Profi Credit půjčka

 • Konsolidace (nebo refinancování) plně online až do 250 000 Kč
 • Bez poplatků za online sjednání a vedení úvěru
 • Možnost sloučit až 6 půjček do jedné výhodnější
 • Částku lze navýšit o peníze na cokoliv, a to až do limitu 250 000 Kč
 • Úrok již od 7,41 %
 • Pojištění schopnosti splácet od 3,33 % měsíčně z měsíční splátky

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč

Splatnost: 12 - 60 měsíců

RPSN od: 27,37 %*

Roční úrok od: 7,41 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 200 000 Kč, splatnost 60 měsíců, splátka 3 999 Kč, celková splatná částka 239 940 Kč, pevná úroková sazba činí 7.41% P.A. a RPSN činí 7.67%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

Jakmile kliknete na tlačítko „Chci si půjčit“, budete přesměrováni do online formuláře na našich stránkách. Zde vyplníte základní požadovaná data i výši konsolidace a posléze dáte formulář odeslat. Informace jsou u nás v bezpečí pod pokročilým šifrováním.

​1. Vyčkáte na telefonát od Profi Credit

Profi Credit se ozve (v pracovní době) do pěti minut od odeslání formuláře, takže rozhodně vás nečeká nijak dlouhá prodleva.

​2. Uvedete současné půjčky, které chcete konsolidovat

Ve spolupráci s úvěrovým specialistou Profi Credit vyplníte data o vašich současných závazcích, které chcete konsolidovat, a dohodnete se na dalším postupu, případně navýšíte půjčku o další požadované peníze.

​3. Podepíšete smlouvu

Smlouvu samozřejmě můžete podepsat online, elektronický podpis nebo BankID k tomu nepotřebujete. Lze se také sejít s úvěrovým specialistou a podpis vyřídit osobně.

​4. Profi Credit konsolidaci provede

Profi Credit vypoví a doplatí vaše současné půjčky, které slučujete do jedné nové (peníze přes váš účet putovat nebudou a s ničím si tedy nemusíte dělat starosti).

​5. Vše je hotov – začínáte splácet

Konsolidace se realizovala, nově máte půjčku s jedinou splátkou měsíčně, původní půjčky jsou doplaceny a ukončeny.

Časté dotazy

1. Jak přesně konsolidace probíhá?
Podstatou konsolidace (česky „sloučení“) je předčasné splacení všech úvěrů, které jsou do sloučení půjček zahrnuty. K předčasnému splacení jsou použity peníze nového poskytovatele půjčky, s nímž si konsolidaci dohodnete. Původní dluhy jsou proto ihned splaceny (s tím si neděláte starosti, splatí je poskytovatel konsolidace), a vy pak odesíláte měsíčně jen jednu splátku právě na umoření nového konsolidovaného úvěru.
2. Dá se konsolidace poskytnout v hotovosti?
Rozhodně nedá. Jednak Profi Credit neposkytuje hotovostní půjčky, jednak prostředky z konsolidace vůbec ani neprotečou přes váš účet. Budou rovnou použity na splacení současných dluhů, které jste do konsolidace zahrnuli. Pokud byste ale půjčku navyšovali o další peníze, budou vám poskytnuty na bankovní účet.
3. Mohou o Pojištěnou půjčku – konsolidaci žádat i důchodci, studenti, ženy na mateřské dovolené?
Jistě mohou. Každá žádost je u tohoto poskytovatele posuzována zcela individuálně. Úspěch při schvalování závisí na tom, jaké má žadatel pravidelné příjmy a výdaje, popřípadě rodinné zázemí a celkovou finanční situaci. Proto i důchodce, student nebo rodič na mateřské/rodičovské dovolené mohou konsolidaci získat.
4. Proč nabízí poskytovatel pojištění schopnosti splácet, když říká, že konsolidace je pojištěna automaticky už v základu?
Pojištěná půjčka má v základním nastavení jednoduché pojištění schopnosti splácet. V tomto případě však není sjednáváno s pojišťovnou, neboť, pojistným plněním je tu zdarma odložení až tří splátek. Jestliže byste stáli o vyšší úroveň pojistné ochrany, je v nabídce právě i plnohodnotné pojištění sjednávané s pojišťovnou. Dodejme ještě, že pojistné události, které zakládají nárok na odložení splátek, jsou vyjmenovány v odpovědi na otázku „Kdy si lze odložit splátku a jak?“
5. Co kryje pojištění schopnosti splácet u Pojištěné půjčky – konsolidace?
Profi Credit nabízí u své Pojištěné půjčky - konsolidace klasické pojištění schopnosti splácet, které kryje následující pojistné události:
 • úmrtí (pojišťovna doplatí zbytek dluhu)
 • invalidita třetího stupně (kryje se maximálně dvojnásobek zůstatku jistiny, ale plnění nezahrnuje splátky po splatnosti, poplatky za upomínky, smluvní pokuty apod.)
 • pracovní neschopnost trvající déle než 30 dní (až 12 splátek)
 • ztráta zaměstnání trvající déle než 30 dní (hradí se splátky úvěru splatné během trvání události po uplynutí karenční doby)
 • zhoubný nádor (pojišťovna uhradí devítinásobek splátky splatné před diagnózou). Pozor, za zhoubný nádor se v tomto pojištění nepovažuje karcinom in situ.
6. Když budu chtít zdarma odložit splátku konsolidace, kde o to mám zažádat a jak?
Podmínky pro zdarma odklad až tří splátek za celou dobu trvání půjčky, jsou u Profi Credit spojeny s nepříznivými životními událostmi. Klient je nahlašuje nejlépe v online systému MyPROFI, případně na lince u úvěrového specialisty. Jde o následující události:
 • klient nebo člen klientovy domácnosti je po dobu alespoň 3 měsíců práce neschopný (neschopnost mohla začít nejdříve v den podpisu Nabídky na úvěr)
 • klient nebo člen jeho domácnosti přišel o zaměstnání
 • klient nebo člen jeho domácnosti hradí náklady spojené s úmrtím osoby blízké, a to ve výši alespoň 5.000,- Kč
 • klientovi vznikla škoda na majetku ve výši alespoň 50 000 Kč, a to v důsledku živelní pohromy
 • klientovi nebo členu jeho domácnosti dluží zaměstnavatel
7. Můžu konsolidovat i během víkendu nebo svátků?
Bohužel ne, Profi Credit nepatří k poskytovatelům, kteří by byli v provozu u během volných dní. Své služby vám nabídne jen v pracovní dny během pracovní doby. Pokud potřebujete, aby vyřízení proběhlo i během víkendu, můžete si konsolidaci najít mezi víkendovými půjčkami.

Recenze

Konsolidace od Profi Credit, která se realizuje prostřednictvím Pojištěné půjčky, je příležitostí pro zlevnění stávajících závazků. Další výhodou pro klienty je snížení počtu měsíčních splátek na jednu jedinou – a jistě i celková úspora na případných poplatcích. Nicméně než si o konsolidaci klient požádá, vždy by si měl nejprve zjistit cenu předčasného splacení svých současných půjček. Proč? Aby se konsolidace opravdu vyplatila. Sloučit je možné až 3 úvěry od Profi Credit a až další 3 úvěry od jiných poskytovatelů. Jediné, co do sloučení zahrnout nelze, jsou kontokorenty, kreditní karty a podnikatelské zápůjčky.

Pojištěná půjčka – konsolidace od Profi Credit začíná na úrokové míře 7,41 % p.a. s tím, že poskytovatel si neúčtuje žádné poplatky za sjednání a ani vedení půjčky. Konsolidace nese název Pojištěná půjčka, protože automaticky pojišťuje závažné události tak, že zdarma umožní odklad tří splátek. Tím ale možnosti pojištění nekončí – k dispozici je ještě i vyšší míra ochrany dlužníka při nepřízni osudu – plnohodnotné pojištění schopnosti splácet sjednávané s pojišťovnou Generali Česká. Cena pojištění je tu od 3,33 do 13,95 % z měsíční splátky.

Celou konsolidaci a ukončení současných půjček vyřídí Profi Credit za vás. Splátku nové - konsolidované půjčky je možné odesílat pouze na účet, je možnost sjednat si (u banky) povolení k inkasu. Profi Credit provozuje online systém s názvem MyPROFI, v němž si klient může nejen sledovat vývoj splácení, ale též případně zařizovat změny, hlásit pojistnou událost apod.

Poskytovatel

PROFI CREDIT Czech, a. s.
nábřeží Závodu míru 2739
530 02 Pardubice


Tel.: 420 466 741 490
E-mail: proficredit@proficredit.cz
Web: www.proficredit.cz

PROFI CREDIT Czech, a. s. logo
PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice