Škola investování od Fio banky začíná další ročník

Čtení na 5 minut Publikováno: 26.04.2019
Škola investování od Fio banky začíná další ročník

Fio banka nyní spouští další ročník své Školy investování. Tu kterou nabízí pravidelně na jaře a na podzim, přitom spolupracuje s českou burzou RM-SYSTÉM. Teď se otevírá již 30 semestr, v němž Škola investování nabídne celkem 38 seminářů, a to v 19 městech po celé České republice. Účast i registrace na seminářích je, jak už jsme si u Školy investování rádi zvykli, bezplatná.

Tři úrovně pokročilosti

I ve 30. semestru jsou semináře odstupňované do 3 úrovní podle pokročilosti investora. Úrovně jsou rozděleny následovně:

  1. V první a nejméně pokročilé úrovni jsou semináře zaměřeny především na základní investiční pojmy a nabízejí také prvotní vhled do světa cenných papírů.
  2. Ve druhé, již více pokročilé úrovni se posluchači setkají se zahraničními burzami, a to včetně představení obchodovaných společností, samozřejmě také s ukázkami nákupu a prodeje.
  3. Třetí úroveň už je pro vyloženě zkušené investory, které v současnosti zajímají spekulace na pokles cen akcií, dále obchodování na úvěr nebo třeba s futures kontrakty.
HyperpůjčkaHIT
Výše úvěru do 250 000 Kč
malá Hyperpůjčka
Výše úvěru do 4 500 Kč
Čínska půjčkaTop
Výše úvěru do 190 000 Kč

Jak navštívit seminář?

Pokud chcete některý z avizovaných seminářů Školy investování od Fio banky navštívit, je nyní potřeba si na webu banky vybrat název semináře, který byste chtěli navštívit. Na ten kliknete, posléze vyberete konkrétní město a termín, ve kterém chcete seminář absolvovat.

Posléze se bezplatně zaregistrujete, a to je vše. Nakonec musíte jen přijet. Semináře trvají vždy 1,5 až 2 hodiny. Semináře můžete navštívit opakovaně nebo si zvolit návštěvu všech tří úrovní. V případě, že máte zájem navštívit více seminářů, musíte se přihlásit na každý samostatně.

A aby nebyli škodní ani klienti Fio banky na Slovensku, mohou i oni využít nabídky seminářů Školy investovania pořádaných po celém Slovensku.

Proč Škola investování?

Proč se Fio banka pustila do projektu Škola investování? Dle slov banky jde o následující důvody: „Finanční vzdělávání je pro nás dlouhodobě prioritou. V naší Škole investování se snažíme pomoci lidem lépe pochopit a spravovat své osobní finance. Ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM jsme pro vás připravili sérii vzdělávacích seminářů z oblasti kapitálového trhu“.

Komentáře