Bankerat půjčka

 • půjčka 10 000 Kč – 600 000 Kč
 • doba splatnosti 6 - 72 měsíců
 • široké portfolio půjček
 • i pro problémové zájemce
 • půjčka probíhá formou aukce

Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč

Splatnost: 6 - 72 měsíců

RPSN od: 11,73 %*

Roční úrok od: 9 %*

Půjčka bez registrů: ANO

Půjčka bez doložení příjmu: ANO

Bez ručení: ANO

První zdarma: NE

Bez poplatků: NE

Odložení splátek: NE

Pro důchodce: NE

Pro ženy na mateřské: NE

Možnost předčasného splacení: NE

V hotovosti: NE

*výše úrokové sazby, RPSN a úvěrový registr souvisí s výškou půjčky, dobou její splatnosti a individuálním posouzením bonity klienta

Reprezentativní příklad: Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky.

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely. Přesné podmínky půjčky dostanete přímo od poskytovatele, který vás bude kontaktovat.

Průběh žádosti

1. Vyberete podmínky půjčky

Nejprve určíte, jaký druh půjčky potřebujete. Následně si z předem definovaných možností vyberete částku, výši maximálního úroku a dobu splatnosti.

2. Osobní údaje

Zde vyplníte tyto údaje:

 • jméno, příjmení a tituly
 • datum narození
 • pohlaví
 • rodinný stav
 • počet členů domácnosti a počet vyživovaných osob
 • druh bydlení, forma vlastnictví a kraj

3. Příjmy a dluhy

V této části žádosti vyplníte všechny požadované údaje, které souvisí s vašimi příjmy, závazky a případnými exekucemi. 

4. Kontaktní adresy

Vyplníte trvalé bydliště a doručovací adresu, pokud se liší. Dále bankovní účet, email a telefon. Také je potřeba zadat heslo a vaši přezdívku, které budou spolu s emailem sloužit pro přihlášení do vašeho účtu na Bankerat.

5. Dokončení

Nakonec vyplníte ještě několik dalších informací ve formuláři žádosti. Tím je žádost o půjčku vyplněna. Nyní ji odešlete a počkáte na další pokyny.

Časté dotazy

1. Co když jsem v exekuci?
Zájemce, který má exekuci na nemovitost, může o půjčku Bankerat podat žádost. V případě jiných druhů exekucí záleží na jejich druhu a množství.
2. Je vyžadováno doložení příjmů?
Doložení pravidelných příjmů není nutnou podmínkou k získání půjčky. Ovšem žadatel, který nechce nebo nemůže příjmy doložit, musí počítat s menší částkou, která mu může být poskytnuta.
3. Mám zápis v registru dlužníků. Je to problém?
Zápis v registrech dlužníků může potkat každého. Bankerat půjčka proto tyto zájemce nijak nevyřazuje z možnosti podat žádost o půjčku.
4. Co znamená půjčka formou aukce?
Forma aukce zvyšuje šanci zájemců, že získají půjčku za výhodnějších podmínek. Celý princip je založený na tom, že žadatel vyplní žádost, ve které si určí svoje podmínky, za kterých je ochoten a schopen přijmout půjčku. Tyto podmínky mají samozřejmě předem určená pravidla a limity. Zprostředkovatel Bankerat po přijetí žádosti o půjčku informace zkontroluje a prověří. Pokud je vše v rámci pravidel, je žádost o půjčku postoupena do aukce. Té se může účastnit jakýkoliv investor, který je u Bankerat zaregistrovaný. V případě zájmu investora o poskytnutí půjčky obdrží žadatel nabídku. Pokud se mu líbí, tak ji přijme a dojde k uzavření smlouvy. Celý proces probíhá za dozoru a pomoci zprostředkovatele. Ten také řeší následnou administraci průběhu splácení, upomínek apod.
5. Potřebuji ručitele nebo zástavu nemovitosti?
Ručitel je potřeba pouze v případě, že zájemce o půjčku nemá dostatečnou bonitu. Zástava nemovitosti je vyžadována pouze u půjčky se zástavou nemovitosti, která nabízí nejvyšší částku a nejdelší dobu splácení.

Recenze

Půjčka nabízí obvyklé rozmezí půjček od 10 000 Kč do 600 000 Kč. Doba půjčení záleží na druhu půjčky a její výši, přičemž splatnost je od 6 do 72 měsíců.

Mezi největší plusy půjčky patří to, že se jedná o P2P půjčku. To znamená, že zájemce vyplní žádost o půjčku a ta je vyhodnocena zprostředkovatelem, kterým je Bankerat. Pokud je vše v pořádku, je žádost dána do aukce. Aukce se účastní investoři, kteří mají zájem zhodnotit své peníze. V případě jejich zájmu posílají nabídku žadateli. Jestliže ho některá nabídka osloví, může ji přijmout. Po celou dobu aukce, jakož i samotné půjčky až do jejího splacení, probíhá administrace pod záštitou zprostředkovatele. Tento systém zvyšuje bezpečnost a serióznost půjček. Žadatel si navíc může definovat podmínky, které je ochoten akceptovat. Ovšem nejde o libovolné údaje, protože v online formuláři žádosti jsou jasně definované limity.

Zájemci ocení i to, že k dispozici jsou půjčky bez doložení i s doložením příjmů, se zápisem v registru dlužníků, na exekuci nemovitosti, se zástavou nemovitosti, na konsolidaci půjček atd.

Poskytovatel

Admin P2P s.r.o.
V Celnici 1028/10
110 00 Praha 1


Tel.: 226 256 005
E-mail: admin@bankerat.cz
Web: bankerat.cz

Admin P2P s.r.o. logo
Admin P2P s.r.o., V Celnici 1028/10, 110 00 Praha 1