půjčky

icon

Věk 18 let (plnoletost)

icon

České občanství, bankovní účet u banky v ČR

icon

2 doklady totožnosti

icon

Stabilní příjmy a schopnost splácet

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky