Everyday+ půjčka

 • půjčka od 100 Kč do 50 000 Kč
 • za čerpání úvěru poplatek 20 %
 • bezúčelový úvěr
 • čerpáte podle vlastních potřeb
 • splátky ve výši 1/3 úvěru, nejméně 300 Kč

Výše půjčky: 100 - 50 000 Kč

Splatnost: 1 - 61 dnů

RPSN od: 224,77 %*

Roční úrok od: 20 %*

Bez ručení: ANO

Půjčka bez nahlížení do registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

Bez účelu: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Dobu splácení určuje spotřebitel. Například v případě, že úvěrový limit ve výši 5000 Kč je vyčerpán v den uzavření smlouvy o úvěru v plné výši a je splácen jednotlivými měsíčními splátkami ve výši 25 % z dlužné částky, doba splácení je 36 měsíců , výše poplatku za čerpání úvěru je 1000 Kč (20 %), výše úroku 12 176 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 18 176 Kč. RPSN činí 522,64 %. Spotřebitel je oprávněn splatit celý úvěr ihned po poskytnutí, RPSN v takovém případě činí 221,39%.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Zvolte půjčku a zaregistrujte se

Nejprve si zvolíte výši půjčky a kliknete na volbu „Zažádejte zde“. Potom vyplníte email, 2x heslo a zvolíte „ Registrovat“. Na email dostanete zprávu.

​2. Vyplníte osobní údaje

 • jméno a příjmení
 • číslo mobilního telefonu
 • korespondenční adresu a trvalé bydliště
 • rodné číslo
 • číslo OP
 • číslo bankovního účtu

Číslo mobilního telefonu a bankovní účet musí být přímo zájemce o půjčku. Nelze uvést údaje jiné osoby.

​3. Uvedete ostatní údaje

 • druh bydlení, náklady na bydlení a velikost bytu
 • počet vyživovaných osob
 • druh zaměstnání, hrubý a čistý měsíční příjem
 • měsíční výdaje domácnosti

​4. Odsouhlasíte podmínky úvěru a další podmínky

Důkladně si přečtěte podmínky úvěru a další uvedené podmínky. Pokud všemu rozumíte a budete s nimi souhlasit, je nutné zaškrtnout souhlas.

​5. Odeslání žádosti

Klikněte na ikonku „Pokračovat“. Žádost o půjčku Everyday+ je tímto odeslána. Počkejte, až vás zkontaktují pracovníci společnosti.

 

Časté dotazy

1. ​Co znamená postupné čerpání úvěru?
Jakmile je půjčka schválena, má žadatel k dispozici určitý úvěrový rámec, např. 5 000 Kč. Nyní záleží jenom na něm, kolik z něj a jak rychle vyčerpá. Tedy je možné si nejdříve převést např. 1 000 Kč a po nějaké době další potřebnou částku.
2. Na co je možné půjčku Everyday+ použít?
Jedná se o bezúčelový revolvingový úvěr. Tedy není nutné dokládat, na co peníze potřebujete a za co jste je utratili.
3. Čím musím ručit?
U půjčky Everyday+ není vyžadován ručitel a nemusíte vlastnit nemovitost, kterou byste museli dát do zástavy.
4. Může úvěr získat i důchodce?
Jednou z hlavních podmínek úvěru Everyday+ jsou pravidelné měsíční příjmy. Jestliže pobíráte důchod, tak tuto podmínku splňujete. To samé platí např. pro ženy na mateřské dovolené.
5. Jak rychle dostanu peníze?
Nejprve je nutné, aby byl schválený úvěrový rámec. Jakmile je půjčka k dispozici, můžete si ji kdykoliv převést na svůj bankovní účet. Rychlost bankovního převodu záleží na bance, ale nemělo by to trvat déle než 1 pracovní den. Pokud budete mít stejnou banku jako Everyday+, tak je převod realizovaný v pracovních dnech ihned.

Recenze

Revolvingový úvěr Everyday+ je výjimečný tím, že umožňuje postupné čerpání půjčky. To v současnosti mnoho nebankovních společností nenabízí. Z toho také vyplývá jedna zásadní výhoda pro každého zájemce o tuto krátkodobou půjčku. U Everyday+ se platí jenom za aktuálně čerpaný úvěr. Přitom pokud nebyl úvěrový rámec vyčerpán, může si zákazník zbytek půjčky kdykoliv převést na bankovní účet.

Důležité také je, že nikdo nezkoumá, na co jsou peníze použity. Rychlá půjčka je totiž bezúčelová. Naopak poněkud méně výhodný je požadavek na ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Ten musí zaplatit každý, kdo chce získat úvěr. Mezi zájemci o půjčku jde o neoblíbený krok, ale slouží hlavně ke kontrole údajů o žadateli.

Každý žadatel musí počítat s tím, že jsou vyžadovány měsíční pravidelné příjmy. Je jedno, z jakých jsou zdrojů. Uspět tedy může nejenom zaměstnanec nebo podnikatel.

Video prezentace

Poskytovatel

OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4


Tel.: 22 888 69 69
E-mail: info@everydayplus.cz
Web: everydayplus.cz

OPR-Finance s.r.o. logo
OPR-Finance s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4