Everyday+ půjčka

 • půjčka od 100 Kč do 50 000 Kč
 • za čerpání úvěru poplatek 20 %
 • bezúčelový úvěr
 • čerpáte podle vlastních potřeb
 • splátky ve výši 1/3 úvěru, nejméně 300 Kč

Výše půjčky: 100 - 50 000 Kč

Splatnost: flexibilní

RPSN od: 519 %*

Roční úrok od: 240 %*

Půjčka bez registrů: ANO

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

​1. Zvolte půjčku a zaregistrujte se

Nejprve si zvolíte výši půjčky a kliknete na volbu „Zažádejte zde“. Potom vyplníte email, 2x heslo a zvolíte „ Registrovat“. Na email dostanete zprávu.

​2. Vyplníte osobní údaje

 • jméno a příjmení
 • číslo mobilního telefonu
 • korespondenční adresu a trvalé bydliště
 • rodné číslo
 • číslo OP
 • číslo bankovního účtu

Číslo mobilního telefonu a bankovní účet musí být přímo zájemce o půjčku. Nelze uvést údaje jiné osoby.

​3. Uvedete ostatní údaje

 • druh bydlení, náklady na bydlení a velikost bytu
 • počet vyživovaných osob
 • druh zaměstnání, hrubý a čistý měsíční příjem
 • měsíční výdaje domácnosti

​4. Odsouhlasíte podmínky úvěru a další podmínky

Důkladně si přečtěte podmínky úvěru a další uvedené podmínky. Pokud všemu rozumíte a budete s nimi souhlasit, je nutné zaškrtnout souhlas.

​5. Odeslání žádosti

Klikněte na ikonku „Pokračovat“. Žádost o půjčku Everyday+ je tímto odeslána. Počkejte, až vás zkontaktují pracovníci společnosti.

 

Časté dotazy

1. ​Co znamená postupné čerpání úvěru?
Jakmile je půjčka schválena, má žadatel k dispozici určitý úvěrový rámec, např. 5 000 Kč. Nyní záleží jenom na něm, kolik z něj a jak rychle vyčerpá. Tedy je možné si nejdříve převést např. 1 000 Kč a po nějaké době další potřebnou částku.
2. Na co je možné půjčku Everyday+ použít?
Jedná se o bezúčelový revolvingový úvěr. Tedy není nutné dokládat, na co peníze potřebujete a za co jste je utratili.
3. Čím musím ručit?
U půjčky Everyday+ není vyžadován ručitel a nemusíte vlastnit nemovitost, kterou byste museli dát do zástavy.
4. Může úvěr získat i důchodce?
Jednou z hlavních podmínek úvěru Everyday+ jsou pravidelné měsíční příjmy. Jestliže pobíráte důchod, tak tuto podmínku splňujete. To samé platí např. pro ženy na mateřské dovolené.
5. Jak rychle dostanu peníze?
Nejprve je nutné, aby byl schválený úvěrový rámec. Jakmile je půjčka k dispozici, můžete si ji kdykoliv převést na svůj bankovní účet. Rychlost bankovního převodu záleží na bance, ale nemělo by to trvat déle než 1 pracovní den. Pokud budete mít stejnou banku jako Everyday+, tak je převod realizovaný v pracovních dnech ihned.

Recenze

Revolvingový úvěr Everyday+ je výjimečný tím, že umožňuje postupné čerpání půjčky. To v současnosti mnoho nebankovních společností nenabízí. Z toho také vyplývá jedna zásadní výhoda pro každého zájemce o tuto krátkodobou půjčku. U Everyday+ se platí jenom za aktuálně čerpaný úvěr. Přitom pokud nebyl úvěrový rámec vyčerpán, může si zákazník zbytek půjčky kdykoliv převést na bankovní účet.

Důležité také je, že nikdo nezkoumá, na co jsou peníze použity. Rychlá půjčka je totiž bezúčelová. Naopak poněkud méně výhodný je požadavek na ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Ten musí zaplatit každý, kdo chce získat úvěr. Mezi zájemci o půjčku jde o neoblíbený krok, ale slouží hlavně ke kontrole údajů o žadateli.

Každý žadatel musí počítat s tím, že jsou vyžadovány měsíční pravidelné příjmy. Je jedno, z jakých jsou zdrojů. Uspět tedy může nejenom zaměstnanec nebo podnikatel.

Poskytovatel

OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4


Tel.: 22 888 69 69
E-mail: info@everydayplus.cz
Web: everydayplus.cz

OPR-Finance s.r.o. logo
OPR-Finance s.r.o., Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4