Emma's Credit půjčka

 • pro nové klienty půjčka od 500 Kč do 3 000 Kč na dobu 5 – 30 dní
 • stávající klienti si můžou půjčit až 7 000 Kč, doba splatnosti se prodlužuje až na 45 dní
 • vyhodnocení žádosti obratem, zaslání peněz na bankovní účet do 30 minut od schválení žádosti a po potvrzení emailu a bankovního účtu žadatelem
 • povinnost zaslat registrační poplatek 1 Kč za účelem ověření vlastnictví bankovního účtu ze strany žadatele
 • Emma's Credit půjčku lze použít za jakýmkoliv účelem, není potřeba mít zástavu

Výše půjčky: 500 - 7 000 Kč

Splatnost: 5 - 45 dní

RPSN od: 2334 %*

Roční úrok od: 365 %*

Půjčka bez registrů: NE

Půjčka bez doložení příjmu: NE

První zdarma: NE

Bez ručení: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Při půjčce Emma´s Credit ve výši 3 000 Kč zaplatíte po 30 dnech jednou splátkou 3 700 Kč. Pevný úrok činí 900 Kč, avšak po slevě 200 Kč úrok činí 700 Kč. Pevná roční úroková sazba je 365 % a RPSN 2 334 % bez započtení slevy.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Zadejte kolik si chcete půjčit

Vyberte částku půjčky (500 Kč – 7 000 Kč, první půjčka 3 000 Kč je zdarma) a dobu splatnosti (5 – 45 dní).

2. Vyplňte informace o žadateli

 • jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, rodné číslo, číslo občanského průkazu
 • mobilní telefon, email
 • adresa trvalého bydliště

3. Další informace u půjčky Emma´s Credit

 • zdroj příjmů
 • zda je žadatel v exekuci nebo insolvenci
 • potvrzení podmínek a souhlas se zpracováním osobních údajů

4. Ověření telefonního čísla a banky

Emma´s Credit vám pošle na telefon 4 číselný kód – PIN. Tento PIN uvedete do určené kolonky ve formuláři žádosti o půjčku.

Dále vyplňte váš bankovní účet a na účet Emma´s Credit pošlete ověřovací platbu ve výši 1 Kč.

5. Závěr žádosti

Odpovězte, kde jste se o Emma´s Credit dozvěděli a proč potřebujete půjčku. Následně zvolte heslo pro přihlášení do administrace. Volitelně se můžete připojit i přes Facebook.

Časté dotazy

1. Proč mám platit registrační poplatek 1 Kč?
Hlavním důvodem je ochrana obou stran, tedy vás i poskytovatele půjčky. Jedině tak je jisté, že je bankovní účet opravdu vedený na jméno žadatele.
2. Když splatím půjčku dříve, co mě to bude stát?
Nic. Váš dluh můžete splatit kdykoliv dříve před termínem splatnosti. Úroky z takto předčasně vrácené půjčky zaplatíte jenom za dobu, kdy jste měli peníze skutečně půjčené.
3. Je poskytována půjčku v hotovosti?
Peníze jsou zasílány výhradně na bankovní účet žadatele o Emma's Credit půjčku. Ovšem celý proces je velmi rychlý, takže pokud včas pošlete registrační poplatek 1 Kč, můžete mít peníze v krátké době k dispozici. Navíc je to bezpečnější, než jakékoliv hotovostní operace.
4. Můžu mít u Emma's Credit více půjček najednou?
Každému zájemci je poskytnuta pouze jedna půjčka. Tím se snižuje riziko, že se dostanete do dluhové spirály. Jakmile stávající půjčku splatíte, je možné ihned podat žádost o další.
5. Co dělat, když nemůžu půjčku splatit včas?
U Emma's Credit nemusíte nijak zoufat. Za poplatek 70 Kč můžete dobu splatnosti prodloužit. Dokonce opakovaně. Poprvé o 30 dní, podruhé o 20 dní a pak vždy o 10 dní.

Recenze

Malá nebankovní půjčka Emmaś Credit je zajímavá hlavně tím, že neposkytuje nijak vysoké částky. To se může zdát na první pohled nevýhodné. Na druhou stranu se jedná o rozumnou službu, která chrání dlužníka před vznikem velkého zadlužení.

Samozřejmě, že jde současně o oboustrannou ochranu. Ta je navíc umocněna tím, že noví žadatelé můžou získat pouze 3 000 Kč na 30 dní. Teprve po splacení první půjčky lze požádat o větší částky, které jsou nastaveny na maximální hranici 7 000 Kč na dobu 45 dní.

Vstřícné jsou i další bonusy pro spolehlivé klienty. Určitě potěší nejenom zvýhodněný úrok z krátkodobé půjčky, ale i různé druhy slev.

Nikdo by neměl přehlédnout ani fakt, že o tuto půjčku může požádat téměř každý zájemce. Nebankovní společnost má sice vlastní systém automatického vyhodnocování, ale dopředu nikoho nevyřazuje. Jen je důležité, aby byla žádost o půjčku vyplněna co nejpřesnějším způsobem.

Video prezentace

Poskytovatel

Emma‘s credit s.r.o.
Na Bojišti 1472/20
Nové Město, 120 00 Praha 2


Tel.: 226 254 777
E-mail: emma@emmascredit.cz
Web: emmascredit.cz

Emma‘s credit s.r.o. logo
Emma‘s credit s.r.o., Na Bojišti 1472/20, Nové Město, 120 00 Praha 2

Nebankovní společnost Emmaś Credit s.r.o. byla založena teprve v roce 2014. Její rychlé půjčky si ovšem získaly, za tak krátkou dobu, velkou oblibu díky své jednoduchosti, rychlosti a vstřícnosti.