Tommy Stachi půjčka

Informace

 • půjčka 5 000 Kč – 150 000 Kč
 • doba splatnosti 12 – 42 měsíců
 • hotově, na bankovní účet, poštovní poukázkou
 • na cokoliv, bez zástavy nemovitosti, bez ručitele
 • invalidní důchodce musí mít příjem přes 10 000 Kč, žena na MD získá bez jiných příjmů půjčku jenom 5 000 Kč

Výše půjčky: 5 000 - 150 000 Kč

Splatnost: 12 - 42 měsíců

Roční úrok od: 29 %*

Bez ručení: ANO

Bez poplatků: ANO

Odložení splátek: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Bez účelu: ANO

V hotovosti: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: V případě VIP půjčky od Tommy Stachi ve výši 100 000 Kč se splatností 36 měsíců při měsíční splátce 4 691 Kč činí fixní úroková sazba 29 % p. a. a RPSN 45,3 %. Se zápůjčkou jsou spojeny měsíční administrativní poplatky ve výši 500 Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem činí 168 861 Kč včetně veškerých předepsaných úroků, provizí, daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a veškerých dalších plateb, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti se zápůjčkou.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Vyberete částku a dobu splatnosti

Primárně se rozhodněte, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Vždy si půjčujte jen tolik, kolik jste schopni splatit.

Součástí rozhodování je i výběr způsobu výplaty půjčky. K dispozici jsou výplata v hotovosti, převodem na bankovní účet, vklad hotovosti na bankovní účet a poslání peněz poštovní poukázkou.

2. Kontaktní údaje

Zde vyplníte tyto údaje:

 • jméno a příjmení
 • státní příslušnost
 • rodné číslo
 • datum narození
 • mobilní telefon
 • emailový kontakt

U mobilního telefonu a emailu uvádějte kontakt přímo na vás.

3. Osobní údaje

V této části žádosti vyplníte další požadované osobní údaje. 

4. Příjmy

Klíčové je uvedení zdroje vašich příjmů. Dále je potřeba vyplnit výši pravidelných příjmů, které musíte být schopni doložit. Požadovány můžou být i nezbytné pravidelné měsíční výdaje. Pamatujte na to, že bez dostatečných příjmů vám nebude půjčka schválena.

5. Dokončení

Tímto je žádost o půjčku vyplněna. Nyní ji odešlete a počkáte na další pokyny.

Časté dotazy

1. Můžu si jako důchodce půjčit?
Samozřejmě, o půjčku Tommy Stachi můžou požádat i důchodci. Podmínkou je doložení pravidelné výplaty důchodu. U invalidních důchodců je vždy nutné, aby jejich pravidelný příjem přesahoval 10 000 Kč měsíčně.
2. Je vyžadováno doložení příjmů?
Ano, doložení pravidelných příjmů je nezbytnou podmínkou schválení půjčky.
3. Jak rychle obdržím peníze?
Celý proces žádosti a poskytnutí peněz trvá 24 – 48 hodin. Vždy záleží na spolupráci žadatele a také na tom, jakou variantu výplaty půjčky si zvolil.
4. Jaké jsou formy výplaty půjčky Tommy Stachi?
K dispozici jsou tři varianty výplaty. V hotovosti, poštovní poukázkou nebo na bankovní účet. U bankovního účtu se může jednat o klasický převod nebo vložení hotovosti na účet žadatele.
5. Bydlím mimo ČR, je to problém?
Půjčka je poskytována českým občanům s trvalým bydlištěm na území ČR.

Recenze

Nebankovní půjčka Tommy Stachi nabízí částky od 5 000 Kč do 150 000 Kč. Ve všech případech je k dispozici adekvátní doba splatnosti, která se pohybuje mezi 12 a 42 měsíci. Důležité je, že každý žadatel musí mít pravidelné příjmy, které je schopen doložit.

Poněkud přísnější podmínky jsou určeny pro invalidní důchodce, kteří musí mít prokazatelné příjmy přes 10 000 Kč. To zvyšuje jejich ochranu před přílišným zadlužením. Zrovna tak existuje limit pro ženy na mateřské dovolené. Ženy na MD neobdrží více, než půjčku 5 000 Kč, jestliže nedoloží adekvátní další příjmy.

Mezi jednoznačné plusy půjčky patří možnost výběru způsobu výplaty peněz. K dispozici je standardní bankovní převod, ale pokud na půjčku pospícháte, můžou být peníze vloženy na váš účet v hotovosti. Zrovna tak je možné čerpat hotovostní půjčku. Zvolit si lze i výplatu poštovní poukázkou.

K půjčce nepotřebujete ručitele a ani zástavu nemovitosti. Poskytnuté finanční prostředky lze použít libovolným způsobem.

Video prezentace

Poskytovatel

TOMMY STACHI s.r.o.
Táboritská 23
130 00 Praha 3


Tel.: 221 460 400
E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz

TOMMY STACHI s.r.o. logo
TOMMY STACHI s.r.o., Táboritská 23, 130 00 Praha 3