Kredito24 půjčka

Informace

  • nebankovní mikropůjčka v rozsahu 1 000 Kč – 20 000 Kč se splatností 1 – 30 dní s volbou konkrétního dne splacení
  • první půjčka jen do výše 8 500 Kč, vyplacení na účet do 15 minut, nízká míra schvalování
  • rychlé vyřízení online, peníze na cokoliv
  • bez poplatku za vyřízení úvěru, všichni hodnoceni stejně

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč

Splatnost: 1 - 30 dní

Bez ručení: ANO

Bez poplatků: ANO

Bez účelu: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Úvěr: 3000 Kč, pevná úroková sazba: 365% p.a., poplatky: 900 Kč, doba splatnosti: 30 dnů, splátka: 3900 Kč , RPSN: 2334%, skryté poplatky: 0 Kč, dodatečné náklady: 0 Kč, celková částka, která má být splacena: 3900 Kč. Předčasné splacení: zdarma!

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Zvolte hodnotu půjčky Kredito24 a její splatnost

Vyberte částku, kterou si chcete půjčit. Nabízí se 1 000 Kč – 20 000 Kč, ovšem poprvé lze nejvýše 8 500 Kč. Maximálních 20 000 Kč získáte až od čtvrté půjčky.

Dále zvolte dobu splatnosti, jenž může být 1 – 30 dní. Prodloužení termínu splatnosti je za poplatek, předčasná splátka bez poplatku.

2. Vyplníte osobní údaje

  • jméno, příjmení, pohlaví, datum narození (žadatel musí být ve věku 18 - 65 let)
  • emailová adresa a mobilní telefon, případně pevná telefonní linka

3. Heslo a potvrzení podmínek

Pro přístup do administrace Kredito24 půjčky si vytvořte heslo. Dále zaškrtnete souhlas se zpracováním osobních údajů a se smluvními podmínkami.

4. Vyplnění autorizačního kódu

Na mobilní telefon, který jste uvedli do formuláře, obdržíte potvrzovací SMS kód. Ten uvedete do připraveného okénka v žádosti o Kredito24 půjčku.

5. Odeslání žádosti

Po stisknutí tlačítka „Dále“ je žádost vyplněna a připravena ke schvalovacímu procesu.

Časté dotazy

1. Kdo je poskytovatelem půjčky?
Společnost Kredito24 s.r.o. se sídlem v České republice spadající pod německou společnost Kreditech.
2. Kolik si u Kredito24 lze půjčit a na co?
Rozsah nebankovní půjčky je 1 000 Kč - 20 000 Kč. Nový klient si může půjčit nejvýše 8 500 Kč. Druhá půjčka může být maximálně ve výši 7 000 Kč, třetí ve výši 9 000 Kč, čtvrtá a každá další maximálně 20 000 Kč. Půjčka je bezúčelová, Kredito24 se neptá, na co peníze potřebujete.
3. Kredito24 chce poslat 1 Kč na účet, co s tím?
Jedná se o běžný postup, kdy si společnost ověřuje, že Vámi uvedený bankovní účet je skutečně Váš. Po tomto ověření budou Vámi požadované peníze zaslány na Váš účet.
4. Jak se půjčka splácí? Lze splatnost prodloužit?
Splatnost mikropůjčky je 1 – 30 dní převodem na účet. Půjčku splatíte jednorázově, částka tedy není rozdělena na více splátek. Předčasné splacení není nijak penalizováno. Splatnost lze prodloužit za poplatek z jistiny. Za 15% z jistiny o 7 dní, za 20% jistiny o 15 dní, za 30% jistiny o 30 dní. Splatnost je prodloužena okamžitě po připsání peněz na účet společnosti.
5. Může o půjčku zažádat i Slovák?
Ano, půjčka Kredito24 je přístupná i občanům slovenské národnosti, ale musí mít trvalý pobyt na území České republiky a české státní občanství.

Recenze

Mikropůjčka Kredito24 je velmi dobrou volbou při akutní potřebě menšího objemu peněz. Díky jednoduchým podmínkám má reálnou šanci na získání každý a i při zamítnutí je čekací doba na novou žádost velmi krátká. Online vyřízení a absence papírování je v případě malých nebankovních půjček již v podstatě standard, ale stejně potěší. Stejně příjemná je možnost volby konkrétního dne na plné splacení.

Z praktického hlediska zamrzí odstupňování maximální výše úvěru, kdy si klient může inzerovanou sumu maximálně 20 000 Kč půjčit až jako čtvrtý schválený úvěr. V případě, že se do žádostí přimíchají nějaké zamítnuté, ztrácí čas obě strany. Tato celkem podstatná informace je navíc uvedena až mezi otázkami na webu společnosti, a není tak dostupná na první zjištění. Na druhou stranu, web společnosti nabízí dostatek informací pro podrobnější průzkum a zjištění všeho podstatného, včetně tohoto pravidla.

Video prezentace

Poskytovatel

Kreditech Česká republika s.r.o.
Karlovo nám.16
120 00 Praha 2


Tel.: 538 880 107
E-mail: info@kredito24.cz
Web: www.kredito24.cz

Kreditech Česká republika s.r.o. logo
Kreditech Česká republika s.r.o., Karlovo nám.16, 120 00 Praha 2

Kredito24 je dceřiná společnost se sídlem v ČR využívající zázemí, know-how a postupy mateřské společnosti Kreditech. Na trhu už se nějakou dobu pohybuje, o čemž svědčí pozitivní hodnocení od více než 30 000 klientů.