SOScredit půjčka

 • půjčka 1 000 Kč – 30 000 Kč
 • doba splatnosti 7 – 28 dní
 • na bankovní účet
 • na cokoliv, bez zástavy nemovitosti, bez ručitele
 • věrnostní program se slevou až 20 %

Výše půjčky: 1 000 - 30 000 Kč

Splatnost: 7 - 28 dní

RPSN od: 0 %*

Roční úrok od: 0 %*

Půjčka bez registrů: ANO

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

První zdarma: ANO

Bez ručení: ANO

Bez poplatků: ANO

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Celková výše spotřebitelského úvěru 4500 Kč; Pevná roční úroková sazba 0 %. Doba trvání 28 dní, Poplatek 1639 Kč; RPSN 5632,2 %. Celkem uhradíte 6139 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Vyberete částku a výši splátek

V prvním kroku žádosti o půjčku si vyberete částku, kterou se chcete půjčit. Dále zvolíte dobu splatnosti.

2. Základní údaje

Nyní vyplníte tyto údaje:

 • číslo mobilního telefonu
 • email
 • rodné číslo

Dále je nutné zaškrtnout souhlas s nakládáním osobních údajů a s použitím údajů pro přímý marketing společnosti. Dříve, než udělíte souhlas, si přečtěte podmínky.

3. Osobní údaje

V této části formuláře vyplníte další požadované osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • bankovní účet a jméno jeho majitele
 • trvalý pobyt a korespondenční adresa, pokud se liší od trvalého pobytu
 • údaje o příjmech – typ zaměstnání, název a adresa zaměstnavatele, pracovní pozice, délka zaměstnání, čisté příjmy, výše měsíčních závazků

4. Přihlašovací heslo

Půjčku můžete obsluhovat v administračním online zázemí SOS Credit. Proto je nutné si zvolit a zadat přihlašovací heslo.

5. Dokončení

Následuje SMS potvrzení a odeslání žádosti o půjčku.

Časté dotazy

1. Jak rychle dostanu peníze?
Pokud budete mít stejnou banku, jakou používá SOS Credit, pak byste měli obdržet peníze ve stejný pracovní den, kdy byly odeslány. V případě jiného bankovního ústavu by mělo dojít k připsání finančních prostředků na bankovní účet žadatele nejdéle následující pracovní den.
2. Kolikrát si můžu prodloužit termín splatnosti?
V případě splnění podmínek SOS Credit je možné prodloužit termín splatnosti opakovaně, tzn. jak dlužník potřebuje. Prodloužení může být o 7, 14, 21 nebo 28 dní. Za tento úkon se platí poplatek, který je nutné uhradit do 23 hodin.
3. Jak funguje věrnostní program?
U SOS Credit se věrnost vyplácí, protože při opakovaných půjčkách lze získat zajímavou slevu. Za 3 – 4 půjčky se jedná o slevu 10 %, za 5 – 6 půjček je sleva 15 % a za 7 půjček je poskytována sleva 20 %. Sleva je odečtena z poplatku za poskytnutí půjčky. Podmínkou slevy je dodržení termínu splatnosti.
4. Kdy můžu podat žádost o půjčku?
Jedná se o rychlou online půjčku, takže podat žádost o SOS Credit je možné kdykoliv a odkudkoliv. Jedinou podmínkou je připojení k internetu a vyplnění formuláře žádosti. Výsledek se dozvíte již za 15 minut.
5. Je možné poslat peníze na bankovní účet partnera?
Aby mohla být půjčka poskytnuta, musí mít žadatel vlastní osobní bankovní účet. Jiná forma výplaty finančních prostředků není možná.

Recenze

Nebankovní půjčka SOS Credit nabízí částky od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná mezi 7 – 28 dny. Žádost o půjčku je možné podat kdykoliv a výsledek vyhodnocení žádosti je k dispozici již za 15 minut. Jedná se tedy o tzv. rychlou online mikropůjčku před výplatou. Finanční prostředky jsou zasílány výhradně na bankovní účet, který musí být vedený na jméno žadatele.

Zájemce o půjčku nepotřebuje ručitele a ani zástavu nemovitosti. Peníze lze použít na cokoliv. Hlavní podmínkou úspěšného schválení žádosti jsou trvalé příjmy a bezdlužnost. Proto pokud má žadatel zápis v registru dlužníků z titulu nezaplaceného závazku, měl by se raději poohlédnout jinde. Vedle českých občanů můžou získat půjčku i cizinci, kteří mají povolení k trvalému pobytu na území České republiky.

Zajímavou motivací k opakovanému půjčení je věrnostní program. Ten nabízí slevy až do výše 20 %. Ovšem na nejvyšší slevu dosáhne pouze ten klient, který u SOS Credit čerpá již sedmou půjčku.

Každý určitě ocení i možnost opakovaného prodloužení termínu splatnosti. Jen je nutné počítat s poplatkem, což je ovšem na trhu s půjčkami zcela běžné.

Poskytovatel

Orange finance s.r.o.
Jinonická 732/4, Košíře
150 00 Praha 5-Košíře


Tel.: + 420 228 226 751
E-mail: info@soscredit.cz
Web: soscredit.cz

Orange finance s.r.o. logo
Orange finance s.r.o., Jinonická 732/4, Košíře, 150 00 Praha 5-Košíře