Rozsah půjčky

1 000 - 30 000 Kč

Roční úrok

0 %

RPSN

0 %

Splatnost

7 - 30 dní

V skratce

První půjčka zdarma od Zaplo je výhodnou nabídkou na až 16 000 Kč na celý měsíc a zdarma, a to jak na účet, tak v hotovosti. Vzít se při opakovaném půjčování dá částka do 30 000 Kč, ta už je ovšem s vysokým úrokem. Splatnost zůstává na 30 dnech. Zajímavé jsou možnosti odkladu splátek, kdy Zaplo za poplatek odloží splátku na až 330 dní (tj. 11 odkladů, zpoplatněn je každý z nich, výše poplatku závisí na dlužné částce).

Přehled půjčky Zaplo

Cena

icon

První půjčka zdarma

icon

Poplatky za možnost odkladu splátek

Flexibilita

icon

Peníze odesílány ihned po schválení, v hotovosti jsou k vyzvednutí do hodiny od podpisu smlouvy

icon

Možnost odložit až 11 splátek nebo zdarma splatit předčasně

icon

Splátky nelze snížit

Transparentnost

icon

Jednoduchá a stručná smlouva bez skrytých poplatků při řádném splácení

icon

Poplatky za odklad splátky nejsou známy předem

Zákaznická podpora

icon

Provoz zákaznické linky a schvalování půjček i o víkendu

icon

Chybí online chat

Recenze Zaplo půjčky

Zaplo nabízí dvě varianty rychlé půjčky s komplet online vyřízením. V částkách do 16 tisíc korun je to první půjčka zdarma se splatností až 30 dní, v částkách do 30 tisíc je to pak opakovaná Zaplo půjčka, ale se stejnou splatností, maximálně tedy 1 měsíc. Získat tu můžete i půjčku v hotovosti.

Zaplo první půjčka zdarma je malá a rychlá, s velmi jednoduchými pravidly, navíc bez navýšení. Jakmile ji řádně splatíte, můžete si pak vzít půjčku opakovanou, kde se horní hranice vyšplhá na 30 000 Kč. Smlouva neskrývá žádné poplatky navíc, co se týká řádně splaceného úvěru. Jakmile potřebujete splátku odložit, už budou účtovány další poplatky právě za odklad. 

Díky jednoduchému formuláři a modernímu ověření všech poskytovatelem vyžadovaných náležitostí jde všechno rychle. Jestli je žádost o úvěr schválena, sděluje Zaplo do několika minut od přijetí žádosti. Zaplo se netají tím, že negativní platební historie nemusí být důvodem k zamítnutí žádosti - vše se odvíjí od individuálního posouzení.

Předčasné splacení je zdarma. Pokud ale klient na splátku nemá, může si až 11krát odložit datum splatnosti, dokupy až o 330 dní. Každý odklad splátky se zpoplatňuje extra poplatkem. Výška poplatku není na webu Zaplo zveřejněna – odvíjí se totiž od velikosti půjčky. 

Jste připraveni podat žádost?

Chci požádat o půjčku

Co se výplaty peněz týká, Zaplo odesílá do 15 minut po schválení úvěru na účet žadatele, ale částka je k vyzvednutí i v hotovosti, a to na pobočkách trafik GECO. Splácet lze také z účtu nebo v hotovosti. Jestliže si žadatel sjedná nižší částku než 16 tisíc, může během trvání půjčky požádat o navýšení, a to právě až do 16 tisíc korun. To stejné platí o opakované půjčce do 30 000 Kč.

Smlouvu o půjčce Zaplo neposílá na email, ale ponechává ji uloženu v uživatelském profilu klienta. Přihlašovací údaje jsou generovány při schválení žádosti o úvěr.

Metodika recenzí půjček

Jak recenzujeme? Důkladně ověřujeme fakty o půjčkách od poskytovatelů, osobně testujeme proces žádosti, a slídíme fóra a diskuze, abychom získali ucelený přehled o vaší zákaznické zkušenosti. Hodnotíme půjčky podle různých kritérií a výsledky shrnujeme do našeho “Bezvamoney skóre”. Pravidelně aktualizujeme recenze, aby odrážely nejnovější změny. Snažíme se rychle opravovat jakékoli nalezené chyby.

Více o metodice recenzí zde.

Podmínky získání půjčky

icon

Trvalý pobyt na území ČR

icon

Věk minimálně 18 let

icon

Dva doklady totožnosti

icon

Potvrzení o zaměstnání

icon

Prokazatelné příjmy

Zaplo půjčka ve zkratce

Bez poplatku za zřízeníAno
Bonus za online sjednáníNe
Správa půjčky zdarmaAno
Možnost pojistit schopnost splácetNe
Bonus za řádné spláceníNe
Možnost zvolit výši splátek*Ano
Bez potvrzení o trvalém příjmu od zaměstnavateleAno
Předčasné splacení zdarmaAno
Změna splátkového kalendáře nebo odklad splátek zdarmaAno
Navýšení půjčky během jejího trváníAno
Poskytnutí půjčky i během víkenduNe

* minimální splátka je vždy ve výši 13 % z aktuálně čerpané výše úvěru, nebo 1 000 Kč, podle toho, která z těchto možností je vyšší. Klient však může splácet i více, nebo splatit kdykoli najednou celou půjčku.

Přejít na žádost

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Kompletní proces žádosti o půjčku, jejího schválení i podpisu smlouvy je online. Může se stát, že se Zaplo po odeslání žádosti neozve. To může být způsobeno chybně vyplněnými kontaktními údaji, nebo faktem, že nesplňujete podmínky k získání půjčky. Vždy proto důkladně zkontrolujte správnost zadaného telefonu i emailu.

 

1. Projevte zájem o půjčku

Nejprve klikněte na tlačítko „Chci si půjčit“ a v našem formuláři, kam budete přesměrování, vyplňte základní údaje o požadované půjčce i o sobě.

2. Odešlete vyplněný formulář

Až budete mít formulář vyplněn, klikněte na „odeslat údaje“. Zaplo vám odpoví během několika minut a pomůže vám s dalším postupem.

3. Dokončete žádost o půjčku a podepište smlouvu

Jakmile doložíte požadované kopie dokladů, budete brzy informováni, zda vám mohla být půjčka schválena. Poskytovatel vás pak instruuje k podpisu smlouvy.

4. Proveďte identifikační platbu

Pokud si přejete peníze na účet, podle pokynů od poskytovatele proveďte identifikační platbu, aby se ověřilo, že zadaný účet opravdu patří vám.

5. Peníze jsou vaše

Peníze z půjčky jsou do 15 minut odeslány na bankovní účet, případně budou brzy připraveny v dohodnuté pobočce trafik GECO.

Reprezentativní příklad

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Zaplo Finance s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.


 

Recenzovala

Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Pro Bezvamoney.cz píše články zaměřené na osobní finance, vystudovala na Ekonomicko-správní fakultě a součástí jejího vzdělávání je i složení zkoušky pro registraci u ČNB.

Zobrazit profil

 

Srovnejte si půjčky

Zjistěte, které půjčky vám vyjdou nejvýhodněji. Zabere vám to jen chvilku.

Srovnat půjčky