SIM půjčka

 • půjčka 1 000 Kč – 11 500 Kč na cokoliv
 • splatnost 7 – 30 dní
 • na účet nebo poštovní poukázkou
 • bez ručitele, bez zástavy

Výše půjčky: 1 000 - 11 500 Kč

Splatnost: 7 – 30 dní

RPSN od: 3 387,36 %*

Roční úrok od: 406,80 %*

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez ručení: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: U SIM půjčky ve výši 5 000 Kč zaplatí dlužník za 30 dní celkem 6 695 Kč. Celkové náklady na půjčku činí 1 695 Kč. RPSN je nastavena na 3 387,63 % a pevný roční úrok je 406,80 %. Poplatek je 1650 Kč a úrok 45 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Zvolíte částku a dobu splatnosti

Primárně vyberete výši půjčky. Ta se musí pohybovat v nabízeném limitu. To samé platí o termínu splatnosti, jenž je nutné také uvést.

2. Osobní údaje

Nyní vyplníte osobní údaje:

 • jméno 
 • příjmení
 • rodné číslo
 • číslo občanského průkazu
 • číslo bankovního účtu
 • mobilní telefon
 • email

Bankovní účet musí být vedený na jméno žadatele. Zrovna tak mobilní telefon a email musí patřit přímo vám. Není možné uvést kontaktní údaje na někoho jiného, než je žadatel.

3. Bydliště

V této části žádosti vyplníte adresu vašeho trvalého bydliště. Konkrétně město, PSČ, ulici a číslo popisné.
Dále si vyberete, zda chcete zaslat fakturu poštou nebo na email.

4. Souhlasy

Nejprve zaškrtnete, že jste uvedli všechny údaje správně. Pak si důsledně přečtěte podmínky souhlasu se zpracováním osobních údajů a předsmluvní podmínky. V případě souhlasu zaškrtnete k tomu určená políčka.

5. Odeslání žádosti

Kliknete na „Požádat o půjčku“. Tím byl formulář se žádostí o SIM půjčku odeslán. Pracovníci společnosti vás budou brzy kontaktovat.

 

Časté dotazy

1. Kdy dostanu peníze?
U bankovního převodu záleží na bance žadatele. Můžete je mít ihned po schválení půjčky, nejdéle ovšem do 1 pracovního dne. V případě zaslání finančních prostředků poštovní poukázkou je nutné počítat s 2 – 3 pracovními dny.
2. Kolik můžu mít SIM půjček?
Jednou z podmínek schválení žádosti je bezdlužnost u této společnosti. Z toho vyplývá, že je možné mít vždy jenom jednu SIM půjčku.
3. Můžou si půjčit i důchodci?
Samozřejmě, že můžou. O SIM půjčku může požádat každý, kdo nepřekročil věk 80 let.
4. Co když nestihnu dluh splatit?
V takovém případě je potřeba požádat o prodloužení termínu splatnosti. Tento krok je možné opakovat celkem 3x.
5. Na co lze peníze použít?
SIM půjčka je bez účelu. To znamená, že dlužník může peníze použít na cokoliv. Ani při podání žádosti o půjčku není nutné uvádět, na co žadatel finanční prostředky potřebuje.

Recenze

SIM půjčka většinu zájemců zaujme hlavně tím, že nabízí dvě varianty výplaty finančních prostředků. Vedle klasického bankovního převodu na účet dlužníka se jedná o možnost hotovostní výplaty půjčky v podobě zaslání peněz poštovní poukázkou. To je nepochybně velmi vstřícný krok, u kterého je ovšem nutné počítat s poněkud delší dobou poskytnutí. Oproti bankovnímu převodu, který trvá nejvýše 1 pracovní den, se v tomto případě může termín protáhnout až na 3 dny.

Problémem pro většinu zájemců nemusí být ani termín splatnosti, který je nejvýše 30 dní. Pokud to dlužníkovi nestačí, je možné termín prodloužit. Zde je ovšem potřeba počítat s poplatkem za tento úkon. S prodloužením termínu splatnosti souvisí i určitá slabina krátkodobé půjčky SIM. Tou je limit maximálně tří prodloužení, přičemž každé může být nejvýše na 21 dní. Některé konkurenční nebankovní společnosti ovšem nabízejí celkově delší dobu prodloužení termínů splatnosti.

Zcela standardní je u tohoto druhu půjček před výplatou fakt, že není vyžadován ručitel, zástava nemovitosti a peníze lze použít na cokoliv.

Video prezentace

Poskytovatel

SIM PŮJČKA s.r.o.
Na Zatlance 3283/10
150 00 Praha 5


Tel.: +420 226 256 010
E-mail: info@simpujcka.cz
Web: simpujcka.cz

SIM PŮJČKA s.r.o. logo
SIM PŮJČKA s.r.o., Na Zatlance 3283/10, 150 00 Praha 5