Home Credit slaví na českém trhu dvacáté narozeniny

Publikováno: 31.10.2017
Home Credit slaví na českém trhu dvacáté narozeniny

A i proto za řádné splácení vrátí až 20 splátek zpět. Věnuje tomu dvacet spotů, přičemž každý z nich trvá dvacet vteřin. Prostě, dvacítka, kam se člověk podívá. Reklamní kampaň zahájil Home Credit začátkem října. A reklamní spoty jsou zaměřeny na lidi, kterým se vrátilo něco, s čím rozhodně nepočítali.

Home Credit byl jedním z prvních

Jednu z prvních nebankovních úvěrových společností působících na našem trhu zřejmě není potřeba představovat. Jen na okraj proto zmiňme, že tato nebankovní společnost poskytuje několik druhů finančních služeb. Jedná se o klasické půjčky, nákupy na splátky, konsolidace úvěrů, financování auta a v neposlední řadě jde i o kreditní kartu.

V nabízených službách je i možnost sjednání balíčku POMOC (+), kdy se jedná o pojištění v případě neschopnosti splácet z důvodů zdravotních anebo i pro ztrátu zaměstnání. Dalším doplňkovou službou je například pojištění JISTOTA (+), kdy vám v případě odcizení či ztráty osobních věcí zaplatí nákup nových.

Půjčka Home Credit je sjednaná do dvaceti minut

Home Credit se zaměřuje na mnoho inovací na půjčkovém trhu. Takže tu můžete počítat s online sjednáváním půjčky anebo se nabídkou první půjčky zdarma, která je poskytovaná až do deseti tisíc korun, přičemž po předem sjednané době vrátíte pouze půjčené peníze a nic navíc.

K půjčkám poskytuje Home Credit také doplňkové služby. Konkrétně jde o možnost odložení splátky. Ta je nabízena po splacení prvních šesti splátek, které muselo proběhnout v řádných termínech. Home Credit nabízí odložení jedné splátky za 12 měsíců, přičemž do kupy lze odložit maximálně 4 splátky. Tuto možnost ale musíte mít sjednanou ve smlouvě.

Nákupy na splátky v partnerských obchodech

Home Credit má po celé ČR smlouvy s mnoha obchody prodávajícími běžné spotřební zboží. V těchto obchodech můžete nakupovat bez toho, abyste hned cokoliv platili. Smlouva o nákupu na splátky se sjednává hned při nákupu a je možné ji uzavřít jak v kamenných obchodech, tak dokonce i v eshopech na internetu.

I v tomto případě lze dopředu sjednat možnost odložení až čtyř splátek během celé doby splácení. 

HyperpůjčkaHIT
Výše úvěru do 250 000 Kč
malá Hyperpůjčka
Výše úvěru do 4 500 Kč
Čínska půjčkaTop
Výše úvěru do 190 000 Kč

Konsolidace půjček neboli refinancování

Pokud máte více menších půjček, včetně kontokorentu, kreditních karet, nákupů na splátky či leasingů, stačí se Home Creditu ozvat a vyjádřit zájem o konsolidaci půjček. Nejde o nic jiného než o převedení všech vašich půjček do jedné půjčky od Home Creditu.

Home Credit zaplatí vaše půjčky a vám poskytne novou, s celkovými splátkami na nižší úrovni. A samozřejmě s delší dobou trvání. Můžete splácet bankovním převodem, složenkou nebo dokonce na terminálu Sazky.

Financování auta není jen samostatná služba – Home Credit pomůže i s jeho výběrem

A přitom je jedno, zda chcete vůz nový nebo ojetý, zda chcete kupovat v salonu, bazaru anebo od soukromého prodejce. Auto si můžete koupit na splátky, takže Home Credit zaplatí auto za vás a vy jim pak splácíte dle dohodnutého splátkového kalendáře.

Výběr auta vám samozřejmě nebudou zajišťovat zaměstnanci Home Creditu. Budou to lidé z Autotýmu, se kterým Home Credit spolupracuje. Pomoc můžete mít i s papírováním – nejen s přepisem, ale také s povinným ručením a havarijním pojištěním.

Home Credit kreditní karta je nabitá službami a výhodami

S kreditní kartou od Home Creditu nejen že můžete nakupovat, kdykoliv potřebujete, ale také s ní máte 3 výběry měsíčně zdarma - z kteréhokoliv bankomatu. Za nákupy kreditní kartou získáte zpět 1 % z ceny nákupu, v síti Premia to bude dokonce 1,5 – 20 %.

Další služby, které si s kreditní kartou zajistíte, jsou služby asistenční. Když píchnete pneumatiku, přijede vám ji mechanik vyměnit, když bude havárie pro změnu v domácnosti, přijede řemeslník, Home Credit vám poradí v právních záležitostech a dokonce vás ubytuje při hospitalizaci dítěte v nemocnici (na bezplatné ubytování rodiče při hospitalizaci dítěte je nárok pouze do 6 let věku dítěte).

Každá z těchto asistenčních služeb vám bude poskytnuta až do hodnoty 10.000 Kč. Samozřejmostí je klasické bezúročné období, které může trvat až 51 dnů – peníze je nutno na kartu vrátit vždy do 20. dne v následujícím měsíci. A je možné i odložení splátek.

Na podzim navíc 20 splátek domů

Jak už jsme zmínili, Home Credit jako oslavu svého 20. výročí na českém trhu zvolil vrácení dvaceti uhrazených splátek těm klientům, kteří řádně splácí. Pokud tedy máte aktuálně zájem o půjčku, spočítejte si, zda by se vám nejvíce vyplatila právě tato.

Komentáře