Vitacredit půjčka

 • půjčka od 50 000 Kč do 1 880 000 Kč
 • u půjček do 499 000 Kč doba splatnosti 12 – 240 měsíců
 • vyšší půjčka splatnost až 20 let
 • nutná zástava nemovitosti
 • peníze na cokoliv

Výše půjčky: 50 000 - 1 880 000 Kč

Splatnost: 12 - 240 měsíců

RPSN od: 5,20 %*

Roční úrok od: 4,90 %*

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez ručení: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Produkt Úvěr od Vitacredit ručený nemovitostí TOP při výši úvěru 500 000 Kč a splatnosti 240 měsíců (20 let): pevná úroková sazba 4,9 % p. a., měsíční splátka 3 272 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 20 000 Kč, RPSN 5,5 %, celková částka k úhradě by činila 805 280 Kč vč. úroků a poplatku za uzavření smlouvy.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Vyplníte částku půjčky

Nejprve vyplníte částku, o kterou chcete požádat. Snažte se uvést reálnou výši půjčky, která by neměla překročit reálnou hodnotu nemovitosti, jenž chcete dát do zástavy. Měli byste také vědět, že nebankovní společnost Vitacredit si nemovitost sama ocení.

​2. Vyplníte osobní údaje

 • jméno
 • příjmení
 • číslo mobilního telefonu
 • email

U čísla mobilního telefonu a emailového kontaktu vždy uvádějte vaše údaje. Tedy není možné uvádět kontakty na někoho dalšího.

​3. Vyplníte adresu

 • město
 • ulice
 • číslo domu

Zde je potřeba uvést místo trvalého nebo přechodného bydliště. Pamatujte, že tyto údaje budete muset doložit.

​4. Odsouhlasíte osobní údaje

Přečtěte si podmínky zpracování osobních údajů. Jestliže s nimi budete souhlasit, je nutné zaškrtnout souhlas.

​5. Odeslání žádosti

Klikněte na ikonku „Odeslat žádost“. Tím bude žádost o půjčku Vitacredit odeslána. Nyní vyčkejte, brzy vás budou kontaktovat pracovníci poskytovatele půjčky.

Časté dotazy

1. ​Opravdu si můžu půjčit na cokoliv?
Ano. Vitacredit nezajímá, na co finanční prostředky potřebujete. Proto je můžete použít pro jakékoliv účely.
2. ​Jakou nemovitostí můžu ručit?
Druh nemovitosti není nijak omezen, vždy záleží na individuálním posouzení poskytovatele půjčky. Obvykle platí jednoduchý princip, kdy hodnota nemovitosti určená do zástavy musí pokrývat výši půjčky. Je nutné osobní vlastnictví.
3. ​Co znamená zajištění nemovitostí třetí osoby?
Jedná se o vstřícný krok směrem k zájemcům o Vitacredit půjčku. Poskytovatel akceptuje zajištění formou nemovitosti, kterou má ve vlastnictví třetí osoba, tedy nikoliv žadatel o úvěr. Třetí osoba s tím samozřejmě musí souhlasit.
4. ​Jak je to u Vitacredit s dobou splatnosti?
Pokud si půjčíte nejvýše 499 000 Kč, je možné splácet v rozmezí 50 000 – 1 880 000 měsíců. Při vyšší půjčce může být doba splácení až 20 let.
5. ​Do jaké věkové hranice si můžu půjčit?
Podmínky Vitacredit jsou nastaveny tak, že dluh je nutné splatit do věku 75 let.

Recenze

Nebankovní půjčka od Vitacredit je specializovaný produkt, u kterého musí být zájemce schopen dát do zástavy nemovitost. Z toho jasně vyplývá, že je určený pouze pro některé žadatele. Tato podmínka má logický důvod, neboť lze čerpat poměrně vysokou částku peněz. Tomu odpovídá i delší doba splácení.

Mezi největší výhody tohoto úvěru patří bezúčelové použití finančních prostředků. Peníze tedy není nutné dát jenom na výdaje spojené s bydlením, jak tomu bývá hlavně u bankovních hypoték. Zajímavým kladem je i vysoká věková hranice, do které může dlužník splácet. Ta je nastavena na 75 let. To znamená, že si klidně může nemalé peníze půjčit i šedesátník.

Zmínit musíme i stanovení úrokové sazby. Tu totiž ovlivňuje bonita zájemce o půjčku, výše půjčky, doba splatnosti a samozřejmě hodnota zástavy. Z toho také vyplývá, že výše úroku se stanovuje individuálně. Navíc při takto vysoké půjčce je nepochybně velmi důležitá otevřenost poskytovatele. Proto by nikdo neměl přehlédnout, že nebankovní společnost Vitacredit neúčtuje žádné skryté poplatky.

Video prezentace

Poskytovatel

VITACREDIT s.r.o.
Selské nám. 9/43, Chválkovice
779 00 Olomouc


Tel.: 800 81 82 83
E-mail: info@vitacredit.cz
Web: www.vitacredit.cz

VITACREDIT s.r.o. logo
VITACREDIT s.r.o. , Selské nám. 9/43, Chválkovice , 779 00 Olomouc