Půjčka.tv

Informace

  • půjčka 1 000 Kč – 4 999 Kč bez účelu
  • splatnost 7 – 28 dní
  • na bankovní účet
  • registrační poplatek 1 Kč
  • bez ručitele a bez zástavy

Výše půjčky: 1 000 – 4 999 Kč

Splatnost: 7 – 28 dní

Bez ručení: ANO

Bez účelu: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad:

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Zvolíte částku a dobu splatnosti

Nejprve vyberete částku, kterou si chcete u Půjčka.tv půjčit. Nenechte se ukolébat tím, že jde o mikropůjčku. I v tomto případě si půjčujte seriózním způsobem. Následně zvolte dobu splatnosti.

2. Osobní údaje

V této části žádosti vyplníte následující osobní údaje:

  • jméno 
  • příjmení
  • email
  • mobilní telefon
  • rodné číslo

Pamatujte, že emailová adresa a číslo mobilního telefonu musí být vaše. Pokud byste uvedli kontakty na někoho jiného, může to vést k zamítnutí žádosti o půjčku.

3. Bankovní účet

Nyní uvedete číslo vašeho bankovního účtu a bankovní ústav. Vždy uveďte bankovní účet, ze kterého budete odesílat registrační poplatek ve výši 1 Kč. Musí být vedený na vaše jméno!

4. Souhlasy

Přečtěte si podmínky zpracování osobních údajů a podmínky Půjčka.tv. V případě souhlasu zaškrtnete k tomu určená políčka. Dále potvrdíte, že si přejete uzavřít smlouvu prostřednictvím dálkových zpráv. Nakonec je nutné potvrdit, že jste plnoletí, máte trvalé bydliště v České republice a pravidelné příjmy. 

5. Odeslání žádosti

Kliknutím na „Odeslat registraci“ jste podali žádost o Půjčka.tv. Vyčkejte na další instrukce.

Časté dotazy

1. Jak rychle dostanu peníze?
Vyřízení žádosti probíhá velmi rychle, může být hotové již do 60 minut. Pokud zájemce o Půjčka.tv spolupracuje, můžou mu být následně odeslány peníze na účet. Vše tedy proběhne během 1 pracovního dne, nejdéle následující pracovní den. Hodně také záleží na bance žadatele.
2. Co je to registrační poplatek?
Každý nový zájemce o Půjčka.tv je povinen zaslat registrační poplatek ve výši 1 Kč. Ten se také nazývá jako “ověřovací”, neboť jeho hlavním účelem je kontrola, zda je uvedený bankovní účet opravdu vedený na jméno žadatele.
3. Na co si můžu půjčit?
Půjčka.tv nijak zájemce neomezuje v tom, na co si půjčují. Proto se jedná o bezúčelovou půjčku, kdy peníze je možné použít na cokoliv.
4. Co když se dostanu do problémů se splácením Půjčka.tv?
Jestliže nedokážete vrátit peníze ve smluvním termínu, je možné si termín za poplatek prodloužit. Toto prodloužení lze provést nejvýše 3x.
5. Půjčujete v hotovosti?
Finanční prostředky jsou posílány zásadně na bankovní účet vedený na jméno žadatele. Jedná se o nejbezpečnější formu poskytování nebankovních půjček.

Recenze

Půjčka.tv patří do segmentu klasických mikropůjček, které jsou poskytovány na bankovní účet žadatele. Ten je prověřován tím, že zájemce o krátkodobou půjčku musí zaslat na bankovní účet Půjčka.tv registrační (ověřovací) poplatek ve výši 1 Kč. Mezi žadateli nejde zrovna o populární krok, proto může některé z nich odradit.

Plusem je rychlost vyhodnocení žádosti o Půjčka.tv, neboť žadatel by měl znát výsledek během 1 hodiny. Díky poměrně jednoduché administrativě lze počítat i s rychlým poskytnutím finančních prostředků. Kdo na půjčku před výplatou spěchá, je pro něj výhodnější, pokud má stejný bankovní ústav, jako Půjčka.tv.

Ve srovnání s některou konkurencí má Půjčka.tv o několik dní kratší dobu splatnosti. To lze nahradit jejím následným prodloužením. Ovšem jak bývá všude zvykem, je za poplatek. Prodloužení je navíc možné pouze 3x, což také není mnoho. Na druhou stranu, jestliže jste spolehliví dlužníci a svoje závazky Půjčka.tv splácíte, neznamená to problém.

Všechny mikropůjčky jsou poskytovány na cokoliv, není nutný ručitel nebo zástava. V tom Půjčka.tv není žádnou výjimkou.

Video prezentace

Poskytovatel

FIP CREDIT s.r.o.
Nademlejnská 600/1
198 00 Praha 9


Tel.: 721 775 775
Web:

FIP CREDIT s.r.o. logo
FIP CREDIT s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha 9