Hello půjčka

 • půjčka od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč
 • poskytnutí peněz pouze na bankovní účet
 • doba splatnosti 6 – 96 měsíců
 • je nutné doložit pravidelné příjmy a bankovní výpis
 • na cokoliv

Výše půjčky: 20 000 - 1 000 000 Kč

Splatnost: 6 - 96 měsíců

Roční úrok od: 4,7 %*

Bez ručení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Příklad splácení 200 000 Kč: délka splácení 80 měsíců, měsíční splátka úvěru 3 009 Kč, pevná roční úroková sazba 5,69 %, RPSN 5,76 %, celková částka splatná klientem 240 720 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Uvedete osobní údaje

V první části žádosti je nutné vyplnit jméno a příjmení. Dále uvedete státní příslušnost, rodné číslo, mobilní telefon a email.

Také si přečtěte podmínky zpracování osobních údajů. Pokud s nimi souhlasíte, zaškrtnete dané políčko a kliknete na pokračovat.

2. Další osobní údaje

Následně je nutné vyplnit další osobní údaje:

 • adresu současného bydliště

 • pokud se liší současné bydliště od trvalého, je potřeba vyplnit i trvalé bydliště

 • číslo dokladu totožnosti a jeho platnost

 • rodinný stav

 • počet vyživovaných dětí

 • způsob bydlení a od kdy takto bydlíte

3. Zaměstnání a finanční situace

Dalším požadovaným údajem jsou informace o vašem zaměstnání a celkové finanční situaci. Vždy uvádějte pouze pravdivé informace.

4. Nastavení produktu

V této části žádosti je potřeba nastavit finální produkt, o který žádáte.

5. Odeslání žádosti

Nakonec kliknete na volbu „Odeslat žádost“. Po jejím odeslání vyčkejte na to, až vás budou pracovníci poskytovatele půjčky kontaktovat.

Časté dotazy

1. Kdy dostanu peníze?
Finanční prostředky lze u Hello půjčky získat velmi rychle. K dispozici je můžete mít na vašem bankovním účtu již za 24 hodin od podpisu smlouvy.
2. Na co si můžu půjčit?
Žadatel o půjčku není nijak omezován, jelikož se jedná o půjčku bez účelu. Z toho důvodu nemusíte dokládat, na co si půjčujete.
3. Jakou formou obdržím Hello půjčku?
V současnosti je půjčka poskytována výhradně bankovním převodem. To je také důvod, proč musí zájemce předložit bankovní výpis. Tím má poskytovatel půjčky jistotu, že pošle peníze na správný účet.
4. Jsou vyžadovány poplatky za poskytnutí půjčky?
Za poskytnutí půjčky nejsou vyžadovány žádné poplatky. Pokud vám bude půjčka schválena, tak nebudete platit ani poplatky za vedení úvěrového účtu.
5. Můžu se pojistit?
Ano, Hello půjčka nabízí možnost pojištění schopnosti splácet. K dispozici je hned několik variant pojištění, takže si určitě každý vybere to nejvhodnější.

Recenze

Hello půjčka nabízí poměrně velký rozsah finančních prostředků. Proto ji můžete využít na menší nákupy v hodnotě deseti tisíců, ale i na větší sta tisícové výdaje. Současně umožňuje adekvátní dobu splatnosti, takže by se žádný zodpovědný dlužník neměl dostat do platební neschopnosti. Kdyby k problémům se splácením přesto došlo, může být řešením pojištění schopnosti splácet. Tento pojistný produkt lze k půjčce uzavřít. Každý si může vybrat hned z několika variant pojištění.

Někoho může trochu zklamat, že jsou peníze poskytovány výhradně formou bankovního převodu. Tzn., že nejde získat hotovostní půjčku. Ovšem bezhotovostní převod je velmi bezpečná forma poskytnutí půjčky. Navíc ji může mít žadatel k dispozici velmi rychle, již za 24 hodin od podepsání smlouvy.

Zmínit musíme i solidní úrokovou sazbu, která se aktuálně řadí k těm nejvýhodnějším na trhu s podobnými půjčkami. Samozřejmě, že každý zájemce si musí nabídnutou úrokovou sazbu pohlídat, jelikož její výši ovlivňuje mnoho faktorů.

Podstatné je také to, že žadatel není ve využití poskytnutých peněz nijak omezován. Může je tedy použít na cokoliv.

Poskytovatel

Hello bank!
Karla Engliše 5
150 00 Praha 5


Tel.: 257 080 080
Web: hellobank.cz

Hello bank! logo
Hello bank!, Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5