Creditstar půjčka

 • první půjčka 12 500 Kč – 12 000 Kč
 • splatnost první půjčky zdarma: 5 – 30 dní
 • splatnost první půjčky lze nastavit i na 60 nebo 90 dní – ale pak už není zdarma
 • pro pravidelné klienty až 120 000 Kč
 • splatnost opakované až 6 měsíců
 • na cokoliv, bez zástavy nemovitosti, bez ručitele i pro cizince

Výše půjčky: 12 500 - 120 000 Kč

Splatnost: 4 - 24 měsíců

RPSN od: 0 %*

Roční úrok od: 0 %*

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

První zdarma: ANO

Bez ručení: ANO

Bez poplatků: ANO

Odložení splátek: ANO

Pro důchodce: ANO

Pro ženy na mateřské: ANO

Možnost předčasného splacení: ANO

Půjčka bez registrů: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Reprezentativní příklad první půjčky zdarma: 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba: 0 %, RPSN: 0 %, výše splátky: 5 000 Kč, celkem k úhradě: 5 000 Kč. Reprezentativní příklad opakované půjčky: 7 000 Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba: 328.50 %, RPSN: 1 732.08 %, výše splátky 8 890,00 Kč, celkem k úhradě: 8 890,00 Kč. Vzorový příklad je pouze orientační. Přesné podmínky se dozvíte po schválení půjčky.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Vyberete částku a výši splátek

Hned na začátku si vyberete částku, kterou si chcete půjčit. Důležitá je i volba termínu splatnosti. Nezapomeňte, že u první půjčky je právě termín splatnosti tím, co rozhodne, zda ji budete mít zdarma nebo ne (zdarma je do 30 dní včetně).

2. Registrace uživatele

Při prvním půjčení je nutné se zaregistrovat jako uživatel Creditstar. Do registrace se uvádí:

 • číslo mobilního telefonu
 • jméno a příjmení
 • email
 • rodné číslo
 • číslo občanského průkazu a jeho platnost, případně povolení k pobytu v ČR (a pozdější dodání občanského průkazu nebo pasu rodné země)
 • trvalá adresa

3. Další údaje registrace

Dále je nutné vyplnit heslo k uživatelskému účtu. Nakonec zaškrtnete souhlas se všeobecnými podmínkami a s kontrolou v registru dlužníků. Před samotným souhlasem si podmínky důkladně přečtěte. Součástí registrace je i ověření totožnosti, které proběhne skrze online bankovnictví nebo odesláním ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč.

4. Příjmy a výdaje

Po registraci doplníte další požadované údaje do žádosti o půjčku (tzv. úvěrový dotazník). Jedná se o vaše příjmy a jejich zdroj, také se uvádějí pravidelné výdaje a současné dluhy. Dále je potřeba vyplnit typ bydlení a formu jeho vlastnictví. Nakonec uvedete počet členů domácnosti a počet vyživovaných osob.

5. Dokončení

Žádost o půjčku je nyní vyplněna a můžete ji potvrdit. Po jejím potvrzení vyčkejte na další pokyny poskytovatele půjčky.

Časté dotazy

1. Jak je to u Creditstar s limity půjčky?
První půjčení může být do částky 12 000 Kč. Pokud budete spokojeni a půjčíte si u této nebankovní společnosti opakovaně, můžete obdržet půjčku až 120 000 Kč. Před opakovaným půjčením musíte mít původní dluh u Creditstar beze zbytku splacen.
2. Můžou si půjčit cizinci?
Ano, tato půjčka je určena i pro cizince, kteří však musejí splňovat podmínku platného povolení k trvalému pobytu v tuzemsku. Tato skutečnost je ověřována. Během registrace jsou cizinci požádáni o dodání kopie občanského průkazu nebo pasu ze své rodné země.
3. Kdy můžu požádat o půjčku?
O půjčku je možné požádat kdykoliv, stačí mít přístup k internetu. Zpracování žádosti probíhá v pracovních hodinách Creditstar. Jestliže si chcete vzít půjčku opakovanou, můžete o ni požádat až poté, co splatíte úvěr původní.
4. Jak můžu splatit půjčku?
Nejjednodušší cestou je bankovní příkaz. Další možností je poslání peněz prostřednictvím poštovní poukázky na bankovní účet poskytovatele. Také je možné složit peníze v hotovosti na účet Creditstar v pobočce jejich banky (Fio banka, Česká spořitelna, Moneta Money Bank, ČSOB nebo Komerční banka).
5. Je možné prodloužit dobu splatnosti?
Prodloužení termínu splatnosti je možné o 4 - 30 dní za poplatek. Důležité je provést tento krok včas, alespoň jeden pracovní den před původním termínem splatnosti. V případě vážnějších problémů se splácením se na společnost obraťte pomocí emailu pohledavky@creditstar.cz.

Recenze

Nebankovní půjčka Creditstar nabízí u první půjčky maximální částku 12 000 Kč, při splatnosti do 30 dní je první půjčka poskytována zdarma. První půjčku si však můžete vzít i na 60 nebo 90 dní – v tomto případě již zdarma není. U pravidelných klientů se limit navyšuje až na 120 000 Kč a na dobu splatnosti až 6 měsíců.

U této půjčky jde tedy o velmi zajímavou nabídku na dobu splatnosti. Peníze jsou posílány na bankovní účet, který musí být veden na jméno žadatele. Půjčit si můžou i cizinci, pokud mají povolení k trvalému pobytu v tuzemsku.

Jako u všech podobných půjček, i v tomto případě je možné použít finanční prostředky na cokoliv. Pro schválení žádosti není potřeba ručitel nebo zástava nemovitosti. Důležité jsou pravidelné příjmy dostatečná bonita (ta je ověřovaná v dlužnických registrech).

Pokud dlužník nedokáže půjčku splatit ve smluvním termínu splatnosti, může si lhůtu za poplatek prodloužit o 5 – 30 dní. Zájemci o půjčku musí počítat s tím, že dochází k ověření totožnosti. K tomu slouží dvě varianty. Buď je nutné zaplatit ověřovací poplatek ve výši 1 Kč nebo lze totožnost ověřit prostřednictvím internetového bankovnictví.

Poskytovatel

CREDITSTAR CZECH s.r.o.
Pobřežní 249/46, Karlín
186 00 Praha 8


Tel.: +420 228 885 888
E-mail: info@creditstar.cz
Web: creditstar.cz

CREDITSTAR CZECH s.r.o. logo
CREDITSTAR CZECH s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín , 186 00 Praha 8